Gokarty Otwock

 

Wyścig po profesjonalnym torze gokartowym, przyjedź do nas z Otwocka

 

Marzysz o karierze kierowcy rajdowego? lubisz dobrą zabawę w motoryzacyjnym klimacie? Właśnie dla takich osób jak Ty powstał, najlepszy tor kartingowy w Warszawie - Racing Center Warsaw.

U nas wyruszysz do profesjonalnego wyścigu, nowoczesnymi gokartami elektrycznymi.

 

Gdzie znajduje się tor gokartowy Racing Center Warsaw? Wyjeżdżając z Otwocka samochodem, dojedziesz na tor kartingowy w przeciągu trzydziestu minut.

Hala RCW, znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Tor gokartowy znajduje się rzut beretem od Otwocka.

 

Pod halą RCW, znajduje się olbrzymi parking samochodowy przygotowany wyłącznie dla naszych gości. Dojazd do nas jest również możliwy za pomocą komunikacji miejskiej.

Sprawdź swój dojazd autobusem lub tramwajem na gokarty. Wysiądź na przystanku autobusowym ,,Stara Wieś” i po paru minutach ruszaj do wyścigu wraz z całą waszą ekipą znajomych.

 

Tor kartingowy Racing Centr Warsaw, znajduje się wewnątrz zamkniętej, ogrzewanej i wentylowanej hali. Daje nam to możliwość korzystania z tej fantastycznej rozrywki, przez cały okrągły rok.

Żadne warunki pogodowe nie mogą nam przeszkodzić w wyścigu.

 

Jakimi gokartami wyruszymy do wyścigu. Promocje dla rodzin z Otwocka

 

Dzieci, młodzież, a także dorosłych zapraszamy na przejażdżkę naszymi profesjonalnymi, sportowymi gokartami.

Chcecie wziąć udział w wyścigach gokartami, całą rodziną? Na Racing Center Warsaw, cała wasza rodzina wyruszy do wspólnego wyścigu.

 

Przychodząc całą rodziną na gokarty, skorzystaj z karty dużej rodziny i otrzymaj rabat na każdy przejazd.

Podczas zakupu przejazdów gokartami elektrycznymi, poinformuj panią z recepcji o posiadaniu karty dużej rodziny, a otrzymasz aż 15% rabatu.

Skorzystaj z promocji, oferowanej przez najlepszy tor kartingowy w Polsce i rusz do wspólnej zabawy z całą rodziną.

Przyjedźcie na gokarty z Otwocka, całą rodziną.

Gwarantujemy fantastyczną zabawę, w każdą pogodę.

Nasze gokarty pochodzą z produkcji światowego lidera w produkcji gokart, firmę Sodi. Cały wyścig gokartami, odbywa się w bezpiecznych warunkach.

Nitka toru, mierzącego osiemset metrów otoczona jest bandami ochronnymi Xtremebarriers. Wyścig gokartami odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy aktywnie kontrolują przebieg całego rajdu.

 

Przed wejściem do gokartów, każda grupa kierowców odbywa szkolenie. Podczas szkolenia instruktorzy opowiadają o zasadach panujących na torze kartingowym, a także wyjaśniają znaczenie każdego koloru flag.

To właśnie za pomocą flag, trenerzy komunikują się z uczestnikami podczas wyścigu.

Jakie są oznaczenia flag na torze kartingowym Racing Center Warsaw?

 

  • Szachownica - może sygnalizować start i zakończenie wyścigu gokartami. Co należy zrobić, gdy widzimy szachownicę? Podczas startu gdy instruktor jazdy gokartami wymachuje szachownicą, powinniśmy nacisnąć gaz i ruszyć z miejsca startującego. Jeżeli jednak wyścig już trwa, a instruktor wymachuje szachownicą, powinniśmy dokończyć ostatnie okrążenia i powrócić do boksów zakańczających wyścig.

 

  • Żółta flaga - jest to flaga ostrzegawcza, informuje o zdarzeniu, przykładowo kolizji powstałej na torze kartingowym. Co należy zrobić gdy zobaczymy żółtą flagę? Kiedy widzimy instruktora wymachującego żółtą flagą, powinniśmy zwolnić, nie wyprzedzać innych uczestników wyścigu oraz przede wszystkim zachować szczególną ostrożność.

 

  • Niebieska flaga - oznacza, chęć dublowania przez szybszego uczestnika wyścigu. Co należy zrobić gdy zobaczymy niebieską flagę? Jeżeli zobaczymy instruktora wymachującego niebieską flagą, powinniśmy zwolnić i przytulić się do zewnętrznej krawędzi toru, aby dać się wyprzedzić przez szybszego kierowcą, nie prowokując do ewentualnej kolizji.

 

  • Czerwona flaga - sygnalizuje zatrzymanie wyścigu. Co należy zrobić kiedy zobaczymy czerwoną flagę? Jeżeli zobaczymy instruktora wymachującego czerwoną flagą, należy bezzwłocznie zatrzymać gokart i nie wyprzedzać pozostałych uczestników wyścigu.

 

Staramy się w pełni zadbać o bezpieczeństwo wszystkich kierowców, którzy biorą udział w wyścigu na torze kartingowym Racing Center Warsaw. Jednak nie wolno zapominać, że największy wpływ na bezpieczeństwo rajdu mają sami jego uczestnicy.

Jeżeli któryś z kierowców wykazuje zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla innych, jest on eliminowany z zabawy na torze gokartowym.

Zadbamy o pełną satysfakcję z udział w rajdzie gokartami elektrycznymi i gokartami spalinowymi całej waszej rodziny z Otwocka. 

 

Atrakcje dostępne na torze kartingowym w okolicy Otwocka

 

Poza jazdą gokartami po torze kartingowego, przygotowaliśmy dla was inne atrakcje, z który może skorzystać cała wasza rodzina.

Jakich rozrywek możecie spodziewać się na torze kartingowym - Racing Center Warsaw? 

 

  • Nowoczesny tor kartingowy, wyposażony w profesjonalne gokarty oraz doświadczony zespół instruktorów. 
  • Stoły do ping-ponga. Jest to gra udostępnia dla wszystkich gości Racing Center Warsaw,  za darmo. Odbierz palety do gry w ping-ponga w recepcji i ruszaj do wspólnej zabawy.
  • Piłkarzyki. Jest to również gra, udostępniona dla wszystkich gości Racing Center Warsaw, za darmo. Pobudźcie swojego ducha zdroworozsądkowej rywalizacji i stańcie do przeciwnych drużyn przy stole do piłkarzyków.
  • Nowoczesne stoły do bilarda. Bilard to gra dla której przyjeżdżają całe rodziny z Otwocka, ze względu na swoją atrakcyjną cenę. Przyjedź do Centrum Rozrywki RCW i zagrajmy wspólnie partyjkę bilarda.

 

Rozrywki u nas nie będzie końca, zajrzyj do Centrum Rozrywki RCW rusz do wyścigu gokartami elektrycznymi na najlepszym torze kartingowym w Polsce.