O nas

Tor kartingowy Racing Center Warsaw stworzony został przez ludzi dla których sport kartingowy jest prawdziwą pasją. Zaprojektowany jest tak by spełnić wymagania zarówno miłośników dobrej zabawy jak i sportowców trenujących do zawodów.

U nas poczujesz adrenalinę na szybkich prostych i sprawdzisz swoje umiejętności panowania nad kierownicą podczas ciasnych zakrętów. Nasz tor jest też idealnym miejscem do trening dla kierowców, którzy chcą poćwiczyć technikę jazdy, nauczyć się bezpiecznego pokonywana zakrętów lub jazdy w poślizdu kontrolowanym.

 

TOR KARTINGOWY

Szczegółowe informacje o torze znajdą Państwo w zakładce "Specyfikacja toru".

 

MINI TOR KID RACER

Dla najmłodszych kierowców stworzyliśmy mini tor z elektrycznymi pojazdami KidRacer. Z toru mogą korzystać dzieci w wieku o 3 do 6 lat. Na pietrwszym piętrze czekają dwa pojazdy.

 

RECEPCJA

Część administracyjna utrzymana jest w czarno-żółtych barwach, przestronna, nowoczesna, w której nie tylko otrzymasz niezbędne informacje od sympatycznej obsługi ale również sprawdzisz swoje wyniki na wielkich wyświetlaczu LIVE, odpoczniesz i uzupełnisz swoje płyny w naszych racingowym barku. W recepcji naszego toru zakupisz również akcesoria kartingowe np. rękawiczki czy ochraniacze na żebra.

Na specjalne okazje przygotowaliśmy loże oraz oddzielną salę eventowo-konferencyjną.

 

STREFA GIER

Nasz tor gokartowy to nie tylko gokarty. W naszej hali znajduje się wiele innych atrakcji. U nas w przerwie pomiędzy przejazdami pogracie w piłkarzyki. Niech odbędą się zawody również przy stole ping-pongowym. Paletki oraz piłeczki ping-pongowe znajdują się w recepcji. Dla dzieci proponujemy grę w cymbergaja, a dorosłych zapraszamy do naszego klubu bilardowego. Na pierwszym piętrze stworzylimy klub, w którym czekają na Państwa profesjonalnie przygotowane 3 stoły bilardowe.