Gokarty dla dorosłych

 

Gokarty dla dorosłych pełne adrenaliny i fantastycznej zabawy

 

Gokarty to świetny sport, dorośli coraz chętniej odwiedzają tory gokartowe.

U nas na gokartach rozpędzisz się do niewyobrażalnych prędkości. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy gokarty elektryczne,gokarty tandem czyli gokarty dwuosobowe.

 

Gokarty, w których weźmiesz udział w wyścigu na torze kartingowym Racing Center Warsaw, to produkcja światowego lidera w produkcji gokart, firma SODI.

Charakteryzują się starannie wykonaną konstrukcją, dzięki której komfort jazdy znajduje się na najwyższym poziomie. Gokarty te są niezwykle zwrotne i sprawnie reagują na każdy delikatny ruch użytkownika.

Dodatkowym plusem jest możliwość dopasowania dogodnej odległości siedzenia. Wyrusz do fantastycznej zabawy jaką są gokarty wraz ze swoimi znajomymi.

 

Nitka toru gokartowego liczy 700 metrów czystej adrenaliny, a wyznaczają ją bandy ochronne. W trakcie wyścigu napotkasz takie utrudnienia jak most.

Trudność możesz mieć również z pokonaniem naszych zakrętów, ponieważ zostały użyte cztery różne rodzaje nawierzchni.

Przejedź się naszymi gokartami elektrycznymi, osiągają one moc 9 KM. Rozpędź się do niewyobrażalnych prędkości gokartem  elektrycznym, a czas odmierzy Ci nasz nowoczesny pomiar czasowy z dokładnością, aż do 0,001 sekundy.

 

Dla dorosłych kibiców przygotowaliśmy dwie strefy z których mają możliwość doglądania wyścigu. Pierwsza strefa znajduje się tuż przy recepcji, nazwana strefą chillout, możesz oglądać czasy swoich kolegów na telewizorze, popijając napoje dostepne w barku.

Wejdź na taras widokowy znajdujący się na pierwszym piętrze. Z niego obejrzyj przebieg wyścigu swoich kolegów i koleżanek. 

 

Gokarty, bilard, a może piłkarzyki? Plac zabaw dla dorosłych

 

Nasze Centrum Rozrywki RCW, jest miejscem, które powinien odwiedzić każdy dorosły. Na miejscu znajdziesz wiele ciekawych atrakcji dla Ciebie oraz Twoich znajomych.

 

W Centrum Rozrywki RCW, znajdziesz takie atrakcje jak:

  • Tory kartingowe, na których każdy dorosły będzie mógł wziąć udział w wyścigu grand prix lub time attack oraz przetestować swoje umiejętności za kierownicą,
  • Stoły bilardowe, po emocjonującym wyścigu zrelaksujcie się grając partyjkę w bilarda. Jest to świetny pomysł na wspólne spędzenia czasu z przyjaciółmi,
  • Stoły do ping-ponga, jeszcze trochę zręczności i szybkości przyda się wam podczas gry w ping-ponga. Piłeczkę i paletki odbierz w recepcji, zacznijmy turniej w ping-ponga.
  • Piłkarzyki, przypomnijmy sobie akademicką grę w piłkarzyki i podzielmy się na drużyny.

 

Tak jak sam widzisz, w Centrum Rozrywki RCW, znajduje się wiele rozrywek uwielbianych przez dorosłych.

Co więcej możesz korzystać z nich przez cały rok, ponieważ atrakcje znajdują się w hali, która jest ogrzewana. Pada śnieg lub deszcz, wybierz się do Centrum Rozrywki RCW.

Wyłońmy najszybszego rajdowca z waszej paczki, a następne rzućcie się w wir pozostałych atrakcji. Wszystkich dorosłych zapraszamy na gokarty i nie tylko.

Pod samą halą RCW, znajduje się ogromny parking, na którym możesz pozostawić swój samochód. Sama hala znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Dojedziesz do nas szybko przez trasę S8.

Zadzwoń i zarezerwuj swój gokart elektryczny.

 

Wieczór kawalerski, urodziny, wybierz się na gokarty - świat dla dorosłych

 

Wielkimi krokami zbliża się impreza z okazji wieczoru kawalerskiego, wieczoru panieńskiego lub Twoje urodziny? Albo chciałbyś zaplanować pełen wrażeń wypad ze znajomymi?

Mamy dla Ciebie na to idealne miejsce. Zorganizuj swoją imprezę na torze gokartowym Racing Center Warsaw. U nas zorganizujesz najlepszą imprezę dla dorosłych.

Czas by wszyscy Twoi przyjaciele wyruszyli do światowego rajdu grand prix lub time attack gokartami elektrycznymi o puchar. Sprawdźmy kto z was będzie miał najszybszy czas na naszym torze kartingowym.

 

Jesteście gotowi na ten przypływ adrenaliny? Uważajcie, ponieważ nasz tor gokartowy to nie tylko wyzwanie dla amatorów ale także dla profesjonalistów.

A jakie są Twoje umiejętności prowadzenia gokarta? Przekonaj się już u nas. Dla waszej paczki dorosłych znajomych po pełnym emocji wyścigu, przygotujemy specjalny catering, na którym będzie znajdował się pyszny gorący posiłek, który wcześniej ustalimy wraz z organizatorem imprezy.

A na stołach zawitają również napoje gorące, zimne oraz alkoholowe i bezalkoholowe. Waszą ekipę dorosłych po zjedzeniu pysznego posiłku zapraszamy na dalsze atrakcje. Ponieważ wieczór pełen wrażeń dopiero się zaczyna.

Usiądź ze swoimi kumplami lub koleżankami przy stole, zagraj w partyjkę bilarda, albo rozwal wszystkich przy stole do ping-pongu. Taka impreza, to marzenie każdego dorosłego.

 

Ze swojej strony obiecujemy, że Twoja impreza będzie na językach wszystkich gości chodziła jeszcze przez długi czas. Wyruszcie na tor kartingowy Racing Center Warsaw i zabawcie się tak jak na dorosłych przystało.

Wszystkie szczegóły dotyczące Twojej imprezy, omów z naszą recepcją telefonicznie. Nasze Centrum Rozrywki RCW, wyczekuje Twojej imprezy i paczki Twoich znajomych. Wrażenia będą niezapomniane. 

 

Relaks na gokartach, miejsce dla każdego dorosłego

 

Świetna zabawa na gokartach przyciąga coraz większe tłumy dorosłych chcących się zrelaksować po długim i ciężkim tygodniu.

Wykonaj rezerwacje swojego elektrycznego gokarta za pomocą naszej strony internetowej lub kontaktując się z recepcją.

Na miejscu nie tylko zaskoczy was sam tor gokartowy ale dodatkowe atrakcje, które przygotowaliśmy z myślą o dorosłych.

Chcesz zarezerwować cały tor dla siebie, u nas jest to możliwe.