Gokarty Pruszków

 

Najlepszy tor kartingowy w okolicy Pruszkowa

 

W Polsce znajdziemy wiele atrakcyjnych miejsc w których możemy ruszyć do wyścigu gokartami. Który tor kartingowy nie powinien pozostać pominięty przez prawdziwego fana motoryzacji?

Blisko Pruszkowa, a dokładniej w podwarszawskiej miejscowości Stara Wieś, znajduje się najlepszy tor gokartowy w Polsce.

Konfiguracja toru zaskoczy niejednego uczestnika wyścigu, ponieważ na trasie do pokonania będziemy mieli takie utrudnienia jak most i tunel.

Powierzchnia toru kartingowego składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni. Nitka toru wyznaczona jest przy pomocy band ochronnych Xtremebarriers.

Długość toru gokartowego wynosi osiemset metrów czystej adrenaliny.

 

Cały przebieg wyścigu jest monitorowany przez profesjonalnych oraz doświadczonych trenerów. Zadbają oni o bezpieczeństwo podczas rajdu, a także satysfakcję każdego kierowcy z uczestnictwa w tym emocjonującym wyścigu.

Za nim jednak wejdziesz na tor gokartowy, będziesz zobowiązany do przejścia dziesięciominutowego szkolenia, na których dowiesz się jakie zasady panują na torze, zapoznasz się z regulaminem, a także oznaczeniem flag.

To właśnie za pomocą flag trenerzy komunikują się z kierowcami podczas wyścigu.

 

Jakie oznaczenia mają flagi na torze kartingowym Racing Center Warsaw?

  • Szachownica - flaga w kolorze szachownicy może sygnalizować rozpoczęcie, albo zakończenie wyścigu. Co należy zrobić kiedy widzimy szachownicę? Jeżeli podczas startu widzimy flagę w kolorze szachownicy należy ruszyć gokartem i wjechać na tor kartingowy. Jeżeli jednak widzimy szachownicę podczas wyścigu, trenerzy dają nam jasny sygnał, że pozostało nam ostatnie okrążenie i należy kierować się do miejsca zakańczającego rajd.
  • Żółta flaga - flaga w żółtym kolorze jest flagą ostrzegawczą, informuje nas o kolizji powstałej na trasie. Co należy zrobić kiedy widzimy flagę w żółtym kolorze? Jeżeli podczas wyścigu trenerzy wymachują żółtą flagą, to bezzwłocznie powinniśmy zwolnić gokartem oraz nie wyprzedzać innych zawodników.
  • Niebieska flaga - flaga w niebieskim kolorze informuje o chęci wyprzedzenia nas przez kierowcę znajdującego się za naszymi plecami. Co należy zrobić kiedy widzimy flagę w niebieskim kolorze? Jeżeli trener pokazuje nam flagę w niebieskim kolorze, powinniśmy zwolnić, przytulić się do wewnętrznej krawędzi toru, a następnie dać się wyprzedzić szybszemu kierowcy.
  • Czerwona flaga - flaga o czerwonym kolorze oznacza natychmiastowe zatrzymanie wyścigu. Co należy zrobić kiedy zobaczymy czerwoną flagę? Jeżeli podczas wyścigu trenerzy machają flagą czerwoną, należy bezzwłocznie udać się bardzo wolno do miejsca wskazanego przez instruktorów.

Poza sygnalizacją informacji przy użyciu flag na torze kartingowym stosowana jest sygnalizacja oświetleniowa o barwach: zieleni oraz czerwieni.

Oświetlenia mają wskazać kierowcy moment możliwy do wyjazdu z boksów startujących. Dokładne informacje dotyczące poruszania się po torze kartingowym znajdziemy w regulaminie Racing Center Warsaw.

 

Jak dojechać na gokarty z Pruszkowa?

 

Trasa z Pruszkowa na tor kartingowy Racing Center Warsaw, jest bardzo prosta.

W przypadku gdy wyruszymy samochodem na tor gokartowy, dojazd nie powinien nam zająć dłużej niż dwadzieścia minut. Wyruszając z Pruszkowa, mijamy Komorów, a następnie Nadarzyn i po dwudziestominutowej podróży znajdujemy się w Starej Wsi pod torem kartingowym Racing Center Warsaw.

Dojedziesz również na tor gokartowy komunikacją miejską. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a po kliku minutach znajdziesz się pod halą.

 

Centrum Rozrywki RCW, to miejsce z wieloma atrakcyjnymi rozrywkami, znajdującymi się wewnątrz hali.

Daje nam to możliwość korzystania z tych fantastycznych rozrywek przez cały okrągły rok. Hala jest wentylowana oraz klimatyzowana. 

 

Gokarty i inne atrakcje dla gości z Pruszkowa

 

Racing Center Warsaw to miejsc do którego przyjeżdżają miłośnicy motoryzacji oraz fanatycy moto sportów. J

est to świetne miejsce do wyładowania wszelkich emocji na torze gokartowym.

Dysponujemy profesjonalnymi gokartami, niestandardowym i bezpiecznym torem kartingowym jak i również doświadczonym zespołem instruktorów.

Na hali oprócz toru gokartowego znajdziemy wiele innych atrakcji. 

 

Dla gości z Pruszkowa i nie tylko udostępnione są takie atrakcje jak: 

  • Jazda profesjonalnymi gokartami na torze kartingowym,
  • Stół do ping ponga, udostępniony jako darmowa rozrywka zabawiająca gości przed, pomiędzy, a także po wyścigach. Zagraj w ping-ponga ze znajomymi i rodziną.
  • Piłkarzyki, to gra pobudzająca sportową rywalizację. Udostępniona również za darmo dla gości Racing Center Warsaw.
  • Nowoczesne stoły do bilarda. Atrakcja dla której często przyjeżdżają goście z Pruszkowa, ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Skontaktuj się z recepcją i zarezerwuj stół do gry w bilarda dla siebie i swoich znajomych.

 

Tak jak widzisz, Racing Center Warsaw, to miejsce do którego możesz przyjechać z Pruszkowa na cały dzień, a atrakcji nie będzie końca.

Łączymy fantastyczną zabawę z nauką prowadzenia pojazdu. Dopasujemy gokart do Twoich umiejętności oraz parametrów.

Dysponujemy szeroką paletą gokart, którą ruszą do wyścigu dzieci, młodzież, dorośli jak i również kobiety i mężczyźni.

Po emocjonującym wyścigu cała rodzina lub znajomi z Pruszkowa mogą ruszyć w dalszy wir zabaw, które oferuje Racing Center Warsaw.

 

Aby wspólnie wyrusz do wyścigu sprawdź dostępność naszego toru gokartowego i skontaktuj się z recepcją w celu rezerwacji pojazdów.

Racing Center Warsaw, również zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych takich jak urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie, a także eventy firmowe lub bankiet służbowy.

Także jest możliwość wynajęcia całego toru gokartowego do własnej dyspozycji. Rusz do fantastycznej zabawy jaką dają gokarty i wystartuj nimi na profesjonalnym torze kartingowy.

Przyjedź do nas ze znajomymi lub rodziną i oddaj się fantastycznej zabawie w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

Tor gokartowy Racing Center Warsaw to nie tylko wyzwanie dla amatorów, ale również dla zawodowców.

 

Spróbuj swoich sił na najlepszym torze kartingowym w Polsce.