Centrum Rozrywki RCW

Centrum Rozrywki RCW, czeka na Ciebie

 

Warszawa jest miejscem oferującym nietuzinkowe atrakcje. Jednym z takich miejsc jest właśnie Centrum Rozrywki RCW.

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w tym niesamowitym miejscu? Przede wszystkim Centrum Rozrywkowe RCW zrzesza miłośników motoryzacji, a w jego głównym punkcie znajduje się tor gokartowy.

Nitka toru gokartowego mierzy 700 metrów. Nawierzchnia toru kartingowego składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni. Przetestuj swoje umiejętności na gokartach i skorzystaj z wielu atrakcji, które oferuje Centrum Rozrywki RCW. 

Gokarty znajdujące się na torze kartingowym Racing Center Warsaw, są ponad przeciętne.

A dlaczego te gokarty są takie wyjątkowe? Gokarty, które spotkasz na torze kartingowym w Starej Wsi pochodzą od francuskiego lidera w produkcji gokartów firmę SODI.

Do dyspozycji udostępnionych jest 8 gokartów elektrycznych, o mocy 6,5 KM, 14 gokartów elektrycznych o mocy 9 KM oraz gokart dwuosobowy inaczej nazywany tandemem.

Hala jest całkowicie ogrzewana oraz wentylowana, a czas spędzony na gokartach będzie niezapomniany.

 

Wyjątkowość tego toru polega na jego specyfice. Podczas wyścigu napotkasz takie utrudnienia jak tunel i most.

Tego nie ma na żadnym innym torze gokartowym w Warszawie.

Jesteś pewien swoich umiejętności za kierownicą, przetestuj je na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Jednak to nie jest to jedyna atrakcja znajdująca się w Centrum Rozrywki RCW. Na miejscu pograsz w ping-ponga, po rakietki do gry podejdź do recepcji. W hali RCW znajdziesz jeszcze piłkarzyki oraz nowoczesne stoły bilardowe.

Zrelaksuj się w strefie ,,chillout” popijając gorące i zimne napoje. W Centrum Rozrywkowym RCW, każdy znajdzie coś dla siebie.

Skorzystaj z oferty i zaproś swoich znajomych do zabawy.

 

Impreza zorganizowana w Centrum Rozrywki RCW

 

Zbliża się czas urodzin, wieczoru kawalerskiego bądź imprezy firmowej? Nie masz zupełnie pomysłu jak uatrakcyjnić swoim gościom spędzenie wspólnego czasu?

Zabierz swoich znajomych i rodzinę do Centrum Rozrywkowego RCW.

U nas naładujesz swoich gości adrenaliną oraz pozytywna energią. Nie ma czasu na nudę.

Twoje przyjęcie rozpoczniemy od wyścigu gokartami. Poczuj prędkość naszych gokartów na długiej prostej oraz pokaż swoje zdolności za kierownicą na ostrych zakrętach.

Zanim jednak wejdziecie na tor zapoznacie się z regulaminem oraz zasadami panującymi na torze gokartowym. Również instruktorzy toru kartingowego opowiedzą o znaczeniu poszczególnych flag. Właśnie w taki sposób trenerzy komunikują się z uczestnikami wyścigu.

Cała nitka toru obtoczona jest bandami bezpieczeństwa, a swój czas możesz doglądać już podczas wyścigu, na tablicy LED. Nad bezpieczeństwem całego wyścigu czuwać będą instruktorzy toru gokartowego. Nic tak nie łączy ludzi jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji!

Po ukończeniu zawodów wyłonimy najszybszego uczestnika, podczas ceremonii wręczenia nagród na podium Racing Center Warsaw.

 

Następnie zapraszamy Ciebie oraz Twoich gości do zabawy w strefie ,,chillout”. Będzie na was tam czekał wcześniej ustalony catering, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Czas na prawdziwą zabawę w Centrum Rozrywki RCW.

A może zagrasz wraz ze swoimi przyjaciółmi w bilard? Moc atrakcji w Centrum Rozrywki RCW jest nieskończona. Możesz zaprosić swoich przyjaciół do gry w bilard, ping-pong, piłkarzyki lub możecie odpocząć w naszej specjalnie przygotowanej dla was strefie relaksu.

 

Chcesz zorganizować niestandardowy wieczór kawalerski, wieczór panieński, urodziny, event albo imprezę firmową? Jest to możliwe w Centrum Rozrywki RCW. Nie boimy się wyzwań, zorganizujemy imprezę tematyczną.

Skontaktuj się z naszą recepcją i omówcie szczegóły Twojej imprezy.

Zaskocz wszystkich gości i zaproś ich do Centrum Rozrywki RCW.

Nie możemy się doczekać Twojego święta.

 

Wydarzenia organizowane w Centrum Rozrywki RCW

 

W naszym Centrum Rozrywki odbywają się wydarzenia na które możesz zaprosić swoich znajomych albo rodzinę.

Uwielbiamy spotykać się z naszymi gośćmi dlatego też organizujemy w tym celu specjalne wydarzenia właśnie dla Was.

Również jesteśmy organizatorem corocznych urodzin toru gokartowego Racing Center Warsaw znajdującego się na hali. Jest to huczne przyjęcie w towarzystwie wielu sław oraz ciekawych atrakcji.

Doglądaj wydarzenia znajdujące się na naszej stronie internetowej i przyjedź do Centrum Rozrywki RCW.

Każdego dnia czekamy na nowych gości, aby umilić im wspólne spędzenia czasu. Spędź aktywnie czas z rodzina i przyjaciółmi.

 

Centrum Rozrywki RCW łączy sprzęt światowych liderów branży rozrywkowej w połączeniu z wykwalifikowanymi trenerami i profesjonalistami.  

Jest to miejsce gdzie spędzisz wspaniały czas w gronie bliskich osób, zrelaksuj się i zabaw w Centrum Rozrywki RCW.