Gokarty elektryczne

 

Najszybsze gokarty elektryczne w Polsce

 

Lubisz szybką jazdę? Motywuje Cię duch zdroworozsądkowej rywalizacji w moto sportowym klimacie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Przyjedź na tor kartingowy i rusz do wyścigu w gokarcie elektrycznym.

U nas rozpędzisz się na długich prostych oraz przetestujesz swoje umiejętności za kierownicą podczas ostrych zakrętów. Zacznij swoją przygodę z gokartami elektrycznymi na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Nasz tor gokartowy powstał z myślą o dostarczeniu wszystkim gościom toru kartingowego RCW,  autentyczności z doświadczeń wyścigowych.

Nieprzerwanie staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie zachowując przy tym maksymalne standardy bezpieczeństwa.

Hala w której mieści się najlepszy tor gokartowy w Polsce, znajduje się w miejscowości podwarszawskiej, Stara Wieś.

Przed halą znajduje się obszerny parking samochody, na którym pozostawić mogą swoje samochody goście Racing Center Warsaw.

 

Na miejscu wyruszysz do wyścigu w:

  • Gokartach elektrycznych, francuskiego pioniera w produkcji gokart, firmę SODI. Nasze gokarty elektryczne osiągają moc 9 KM.
  • Gokartach spalinowych, tego samego lidera w produkcji gokart firmę SODI. Nasze gokarty spalinowe osiągają moc 6,5 KM.
  • Elektryczny gokart dwuosobowy, inaczej zwany tandemem.

 

Jak jeździć gokartem elektrycznym?

 

Gokarty to fantastyczna zabawa dla dorosłych jak i dla dzieci. Jest to wspaniały pomysł na prezent urodzinowy i nie tylko.

Zafunduj swojemu przyjacielowi jazdę gokartem elektrycznym na torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Zakup vocher na jazdę gokartem elektrycznym.

 

Wybierasz się po raz pierwszy na przejażdżkę gokartem elektrycznym? Po za strojem, który będzie komfortowy do jazdy, a także butów zakrytych, na płaskiej podeszwie zabierz ze sobą dobry humor.

Jazda gokartem elektrycznym jest bezpieczna, jednak każdy uczestnik wyścigu nie powinien zapominać o kulturze jazdy. 

 

Przed wejściem na tor gokartowy zostaniesz zapoznany z zasadami oraz regulaminem panującym w Racing Center Warsaw.

Trenerzy szybkiej jazdy objaśnią jakie oznaczenia mają poszczególne flagi. To właśnie za pomocą flag komunikują się instruktorzy z uczestnikami wyścigu.

 

Co oznaczają kolory konkretnych flag na torze gokartowym Racing Center Warsaw?

  • Szachownica - Jest to sygnał startu wyścigu lub jego zakończenia inaczej zwany ,,last lap” czyli ostatnie okrążenie. Co powinien zrobić uczestnik wyścigu? Widząc szachownice na stracie należy wcisnąć gaz i odjechać z boksu startującego, jednak jeżeli widzimy szachownicę już podczas wyścigu jest to informacja dla nas, że należy wykonać ostatnie okrążenie toru kartingowego i powrócić do boksów zakańczających wyścig.
  • Żółta flaga - jest flagą ostrzegawczą przed niebezpieczeństwem na torze kartingowym. Co powinien zrobić uczestnik wyścigu? Kierowca gokarta elektrycznego powinien zwolnić, nie wyprzedzać innych zawodników a także zachować szczególną ostrożność.
  • Niebieskie flaga - informuje, że za naszymi plecami jest osoba, która szybciej jedzie gokartem elektrycznym. Co powinien zrobić uczestnik wyścigu? Widzą niebieską flagę powinniśmy zjechać do krawędzi zewnętrznej toru gokartowego i pozwólmy się wyprzedzić szybszego zawodnikowi.
  • Czerwona flaga - informuje o nagłym zatrzymaniu wyścigu. Co powinen zrobić uczestnik wyścigu? Widząc czerwoną flagę automatycznie zatrzymujemy swój pojazd.

 

Mimo tego, że do prowadzenia gokarta elektrycznego nie potrzebujemy, żadnych specjalnych uprawnień ani szczególnych umiejętności to tak jak widzisz każdą osobą wchodzącą na tor kartingowy obowiązują konkretne zasady. J

eżeli nie będziemy ich przestrzegać to wyścig może zostać przerwany przez instruktorów.

 

Jak ustawić fotel w gokarcie elektrycznym?

 

Aby jazda przebiegła nam przyjemnie oraz nic nie przeszkadzało nam w osiągnięciu najszybszego czasu, powinniśmy ustawić swój fotel tak by nie krępował naszych ruchów.

Gokart elektryczny to maszyna bardzo lekka, zatem odpowiednie jej dociążenie pomoże Ci w płynniejszym pokonywaniu zakrętów.

 

Fotel gokarta elektrycznego powinien być oddalony najdalej jak się da. Oczywiście powinno być nam przede wszystkim wygodnie i swobodnie powinniśmy sięgać do wszystkich elementów sterujących.

Jednak zbyt bliskie siedzenie przy kierownicy nie tylko utrudni nam jazdę ale także spowolni nasz czas.

 

Na torze gokartowym Racing Center Warsaw Twój czas będzie mierzony za pomocą nowoczesnego pomiaru czasowego z dokładnością do 0,001 sekundy.

A doglądać swój czas możesz już podczas wyścigu, ponieważ jest nad nim zawieszona duża tablica LED, która wyświetla aktualne czasy uczestników wyścigu.

Te przedmioty mogą pomóc polepszyć Tobie wyniki i wyeliminować ewentualne błędy.

 

Gokarty elektryczne to fantastyczna zabawa dla dzieci jak i dla dorosłych

 

Hala na której znajduje się tor kartingowym Racing Center Warsaw, to miejsce, które powinien odwiedzić każdy miłośnik gokartów elektrycznych.

U nas rozpędzisz się w niezawodnych gokartach od francuskiego lidera w produkcji gokart firmę SODI.

Cała hala jest klimatyzowana oraz ogrzewana, a zabawa z gokartami elektrycznymi u nas trwa cały rok.

Na miejscu znajduje się wiele dodatkowych atrakcji, pograjmy razem w piłkarzyki, ping-ponga, a także bilarda.

Zarezerwuj swój gokart elektryczny i rusz do wyścigu grand prix w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.