Gokarty warszawa Żoliborz

 

Wyścig gokartem na Żoliborzu

 

Rusz do zabawy w klimacie motosportu,. Jest to atrakcja dla każdego, nie zważając na wiek czy też płeć. W naszej ofercie znajdziesz wiele fantastycznych rozwiązań na spędzenie wolnego czasu wraz z przyjaciółmi i rodziną.

Gokarty to świetna zabawa z adrenaliną. Dzielnica Żoliborz oferuje wiele ciekawych rozwiązań na spędzenie czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Poczuj adrenalinę na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Rozwiń maksymalna prędkość gokartów najlepszych w swojej klasie.

Z Żoliborza dojedziesz na tor gokartowy Racing Center Warsaw w przeciągu trzydziestu minut. Zaparkuj swój samochód na parkingu dostępnym przed Centrum Rozrywki RCW i rusz do zabawy gokartami.

Poruszasz się komunikacją miejską? Z Żoliborza również dojedziesz komunikacja miejska na tor gokartowy Racing Center Warsaw. Od wspaniałej zabawy dzieli Cię wyłącznie półtorej godziny podróży.

Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś” z autobusu 733. Parę minut od przystanku znajduje się tor kartingowy.

 

Niezależnie czy jedziesz autobusem czy też samochodem, dojedziesz do naszego toru gokartowego Racing Center Warsaw. Czekamy na Ciebie i Twoich przyjaciół.

Chciałbyś wziąć udział w profesjonalnym wyścigu grand prix? U nas jest to możliwe. Po emocjonujących zawodach, zrelaksuj się w naszej strefie chillout. Napij się zimnych albo gorących napoi i skorzystaj z wielu innych atrakcji, które oferuje Centrum Rozrywki RCW.

Długie proste i szerokie zakręty, które czekają na legendarne wyścigi. Zbierz ekipę przyjaciół i przekonajcie się sami.

Widzimy się na torze gokartowym Racing Center Warsaw, do którego dojedziesz z Żoliborza.

 

Specyfika toru gokartowego do którego dojedziesz z Żoliborza

 

Lubisz szybką jazdę? Uwielbiasz gdy adrenalina wypełnia każdy skrawek Twojego ciała? Świetnie trafiłeś!

Tor gokartowy Racing Center Warsaw to solidna dawka adrenaliny bez potrzeby posiadania prawo jazdy. Poczuj te emocje na trasie mierzącej ponad 800 metrów.

Rozwiń swoja prędkość na długiej prostej i manewruj gokartem na ostrych zakrętach. Tor gokartowy składa się z wielu niestandardowych rozwiązań.

Nad jego układem rozmyślali profesjonaliści i miłośnicy gokart. Na trasie znajdziesz takie utrudnienia jak most i tunel. Tor wyścigowy składa się z czterech różnych rodzaju nawierzchni. Szosuj gokartem na wyjątkowym i jedynym swoim rodzaju torze gokartowym.

 

Dla gości tego wspaniałego miejsca udostępniane są gokarty elektryczne oraz gokart dwuosobowy.

Uczestnicy wyścigu mogą kontrolować swoje czasy, ponieważ nad torem zawieszona jest nowoczesna tablica LED, a wszystkie czasy mierzy PIT-STOP, z dokładnością do 0,001 sekundy. Jest to idealne miejsce dla osób kochających motoryzację.  

Na torze gokartowym organizujemy jazdy indywidualne dla dorosłych  oraz dzieci i młodzieży, jak również turnieje zawody oraz imprezy integracyjne i okolicznościowe.  

Zajrzyj na tor gokartowy Racing Center Warsaw oraz rusz do wyścigu pełnego adrenaliny i fantastycznej zabawy.

 

Gokarty dla dzieci z Żoliborza

 

Racing Center Warsaw to przede wszystkim ludzie kochający motoryzację. Naszm celem jest upowszechnienie kultury fizycznej i sportu wśród młodzieży poprzez popularyzowanie sportów motorowo-kartingowych.

Dzieci przychodzące na nasz tor gokartowy uczymy bezpiecznej jazdy oraz szeroko pojętej kultury drogowej.

Prowadzimy naukę jazdy w Akademii Kartingu.

 

Doskonalimy umiejętności dzieci. Wszystkie zajęcie odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Naszą Akademię Kartingową prowadzi trzykrotny Mistrz Polski i Mistrz Europy Juniorów w wyścigach samochodowych Karol Urbaniak.

Nasza Akademia Kartingu chwali się wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi w duchu motoryzacji. Za jej atuty możemy uznać zdecydowanie, dokładnie opracowany autorski program prowadzenia zajęć, dopasowany indywidualnie pod każde dziecko.

 

Akademia Kartingowa Racing Center Warsaw to idealne miejsce dla Twojego dziecka.

Uczymy dzieci zdrowej sportowej rywalizacji w duchu fair play, ciężkiej pracy oraz rozwijania wyścigowej pasji. Gokarty to nie tylko wyścig.

Dzieci uczęszczające na nasze zajęcia wypracowywują refleksję, koordynację ruchową oraz zdolność do szybkiego podejmowania decyzji. Zapisy trwają, niech dołączy do nich Twoje dziecko.

Z Żoliborza na tor gokartowy Racing Center Warsaw dojedziesz w przeciągu pół godziny.

Rodzice podczas nauki mogą poczekać w naszej strefie chillout, relaksując się, podczas gdy dziecko będzie uzyskiwało porządną dawkę nauki na torze gokartowym. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszą recepcją.

Czekamy właśnie na Twojego malucha.

 

 Wyrusz z Żoliborza na całoroczne gokarty

 

Tor gokartowy Racing Center Warsaw to zabawa przez cały rok. Tor mieści się pod halą Centrum Zabaw RCW. Przed samą halą znajduje się parking dla wszystkich gości Centrum Rozrywki RCW.

Na recepcji przywita was z uśmiechem na twarzy, pełen zapału personel, gotowy do wspólnej zabawy.

Nie zależnie czy pada śnieg czy też deszcz, u nas każdego dnia wyruszysz do wyścigu gokartami elektrycznymi i gokartem dwuosobowym.

Cała hala RCW jest klimatyzowana oraz  wentylowana. Oprócz samych gokart u nas pograsz w ping-ponga, piłkarzyki, a także bilard.

 

Przyjedź do naszej hali na cały dzień i rozpocznij fantastyczną zabawę wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Zajmujemy się również organizacja imprez okolicznościowych oraz firmowych.

Zadzwoń do nas i zapytaj się o szczegóły.