Gokarty karta dużej rodziny

 

Jakie zniżki przysługują posiadaczom Karty Dużej Rodziny, na torze gokartowym?

 

Zabierz całą swoją rodzinę na tor kartingowy Racing Center Warsaw i spędź fantastyczny czas na gokartach w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

Zabierz całą rodzinę na przejażdżkę gokartami.

Dzieci jak i również dorośli znajdą dla siebie gokart, w którym będą mogli wyruszyć do profesjonalnego wyścigu grand prix.

Już teraz na torze gokartowym Racing Center Warsaw, honorujemy Karty Dużej Rodziny.

 

Aby móc wyruszyć do rajdu przy użyciu Karty Dużej Rodziny, należy:

  • Poinformować Panie z recepcji podczas zakupu, przejazdów gokartami o posiadaniu Karty Dużej Rodziny.
  • Na każdy przejazd gokartem uzyskacie 15% rabatu, podczas pokazania Karty Dużej Rodziny.
  • Wejdźcie na tor kartingowy i ruszyć do fantastycznej zabawy jaką są gokarty.

 

Czym jest Karta Dużej Rodziny? Karta Dużej Rodziny to system zniżek i uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych.

Każdą rodzinę, a w szczególności te posiadające Karty Dużej Rodziny, zapraszamy na tor gokartowy.

U nas uzyskacie zniżkę na każdy przejazd gokartem w wysokości 15 %.

Niecodzienna rozrywka dla całej rodziny, wybierzcie się na gokarty.

 

Jak ruszymy do rajdu gokartami, posiadając Kartę Dużej Rodziny?

 

Przyjedź na tor gokartowy, znajdujący się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Nasza hala jest oddalony o dwadzieścia minut jazdy samochodem od centrum Warszawy.

Tor gokartowy znajduje się wewnątrz hali, która jest klimatyzowana oraz wentylowana.

Daje nam to możliwość korzystania z gokart, przez cały okrągły rok. Pada deszcz, śnieg lub wieje zimny wiatr? Zabierz swoją rodzinę na gokarty.

 

Podczas zakupu przejazdów gokartami poinformuj Panie na recepcji, że jesteście posiadaczem Karty Dużej Rodziny. Uzyskacie aż 15% zniżki, na każdy przejazd gokartem.

Zniżka obowiązuje przejazd gokartem dzieci jak i również dorosłych.

Pamiętaj, że zniżka obowiązuje wyłącznie na przejazdy gokartami. Jeżeli chcesz korzystać z kasków udostępnionych przez tor kartingowy, należy wykupić kominiarkę, jeżeli takiej nie posiadasz. Kominiarkę stosujemy w celu zachowania higieny.

Racing Ceter Warsaw to najlepszy tor gokartowy w Polsce, w którym uzyskacie zniżkę w momencie pokazania Karty Dużej Rodziny.

 

Przed wejściem do gokartów, każdy uczestnik powinien odbyć szkolenie z regulaminu oraz zasad panujących na torze kartingowym.

Podczas szkolenia instruktorzy opowiedzą o zakazanych zachowaniach na torze oraz oznaczeniu każdego koloru flag. To właśnie za pomocą flag trenerzy komunikują się z uczestnikami wyścigu.

Po teorii czas na praktykę czyli przejażdżkę gokartami. Zasiądź do gokarta wskazanego przez trenerów.

 

Przed tobą jazda na torze gokartowym, mierzącym 800 metrów czystej adrenaliny. Nitka toru wyznacza jest za pomocą band ochronnych, które będą asekurować ewentualne kolizje.

Konfiguracja toru gokartowego została urozmaicona o takie przeszkody jak most i tunel.

 

Czas naszej jazdy gokartem zostanie odmierzony za pomocą nowoczesnego pomiaru czasowego, z dokładnością aż do do 0,001 sekundy.

Swoje czasy możecie doglądać już podczas wyścigu, ponieważ nad torem kartingowym, umieściliśmy wielką tablicę LED, na którą są wyświetlane aktualne czasy uczestników rajdu.

Cały wyścig będzie monitorowany przez instruktorów, którzy mają za zadanie dbać o bezpieczeństwo kierowców.

Rozpędź się do maksymalnej prędkości naszymi gokartami.

 

Przyjedź na tor kartingowy Racing Center Warsaw i rzuć się w wir fantastycznej zabawy z gokartami elektrycznymi.

 

Jakimi gokartami ruszy do wyścigu rodzina, korzystająca z Karty Dużej Rodziny?

 

Posiadacze Karty Dużej Rodziny, uzyskują 15% zniżki na każdy przejazd gokartem. Dziecko jak i również dorosły może ruszyć do wyścigu, uzyskując rabat.

Jakimi gokartami wyruszycie do wyścigu posiadając Kartę Dużej Rodziny?

 

Gokarty dostępne na torze kartingowym Racing Center Warsaw:

  • Gokart elektryczny - Gokartem elektrycznym przejedzie się każdy dorosły w rodzinie, ponieważ minimalny wzrost kierowcy powinien wynosić minimum 160 centymetrów. Dysponujemy modelem goarta elektrycznego SODI RSX, o mocy 9 KM. 
  • Młodzieżowy gokart elektryczny -  Aby wyruszyć do wyścigu gokartem, kierowca powinien osiągnąć wzrost pomiędzy 135, a 160 centymetrów. Dysponujemy modelem gokarta SODI LR5, o mocy 6,5 KM.
  • Elektryczny gokart dwuosobowy - Gokart dwuosobowy inaczej zwany tandemem, to idealne rozwiązanie dla dzieci, które boją się, bądź nie mogą jeszcze wyruszyć do samodzielnego wyścigu. Pasażer powinien posiadać minimum 110 centymetrów wzrostu. Dysponujemy modelem gokarta dwuosobowego,  SODI TANDEM, który osiąga moc 9 KM.
  • Gokart dziecięcy - Dla tych najmłodszych członków rodziny skonstruowaliśmy specjalny tor, mierzący 25 metrów. Wszystkie dzieci pomiędzy 3-cim, a 6-tym rokiem życia, zapraszamy do przejażdżki na torze dziecięcym. Dysponujemy modelem gokarta dziecięcego, SODI KID RACER, który osiąga moc 1,5 KM.

 

Tak jak widzisz każda osoba z Twojej rodziny może uczestniczyć w fantastycznej zabawie gokartami.

Skorzystaj z Karty Dużej Rodziny i stań do wyścigu, pomiędzy wszystkimi członkami rodziny.

U nas atrakcji nie ma końca, ponieważ oprócz toru gokartowego, posiadamy: nowoczesne stoły do bilarda, stoły pingpongowe, a także piłkarzyki.

Spędźcie miłe chwile całą swoją rodziną na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Sprawdź cennik przejazdów gokartami i skorzystaj z 15% rabatu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny.