Gokarty Grodzisk Mazowiecki

 

Tory gokartowe najbliższe w okolicy Grodziska Mazowieckiego

 

W okolicy Grodziska Mazowieckiego znajdziemy wiele wyjątkowych atrakcji do których możemy się udać. Niedaleka droga dzieli nas od Warszawy, a tam dobór restauracji lub rozrywki jest bardziej rozbudowany.

 

Jeżeli jednak myślimy o wybraniu się na jazdę gokartami, to nasz wyjątkowy tor kartingowy znajduje się o wiele bliżej Grodziska Mazowieckiego niż sama Warszawa.

Zapraszamy wszystkich na jazdę profesjonalnymi gokartami w Racing Center Warsaw. Nasz tor gokartowy znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś.

 

Dojazd z Grodziska Mazowieckiego na tor kartingowy nie zajmie wam dłużej niż piętnaście minut jazdy samochodem.

Wszystkich fanów moto sportów zamieszkujących Grodzisk Mazowiecki, zapraszamy do wspólnego wyścigu gokartami elektrycznymi lub gokartami spalinowymi.

 

Dla każdego dziecka, dorosłego czy młodzieży znajdziemy odpowiedni gokart, który spełni wszelkie oczekiwania.

Na tor kartingowy Racing Center Warsaw możesz również dojechać komunikacją miejską.

Sprawdź swój dojazd autobusów i przyjedź do naszego Centrum Rozrywki RCW. 

 

Tor gokartowy jest ulokowany wewnątrz hali, co daje nam możliwość korzystać z tej fantastycznej rozrywki przez cały rok. Na zewnątrz chłód, deszcz lub porywisty wiatr? Zabierz swoją rodzinę lub znajomych na gokarty.

Przyjedźcie na tor kartingowy Racing Center Warsaw, znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie od Grodziska Mazowieckiego. 

 

Cena przejazdu gokartem, tor kartingowy nieopodal Grodziska Mazowieckiego

 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, zaskoczy swoich gości nie tylko profesjonalnymi dostępnymi dla swoich gości gokartami, ale także samym układem toru.

Nitka toru kartingowego, składa się z ośmiuset metrów czystej adrenaliny. Powierzchnia toru składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni. Na trasie, kierowcy zmierzą się z najróżniejszymi utrudnieniami, które znajdują się tylko na torze gokartowym.

Takimi przeszkodami jest most oraz tunel, które będziemy musieli pokonać goartem.

 

Dorośli, dzieci oraz młodzież mogą ruszyć do fantastycznej zabawy jaką dają wyścigi w nowoczesnych i profesjonalnych gokartach.

Wszystkie dostępne pojazdy na torze gokartowym, pochodzą od francuskiego lidera, a także pioniera w produkcji gokart, firmy SODI.

 

Do dyspozycji uczestników wyścigów, na torze kartingowym Racing Center Warsaw, udostępniamy gokarty takie jak:

 

  • 14 gokartów elektrycznych. Model pojazdu to SODI RSX. Przejazd gokartem elektrycznym, polecamy osobą dorosłym, ponieważ posiadają one, aż 9 KM osiągalnej mocy. Koszt ośmiominutowego przejazdu gokartem elektrycznym wynosi 69 zł.
  • 9 młodzieżowych gokartów spalinowych. Model pojazdu to SODI LR5. Przejazd gokartem spalinowym polecamy młodzieży, ponieważ osiągalna moc przez pojazd wynosi 6,5 KM. Koszt ośmiominutowego przejazdu młodzieżowym gokartem spalinowym wynosi 59 zł.
  • Elektryczny gokart dwuosobowy. Model pojazdu to SODI TANDEM. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, których dzieci boją się samodzielnego uczestnictwa w rajdzie lub wzrost im to uniemożliwia. Aby zasiąść na miejsce pasażera, dziecko powinno osiągnąć przynajmniej 110 centymetrów wzrostu. Moc jaką osiąga elektryczny gokart dwuosobowy to 9 KM. Koszt ośmiominutowego przejazdu elektrycznym gokartem dwuosobowym wynosi 80 zł.
  • Gokart dziecięcy. Model pojazdu to SODI KID RACER. Dla tych najmłodszych kierowców, utworzyliśmy bezpieczny tor gokartowy mierzący 25 metrów. Tam dzieci pomiędzy trzecim, a szóstym rokiem życia mogą wyruszyć do rajdu naszym dziecięcym gokartem. Gokart dla najmłodszych osiąga bezpieczną moc, ponieważ wynosi ona 1,5 KM. Koszt ośmiominutowego przejazdu gokartem dziecięcym wynosi 35 zł.

 

Tak jak widzisz, dzieci, młodzież oraz dorośli mogą u nas spędzić porywający czas w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

Zaproś swoją rodzinę, a także znajomych na tor kartingowy, znajdujący się rzut beretem od Grodziska Mazowieckiego. 

 

Gokarty i inne atrakcje. Jakie rozrywki czekają przyjezdnych z Grodziska Mazowieckiego?

 

Racing Center Warsaw to nie tylko gokarty.

Naszą misją jest łącznie osób które tak jak i my fascynują się moto sportami. Z pełnym zaangażowaniem staramy się spełniać oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości toru gokartowego.

Jednak poza samymi gokartami dla swoich gości posiadamy inne równie ciekawe rozrywki.

 

W Centrum Rozrywki RCW, spotkamy się z takimi atrakcjami jak:

  • Jazda po najlepszym torze gokartowym w Polsce, nowoczesnymi gokartami pochodzącymi z produkcji światowego lidera w produkcji gokart firmę SODI.
  • Gra w ping-ponga. Dla gości Racing Center Warsaw, przygotowaliśmy specjalną darmową atrakcję w postaci stołów do ping-ponga. Po paletki, a także piłeczkę, udaj się do recepcji.
  • Piłkarzyki. Chyba każdemu znana gra w piłkarzyki również zabawia gości w Centrum Rozrywki RCW.
  • Nowoczesne stoły do bilarda. Pomiędzy jazdą gokartami spalinowymi lub gokartami elektrycznymi udaj się na partyjkę w bilarda. Od poniedziałku do piątku mamy promocyjną cenę za godzinę w gry w bilarda. Pomiędzy godziną 12:00, a 22:00, a w weekendy pomiędzy godziną 11:00, a 22:00 zapłacicie tylko 20 zł za godzinną grę w bilarda.

 

Dzieci, młodzież jak i również dorośli nie tylko mogą u nas ruszyć wspólnie do wyścigu gokartami, a także skorzystać z innych fantastycznych atrakcji, które przygotował zespół RCW.

Zajmujemy się organizacją urodzin dla dzieci, wieczorów kawalerskich, eventową firmowych oraz innych wydarzeń okolicznościowych.

Zadbamy o to by na Twojej imprezie nie zabrakło zabawy.

 

Skontaktuj się z naszą recepcją i zarezerwuj swój gokart bądź ustal szczegóły dotyczące Twojego przyjęcia na gokartach.