Gokarty Voucher

 

Wyścig gokartami – Idealny prezent na każdą okazję

 

Spraw komuś bliskiemu przyjemność.

Daj mu możliwość przejechania się elektrycznymi gokartami na torze kartingowym Racing Center.

Mamy wiele możliwości i każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.

Voucher na gokarty może dać wiele radości dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z gokartami ale i również tym, którzy jeżdżą na zaawansowanym poziomie.

Jazda na torze kartingowym to zabawa dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci bez żadnego wyjątku.

Rusz do fantastycznej przygody w klimacie wyścigowym. Poczuj się jak prawdziwy kierowca Formuły 1.

 

Zakup vouchera na prezent urodzinowy, świąteczny lub na inną okazję może być najlepszym pomysłem.

 

Gwarantujemy dostarczenia dawki adrenaliny. Poszalejmy na torze kartingowym, posmakuj radości z nabranej prędkości.

Przetestujemy Twoje umiejętności za kierownicą. Zakręty sprawdzą sprawność oraz umiejętność kontroli pojazdu na zakrętach oraz rozpędu na prostej.

Tor gokartowy Racing Center to nieszablonowe rozwiązanie. Tworzyli go prawdziwi pasjonaci kartingu, dlatego układ nas na każdym kroku zaskakuje oraz zachwyca.

Zmierz się z wieloma skomplikowanymi kombinacjami oraz mostkiem znajdującym się w połowie toru.  Utworzyliśmy już dla was 700 metrów czystej frajdy.

 

Tor gokartowy znajduje się pod zadaszeniem w hali, która posiada wentylację. Podczas zimy ogrzewana, a podczas lata klimatyzowana.

Swobodnie oraz bez najmniejszych obaw o panującą pogodę na zewnątrz możesz wybrać się na nasz tor gokartowy i zrealizować voucher prezentowy.

Hala, tor jak i gokarty posiadają najnowocześniejsze rozwiązania. U nas zmierzysz się do wyścigu w elektrycznych gokartach francuskiej firmy, która jest prawdziwym liderem w produkcji SODI.

Wyniki będą aktualizowały się na wyświetlaczu Live, który jest bezpośrednio widoczny z toru kartingowego. Po wyścigu możesz uzyskać swoje czasy w naszej rejestracji.

 

Przyjedź już teraz na tor gokartowy do Racing Center mieszczący się w Starej Wsi.

Spokojnie, mieści się on zaledwie 15 minut od centrum Warszawy.

Sprezentuj swojemu przyjacielowi, partnerowi lub znajomemu możliwość udziału w wyścigu gokartowym w Racing Center.

Przyjedźcie do nas, mieścimy  się przy ulicy Grodziska 58 w Starej Wsi.

Voucher prezentowy to furtka do niezapomnianych wrażeń.

 

Gwarantowana wielka dawka adrenaliny na naszym torze gokartowym

 

Każdy kocha prędkość. Uwolnijmy się choć na chwilę od miejskich korków i zgiełku. Wystartujmy w wyścigu na torze gokartowym Racing Center.

Jako załoga gwarantujemy dostarczenia wszystkim  uczestnikom zastrzyku pełnego emocji. Jest to na pewno rozrywka dla każdej osoby, która lubi prędkość oraz adrenalinę.

 

Wykupując voucher prezentowy w Racing Center zadbaj o wykupienie kominiarki oraz karty kierowcy jeżeli nie są oferowane w pakiecie.

Można je dokupić bezpośrednio do vouchera prezentowego przez naszą stronę internetową w koszyku.

 

Dlaczego należy wykupić kartę kierowcy oraz kominiarkę? - Karta kierowcy Gokart System to dostęp do Twojego rejestru czasów na torze kartingowym.

Opłata jest wymagana wyłącznie podczas pierwszej wizycie na torze kartingowym. Jedna karta kierowcy jest podpięta wyłącznie do jednego użytkownika.

 

Każdy tor gokartowy posiada własną indywidualną ofertę. Kartę kierowcy, którą wykupisz na torze gokartowym Racing Center jest aktywna wyłącznie na naszym torze.

Obowiązkowe wykupienie kominiarki nałożony jest na osoby, które chcą skorzystać z udostępnianych bezpłatnie przez Racing Center kasków, których można użyć na torze.

 

Chcemy zachować względy higieny dlatego podczas korzystania z udostępnianych przez nas kasków wymagamy założenie kominiarki.

Jeżeli jednak posiadasz własny kask, który ma konstrukcję pełną, możesz go założyć na czas trwania wyścigu bez obowiązku posiadania kominiarki.