Gokarty dla młodzieży

 

Młodzież zapraszamy na najdłuższy tor gokartowy w Polsce

 

Całą młodzież z Warszawy i okolic zapraszamy na najdłuższa nitkę toru gokartowego w Polsce - Racing Center Warsaw.

U nas rozpędzicie się na: gokartach elektrycznych, a także w gokarcie dwuosobowym. Rozwiń swoją prędkość na naszych gokartach.

Na miejscu znajdziecie wiele atrakcji, które urozmaicą każdy dzień. Konstrukcja naszego toru kartingowego zadowoli także młodzież.

Nitka toru mierzy 700 metrów czystej adrenaliny. A do pokonania będziecie mieli między innymi takie przeszkody jak np. most.

 

Na trasie zostały położone cztery różne rodzaje nawierzchni, także tutaj możecie pochwalić się swoimi umiejętnościami za kierowcą. U nas młodzież rozpędza się na długich prostych oraz testuje ostre zakręty.

Czas będzie odmierzał nowoczesny pomiar czasowy z dokładnością aż do 0,001 sekundy. Wasze wyniki możecie już doglądać podczas wyścigu, nasza tablica LED jest umieszczona tuż nad torem gokartowym.

 

 

Na naszym torze kartingowym, znajduje się 8 elektrycznych gokartów młodzieżowych.

Kibiców wyścigu zapraszamy na taras widokowy znajdujący się na pierwszym piętrze. Z tego punktu możecie obserwować rajd waszych kolegów.

Również obok recepcji znajduje się strefa chillout w której umieszczony został telewizor z widocznymi wynikami wyścigu.

 

Młodzież uwielbiająca  świetną zabawę w motorsportowym klimacie zapraszamy do odwiedzenia najdłuższego toru gokartowego w Polsce.

Hala RCW, znajduje się w jednej z miejscowości podwarszawskiej - Stara Wieś. Nasze Centrum zabawy na gokartach jest oddalone od centrum Warszawy, tylko o 30 minut jazdy samochodem.

Dojedź do miejsca, które powinien odwiedzić każdy fan gokartów i nie tylko. Na miejscu oprócz toru gokartowego znajduje się wiele dodatkowych atrakcji.

Po emocjonującym wyścigu zapraszamy całą młodzież do rozegrania partyjki bilarda, ping-ponga, a także do zagrania w piłkarzyki.

To wszystko znajduje się w części recepcyjnej RCW. Tor kartingowy oraz pozostałe atrakcje znajdują się wewnątrz zamkniętej hali.

Daje nam to możliwość do korzystania z tych fantastycznych atrakcji przez cały rok. Na dworze panuje nieprzyjemna pogoda? Pada deszcz, śnieg lub wieje zimny wiatr? Przyjedź na tor gokartowy do Racing Center Warsaw.

 

Cała hala jest klimatyzowana oraz wentylowana. Na miejscu czeka was wiele atrakcji oraz instruktorzy, którzy z chęcią pomogą wam wygrać wyścig.

 

Nauka jazdy gokartem dla młodzieży

 

Na torze gokartowym Racing Center Warsaw, prowadzimy szkolenia z jazdy gokartami. Zapisz się na zajęcia indywidualne bądź grupowe.

 

Nasi instruktorzy nauczą Cię:

  • Jak pracować nogami oraz rękami w gokarcie?
  • Balans ciałem w gokarcie, jak wpływa na naszą jazdę i jak go skutecznie wykonywać?
  • Płynność ruchów czyli jak zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo na torze gokartowym?
  • Jak powinniśmy skutecznie hamować oraz przyśpieszać gokart?
  • Jak prawidłowo przepuszczać na torze kartingowym?
  • Jaka jest prawidłowa pozycja w gokarcie? Podstawy bezpieczeństwa

 

Tego oraz wielu innych rzeczy nauczysz się na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Zajęcia odbywają się z teorii oraz praktyki. Na początku omawiane zostają skuteczne zachowania na torze kartingowym, a później testujemy je już podczas samej jazdy w gokartach młodzieżowych.

Na zajęciach z nauki jazdy gokartem dowiesz się nie tylko o technicznych aspektach tego sportu, ale także wyniesiesz z nich sporą lekcje dotyczącą szybkiego podejmowania decyzji, logicznego myślenia oraz kalkulacji.

 

Spędź przyjemnie czas na zajęciach z nauki jazdy gokartem z młodzieżą.

Skontaktuj się z recepcją w celu zapisania się na lekcje indywidualne. Każde nasze zajęcia są prowadzone przez starannie dobranych i wykwalifikowanych instruktorów.

Jazda gokartem to fantastyczna zabawa i z chęcią Cię jej nauczymy. Utworzyliśmy autorski program prowadzenia zajęć, który jest skuteczny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenia z pracą z młodzieżą.

Rozpocznij swoją naukę jazdy na gokartach młodzieżowych na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Urodziny dla młodzieży zorganizowane na gokartach

 

Wielkimi krokami zbliżają się Twoje urodziny? Chciałbyś zorganizować je w ciekawym i niestandardowym miejscu, które zachwyci każdego Twojego gościa?

Świętuj swoje urodziny w hucznym stylu, zorganizuj je na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Z chęcią zajmiemy się organizacją Twojej uroczystości w naszym Centrum Rozrywki RCW. Na miejscu dla Ciebie oraz Twoich gości czeka Cię wiele fantastycznych atrakcji.

 

Zaproś swoich znajomych na jazdę gokartami. Będziecie ruszać do rajdu w profesjonalnym wyścigu grand prix.

Wyłonimy najszybszego uczestnika rajdu, a wyłonimy go podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród na podium.

Przygotujemy również ciepły oraz zimny catering dla wszystkich Twoich gości, wcześniej ustalony z organizatorem.

Po wyścigu zapraszamy was na pozostałe atrakcje: ping-pong, bilard oraz piłkarzyki. U nas przeżyjesz swoje najlepsze urodziny.

Spędźmy wspólnie Twój dzień na torze gokartowym Racing Center Warsaw.