Gokarty Marki

 

Tor kartingowy w Markach, wyścig profesjonalnymi gokartami

 

Marzy Ci się wyścig gokartami niczym Formuła F1?  Nigdy nie ścigałeś się gokartami elektrycznymi i chciałbyś spróbować? Znamy świetne miejsce, w którym doświadczysz wszystkich wspaniałych emocji, które dostarczają gokarty.

Takim miejscem jest właśnie Racing Center Warsaw do którego dojedziesz z Marek.

To u nas wyruszysz do prawdziwego wyścigu profesjonalnymi gokartami elektrycznymi. Jedyny tor kartingowy w Polsce, utworzony przez miłośników, a także profesjonalnych kierowców rajdowych.

 

Na naszym torze gokartowym emocji Ci nie zabraknie.

A dostarczy jest nitka toru mierząca 800 metrów czystej adrenaliny. Całą trasę wyznacza system band ochronnych Xtremebarriers. Na tor kartingowy nałożyliśmy cztery różne rodzaje nawierzchni, aby utrudnić zadanie uczestnikom wyścigu.

Dodatkowo całą konfigurację urozmaiciliśmy o takie przeszkody jak mot oraz tunel. Jest to taki jedyny tor kartingowy w swoim rodzaju.

Zajrzyj na najbardziej niezwykły tor gokartowy w Polsce i rusz z nami do wyścigu o puchar Racing Center Warsaw.

 

Tor gokartowy został specjalnie przygotowany przez zespół RCW, tak aby uczestnicy wyścigu czuli w pełni satysfakcję z udziału w nim. Z pozycji gokarta możemy doglądać naszych aktualnych czasów ponieważ, są one wyświetlane na wielkiej tablicy LED umieszczonej tuż nad torem kartingowym.

Czas zostanie odmierzony za pomocą nowoczesnego pomiaru czasu, z dokładnością do 0,001 sekundy.

 

Za nim jednak uczestnicy rajdu wejdą do swoich gokart, powinni odbyć szkolenie z instruktorami. Trenerzy objaśnia nam zasady panujące na torze kartingowym oraz regulamin. Dowiemy się również jaki kolor flagi ma jakie znaczenie. To właśnie za pomocą flag, instruktorzy komunikują się uczestnikami wyścigu.

Przeszkoleni oraz wyposażeni kierowcy w kaski mogą zajmować swoje gokarty. Gotowi, do startu. Start!

 

Ruszajcie do wyścigu gokartami elektrycznymi po torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Doświadcz emocji jakie daje wyścig profesjonalni gokartami. Flota pojazdów Racing Center Warsaw, składa się z gokartów produkcji światowego lidera w produkcji gokart, firmy SODI. Nasze wózki są szybkie i bezpieczne.

Wspólnie z wami tworzymy przyszłość Polskiego kartingu.

 

Co przygotowaliśmy dla osób oglądających wyścig? Dla gości chcących przyjrzeć się przebiegowi wyścigów, przygotowaliśmy taras widokowy znajdujący się na  pierwszym piętrze.

A dla tych bardziej leniwych, zapraszamy do naszej strefy chillout, gdzie również będą mogli obejrzeć aktualne wyniki wyścigu na telewizorze popijając przy tym zimne oraz gorące napoje.

 

Przyjedź z Marek na najlepsze gokarty w Warszawie

 

Droga z Marek na najlepszy tor kartingowy jest dziecinnie prosta. Hala Racing Center Warsaw, umieszczona jest w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś.

Wyruszając z Marek samochodem, po niecałych trzydziestu minutach znajdziesz się na naszym torze gokartowym.

Specjalnie dla gości przyjeżdżającymi własnymi autami, przygotowaliśmy olbrzymi parking znajdujący się tuż pod halą.

 

Na tor gokartowy, możesz już przyjechać komunikacją miejską, nawet z Marek.

Sprawdź swój dojazd autobusowy, do przystanku ,,Stara Wieś”. Wysiądź na nim, a po paru minutach znajdziesz się na najlepszym torze kartingowym w Warszawie.

Dojazd z Marek do Racing Center Warsaw, nie jest taki trudny.

 

Przyjedź do nas wraz z ekipą swoich znajomych z Marek i wyrusz do fantastycznego wyścigu niczym profesjonalny rajd grand prix.

Koszt przejazdu gokartem zależy od gokarta w którym weźmiesz udział podczas wyścigu.

 

Nasza flota gokartów składa się z:

 

  • Elektryczny gokart dla dorosłych. Dysponujemy modelem SODI RSX, który osiąga moc 9 KM. Do elektrycznego gokarta zasiądą osoby, które osiągnęły minimalny wzrost 160 centymetrów.

 

  • Młodzieżowy gokart dla młodzieży. Dysponujemy modele gokarta SODI LR5, który osiąga moc 6,5 KM. Do młodzieżowego gokarta elektrycznego zasiądą osoby, które osiągnęły wzrost pomiędzy 135 centymetrów, a 160 centymetrów.

 

  • Elektryczny gokart dwuosobowy. Dysponujemy modelem SODI TANDEM, osiągający moc 9 KM. Elektryczny gokart dwuosobowy to wspaniałe rozwiązanie dla rodziców, których dzieci boją się lub nie mną wziąć samodzielnego udziału w wyścigu. Aby być pasażerem elektrycznego gokarta dwuosobowego, dziecko powinno osiągnąć minimum 110 centymetrów wzrostu. Kierowca w elektryczny gokarcie dwuosobowym, powinien być pełnoletni, a także wykonać minimum jedno okrążenie elektrycznym gokartem SODI RSX.

 

  • Gokart dziecięcy. Dysponujemy modelem SODI KID RACER, osiągający moc 1,5 KM. Z myślą o tych najmłodszych kierowcach, przygotowaliśmy mini tor gokartowy mierzący 25 metrów, na którym wystartują do wyścigu w gokarcie dziecięcym SODI KID RACER.

 

Tak jak widzisz, posiadamy spory wybór gokartów, którymi możesz wyruszyć do wyścigu na torze kartingowym Racing Center Warsaw.  W rajdzie mogą wziąć udział dorośli, młodzież , a także dzieci.

Skorzystaj z tej fantastycznej zabawy jaką oferuje tor gokartowy, który znajduje się niedaleko Marek.

Profesjonalna flota gokartów wraz z doświadczonym zespołem, gwarantuje pełną satysfakcję z wyścigu. 

 

Czy na torze kartingowym Racing Center Warsaw, są dostępne inne atrakcje oprócz gokart?

 

Tak! Przyjedź do nas z Marek, a my zapełnimy Twój dzień najróżniejszymi atrakcji dostępnymi w naszej hali RCW.

Oprócz toru gokartowego, dostępne są u nas rozrywki takie jak: stoły do ping-ponga, piłkarzyki, a taże stoły do bilarda. Pomiędzy wyścigami lub po ukończonym rajdzie zapraszamy do skorzystania z atrakcji, które specjalnie dla was przygotowaliśmy.

Pada deszcz, śnieg lub wieje zimny wiatr? Przyjedź na gokarty do Racing Center Warsaw.

 

Nasze Centrum Rozrywki RCW, znajduje się w zamkniętej hali, która jest klimatyzowana oraz ogrzewana. Na miejscu znajdziesz liczne atrakcje, które wypełnią Twój cały dzień.

Rusz po rozrywkę na wysokich obrotach i przyjedź z Marek na tor kartingowy.

Podróż nie zajmie Ci dłużej niż trzydzieści minut, Zarezerwuj swój gokart, kontaktując się z recepcją, jednak za nim to zrobisz sprawdź naszą dostępność toru gokartowego.

 

Wszyscy gotowi? To ruszajmy na gokarty!