Gokarty Legionowo

 

Tor gokartowy w Legionowie

 

Chciałbyś wybrać się na całoroczny tor gokartowy w Warszawie? Przyjedź na najlepszy tor kartingowy w Warszawie, przyjedź do Racing Center Warsaw.

Tor gokartowy RCW, znajduje się wewnątrz zamkniętej, klimatyzowanej i wentylowanej hali. Tuż przed halą, znajduje się olbrzymi parking przygotowany specjalnie z myślą o naszych gościach.

 

Nitka toru gokartowego mierzy, aż 800 metrów czystej adrenaliny, a pokryty jest czterema różnymi rodzajami nawierzchni, aby utrudnić zadanie kierowcą.

Przygotowaliśmy również dużą tablicę LED oraz umieściliśmy tuż nad torem gokartowym. Na tablicy LED, wyświetlane są aktualne czasy wszystkich zawodników. Do mierzenia okrążeń, posłuży nam nowoczesny pomiar czasowy z dokładnością, aż do 0,001 sekundy.

 

Możesz u nas ruszysz do wyścigu przy dowolnych warunkach atmosferycznych panujących na zewnątrz. Nieprzyjemna pogoda za oknem? Wybierz się na gokarty do Racing Center Warsaw.

Nasza hala znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś.

Dojedziesz do naszego toru kartingowego z Legionowa, w przeciągu czterdziestu minut.

 

Wyjedź samochodem z Legionowa, a na miejscu doświadczysz emocji towarzyszącym tej fantastycznej rozrywce jaką dają wyścigi gokartami.

Dojazd na nasz tor kartingowy jest również możliwy komunikacją miejską. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a po paru minutach znajdziesz się w centrum spotkań wszystkich fanów motoryzacyjnych sportów.

 

Oprócz toru kartingowego, posiadamy takie atrakcje jak: stoły do ping-ponga, piłkarski, a także nowoczesny stoły do gry w bilarda. Na miejscu znajdziesz rozrywkę, która wypełni każdy deszczowy lub słoneczny dzień.

Nie ma na co czekać, wyrusz z Legionowa na najlepszy tor kartingowy w Warszawie i rzuć się w wir zabaw oferowany przez zespół RCW.

 

Gokarty dla dzieci, przyjedź do nas z Legionowa

 

Racing Center Warsaw, to miejsce jedyne w swoim rodzaju, ponieważ jest to miejsce gdzie znajdą rozrywkę dorośli, młodzież, a także dzieci.

Wprowadźmy również Twoje dziecko w świat kartingu.

 

Czy jazda gokartem jest bezpieczna dla dziecka? Dla wielu rodziców zagwozdką jest czy dobrym pomysłem jest karting. Zasadniczo dziecko już od 3 roku życia ma możliwość na samodzielną podróż gokartami.

W takiej sytuacji stosuje się specjalne gokarty sprecyzowane dla juniorów.

 

Dla tych najmłodszych, zespół Racing Center Warsaw przygotował indywidualny tor gokartowy na którym dzieci wyruszą do wyścigu w specjalistycznych gokartach. Takim gokartem jest SODI KidRacer.

Pojazd pozwoli dziecku poczuć się jak prawdziwy kierowca za kierownicą w 100% elektrycznego, ekologicznego gokarta.  Pojazd został zaprojektowany dla początkujących kierowców w wieku od 3 do 6 lat.

Z pewnością jest to dobry pomysł na bezpieczną naukę podstawowych umiejętności jazdy i obsługi pojazdu mechanicznego jak i pierwszych wspólnych wyścigów w gronie rodziny lub przyjaciół.

 

KidRacer został zaprojektowany i opracowany przez inżynierów tak aby był bezpieczny, łatwy w obsłudze i zabawny dla początkujących, młodych kierowców. Dzięki krótkiemu rozstawowi osi i niewielkiemu promieniowi skrętu jest bardzo łatwy w manewrowaniu.

KidRacer został utworzony z myślą o dzieciach, dlatego jest bardzo bezpiecznym gokartem. Pochłania on wstrząsy podczas uderzeń w przeszkody, a maksymalna moc rozwija się do 1,5 KM. 

 

Jednak dzieci ruszające do wyścigu gokartem Sodi KidRacer, nie mogą wystartować na tym samym torze kartingowym co inne gokarty. Dlatego też przygotowaliśmy oddzielny tor kartingowy, wyłącznie dla dzieci.

Nitka toru gokartowego dla dzieci mierzy 25 metrów, a jej układ wytyczają bandy ochronne. Jazda naszymi gokartami dla dzieci jest bezpieczna i nie niesie ze sobą ryzyka kontuzji.

 

Młodzież również może wyruszyć do wyścigu już na zawodowym torze kartingowym, startując w gokartach Sodi LR5. Do wyścigu w gokarcie Sodi LR5 wystartuje młodzież kara osiągnęła wzrostu pomiędzy 135 centymetrów do 160 centymetrów wzrostu.

Ponadto, gokart posiada specjalnie zaprojektowane pokrywy, które chronią użytkownika przed nagrzanymi elementami silnika oraz częściami będącymi w ruchu takimi jak tylna oś czy system hamulcowy.

Młodzi kierowcy będą mogli czuć się bezpiecznie, niezależnie od swojej wielkości czy wagi. Komfortowa jazda takim gokartem pozwala na spokojną naukę i zabawę na torze wyścigowym.

Przejażdżka modelem LR5 może być pierwszą niezapomnianą przygodą dla każdego dziecka.

 

Lekcje grupowe i indywidualne dla dzieci z Legionowa

 

Chcesz nauczyć swoje dziecko jazdy gokartem? Zapisz swoje dziecko do Akademii Kartingu.

Akademia Kartingu powstała z myślą o doskonaleniu umiejętności dzieci. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów.

Naszą Akademię Kartingu prowadzi trzykrotny Mistrz Polski i Mistrz Europy Juniorów w wyścigach samochodowych Karol Urbaniak. Współpracujemy z dziećmi już wiele lat, a praca ta przynosi satysfakcjonujące osiągnięcia w postaci pucharów i medali.

Wraz z młodzieżą kształcimy przyszłość Polskiego kartingu.

 

Dzieci, które chcą przystąpić do Akademii Kartingu, powinny osiągnąć minimalny wzrost 135 centymetrów. Zajęcia odbywają się w formie teoretycznej i praktycznej.

Karting uczy nie tylko poprawnej jazdy, ale również wypracowuje refleks, koordynację ruchową, a także szybkość podejmowania istotnych decyzji.

Zapisz swoje dziecko do najlepszej Akademii Kartingu w Polsce.

 

Interesujesz się indywidualnymi lekcjami z nauki jazdy gokartem? Skontaktuj się z naszą recepcją i zapisz się na lekcje indywidualne lub grupowe do Racing Center Warsaw.