Akademia kartingowa

 

Specjalnie dla dzieci – Akademia Kartingowa na Racing Center

 

Dzieci pragnące osiągnąć zawodową karierę kierowcy F1 lub te, które kochają szybką jazdę gokartami zapraszamy na nasz tor gokartowy Racing Center.

U nas na torze kartingowym prowadzimy Akademię Kartingową dla młodych kierowców.

Akademia Kartingowa powstała z myślą o doskonaleniu umiejętności dzieci. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Naszą Akademię Kartingową prowadzą doświadczeni instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w zakresie motorsportu, ale i również w celu ulepszenia kształcenia młodych kierowców skonstruowaliśmy autorski program prowadzonych zajęć.

Zbudujmy wspólnie przyszłość przyszłych kierowców kartingowych.

 

Jak wyglądają zajęcia Akademii Kartingowej Racing Center?

 

Każde zajęcia rozpoczynamy od porządnej rozgrzewki. Dzieci wraz z instruktorem biegają, ćwiczą oraz rozciągają się. Tak przygotowujemy swój organizm do wysiłku oraz uelastyczniamy mięśnie.

W kolejnych etapach zajęć dzieci uczą się techniki jazdy. Ćwiczenia polegają na nauce dodawania gazu, hamowania w odpowiednim momencie, nauki prawidłowej linii jazdy, nauki wyprzedzania oraz hamowania w ekstremalnych sytuacjach. Pojawiają się także ćwiczenia na czas reakcji oraz ćwiczenia fizyczne w ramach pracy domowej, które mają na celu wzmocnić u dzieci ręce oraz kark.

Na zakończenie Akademii organizujemy wyścig dla wszystkich uczestników, po którym podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród wręczamy każdemu dziecku pamiątkowy puchar.

Akademia Kartingowa Racing Center to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Uczymy dzieci zdrowej sportowej rywalizacji w duchu fair play, ciężkiej pracy oraz rozwijania wyścigowej pasji.

Sport, którym jest karting uczy nie tylko samej jazdy gokartami, ale również wypracowuje refleks i koordynację ruchową.

 

Zapisz swoje dziecko do Akademii Kartingowej

Akademia Kartingowa jest zarówno dla dzieci początkujących nie mających żadnej styczności z gokartami, jak i dla tych które próbowały już swoich sił i chcą się podszkolić. Warunkiem uczestnistwa dziecka w Akademii jest minimum 135 cm wzrostu.

W ramach Akademii Kartingowej oferujemy:

  • Zajęcia praktyczno-teoretyczne z instruktorem
  • Zajęcia w niedzielę start g. 10:00
  • 8 spotkań - łącznie 2 miesiące

Nasz tor znajduje się pod dachem dlatego niezależnie od pogody na zewnątrz, zajęcia odbywają się w suchym oraz ciepłym miejscu. Cała hala jest ogrzewana oraz wentylowana.

Zajęcia w ramach Akademii prowadzimy dwa razy w roku.

Śledź naszą stronę i media społecznościowe lub zadzwoń i dowiedz się więcej na temat najbliższej Akademii Kartingowej w Racing Center.