Gokarty Piaseczno

 

Zabawa na gokartach, zajrzyj do nas i przyjedź z Piaseczna

 

Planujesz wypad na gokarty? To zdecydowanie powinieneś odwiedzić najlepszy tor gokartowy w Polsce - Racing Center Warsaw.

Znajdziesz u nas rozrywkę w moto sportowym klimacie i nie tylko. Znajdujemy się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Zapewniamy atrakcje na wysokich obrotach.

 

Dojedziesz na tor gokartowy z Piaseczna w przeciągu trzydziestu minut. Pod halą znajduje się parking, na którym możesz pozostawić swój samochód i rusz z nami do fantastycznej zabawy jaką dają gokarty.

Dojazd do Racing Center Warsaw, jest możliwy również komunikacją miejską z Piaseczna. Wysiądź na przystanku autobusowym ,,Stara Wieś”, a po paru minutach znajdziesz się na torze kartingowym.

 

Gwarantujemy pełną satysfakcję z zabawy na gokartach, a także nie małą dawkę adrenaliny. Poza torem gokartowym znajdziesz tutaj wiele innych atrakcji takich jak: gra w piłkarzyki, stół do ping-ponga, a także stoły do bilarda.

Wszystkie te zabawy czekają na Ciebie oraz Twoich znajomych na Racing Center Warsaw, w hali, która jest ogrzewana oraz klimatyzowana. Spędź swój wolny czas podczas dobrej zabawy na torze kartingowym.

 

Tor gokartowy dla dorosłych i dzieci, blisko Piaseczna

 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw to miejsce w którym zabawę odkrywają dorośli, młodzież, a także dzieci. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną kadrą pracowników.

Wszystkie wyścigi na torze gokartowym, odbywają się w bezpiecznych warunkach.

Za nim jednak wsiądziecie do gokartów, zapraszamy wszystkich uczestników na szkolenie. Podczas instruktażu dowiecie się, jakie zasady panują na torze gokartowym, regulamin toru, a także oznaczenia każdego koloru flag.

 

Jeżeli zostaliście już przeszkoleni oraz wyposażeni w kaski, zapraszamy do jazdy gokartami elektrycznymi.

Jakie gokarty są dostępne na torze kartingowym Racing Center Warsaw? Wszystkie pojazdy, którymi ruszysz do wyścigu na naszym torze pochodzą z produkcji światowego lidera w produkcji gokart firmę SODI.

 

Dysponujemy gokartami takimi jak:

  • Elektryczne gokarty. Dysponujemy modelem SODI RSX, osiągający moc 9 KM. Gokartami elektrycznymi ruszą do wyścigu osoby których wzrost wynosi minimum 160 centymetrów. Jedna ośmiominutową jazda gokartem elektrycznym kosztuje 85 zł.

 

  • Młodzieżowy gokart elektryczny. Dysponujemy modelem SODI LR5, osiągający moc 6,5 KM. Młodzieżowym gokartem ruszą do wyścigu osoby, których wzrost wynosi od 135 centymetrów do 160 centymetrów. Jednak ośmiominutową jazda młodzieżowym gokartem kosztuje 75 zł.

 

  • Gokart dziecięcy. Dysponujemy modelem SODI KID RACER, osiągający moc 1,5 KM. Dla dzieci chcących ruszyć do wyścigu przygotowaliśmy specjalistyczny tor mierzący 25 metrów. Do rajdu gokartem dziecięcym ruszą najmłodsi od 3 do 6 roku życia. Jedna ośmiominutową jazda gokartem dziecięcym kosztuje 40
  • zł.

 

  • Elektryczny gokart dwuosobowy. Dysponujemy modelem SODI TANDEM, osiągający moc 9 KM. Elektryczny gokart dwuosobowy to rewelacyjny pomysł na wspólną zabawę z dzieckiem, które nie może samodzielnie wziąć udział w wyścigu. Aby pasażer mógł uczestniczyć w rajdzie, musi osiągnąć minimum 110 centymetrów wzrostu. Jazda na miejscu kierowcy jest możliwa dopiero po wykonaniu minimum jednego przejazdu gokartem elektrycznym.

 

Jakie dogodności posiada tor gokartowy Racing Center Warsaw?

 

Racing Center Warsaw to jedyny tor kartingowy w swoim rodzaju. Poza profesjonalnymi gokartami oraz doświadczoną kadrą, zadbaliśmy również o samą funkcjonalność i niezwykłość toru.

Podczas jazdy gokartem zaskoczą nas takie urozmaicenia jak most i tunel.

Jest to jedyna tak zastosowana konfiguracja w Polsce.

 

Co jeszcze czeka nas na torze? Swoje aktualne czasy możemy doglądać już z pozycji gokarta, ponieważ nad torem kartingowym została umieszczona duża tablica LED. Czas odmierzać będzie nowoczesny pomiar czasowy.

Tor gokartowy mierzy 800 metrów czystej adrenaliny, a na nim zostały zastosowane cztery różne rodzaje nawierzchni. Układ toru został wytyczony systemem band ochronnych Xtremebarriers.

 

Dla osób chcących obserwować przebiegający wyścig, przygotowaliśmy taras widokowy umieszczony na pierwszym piętrze.

Wyniki rajdu również można obejrzeć relaksując się w strefie chillout tuż obok recepcji. Umieściliśmy tam telewizor wyświetlający aktualne czasy kierowców. Obserwuj efekty kierowców popijając ciepłe lub zimne napoje.

Tor gokartowy znajduje się wewnątrz zamkniętej hali. Daje nam to możliwość korzystania z tej fantastycznej zabawy przez cały okrągły rok.

Pada deszcz, śnieg lub wieje silny wiatr? Wybierz się na gokarty do Racing Center Warsaw. Zapewniamy dobrą zabawę w klimacie motoryzacyjnym .

 

Prezent dla bliskiej osoby z Piaseczna, wybierz gokarty

Zbliżają się urodziny Twojego bliskiego kumpla? Bądź chciałby wspólnie z dziećmi celebrować zakończenie roku? Każda okazja jest dobra aby wyjść na gokarty.

Już teraz możesz u nas zakupić vouchery z przejazdami na torze kartingowym Racing Center Warsaw i ofiarować go bliskiej Tobie osobie. Każda okazja jest dobra aby przejechać się gokartami.

 

Voucher na przejazd gokartami możesz zakupić już za pomocą naszej strony internetowej klikając w przycisk ,,KUP BILET”. Dobierz odpowiedni gokart oraz liczbę przejazdów i już masz gotowy prezent.

Voucher posiada termin ważności, jeżeli jednak z przyczyn losowych termin niebawem dobiega końca, możesz przedłużyć jego ważność wysyłając prośbę wraz z kodem vouchery na nasz adres email: gokarty@rcw.pl .

 

Nie wiesz jaki prezent zakupić swojemu kumplowi, a goni Cię czas? Zakup voucher za pomocą naszej strony internetowej, a prezent będziesz miał po paru minutach na swoim email.

Prezent w postaci vouchera na przejazd gokartami zadowoli każdą osobę z Piaseczna.

Zaoferuj swojemu przyjacielowi wspaniałe i niezapomniane przeżycia jazdy po najlepszym torze gokartowym w Polsce.