Gokarty dla dwojga

 

Gokarty dla dwojga dostępne na torze gokartowym w Warszawie

 

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? A może panujesz niezapomnianą randkę? Kino oraz restauracje wydają się nudnymi pomysłami, a chciałbyś wzbudzić wiele emocji w osobie towarzyszącej.

Na takie okazje przygotowaliśmy specjalną ofertę gokartów dla dwojga.

Wybierzcie się na wspaniałą przygodę za kierownicą gokartów. Taki prezent może zawrócić w głowie.

Wpadnijcie na gokarty we dwoje, a my zapewnimy wam dużą dawkę adrenaliny i emocji. 

Jeśli lubicie wspaniałą zabawę, ten prezent jest właśnie dla Was.

 

Zabierz swoją drugą połówkę na gokarty, w przeciągu tych 8 minut, poczujecie się jak prawdziwi kierowcy rajdowi biorący udział w profesjonalnym wyścigu grand prix.

U nas wyruszysz do wyścigu w nowoczesnych i profesjonalnych gokartach spalinowych oraz gokartach elektrycznych.

Jednak za nim wyruszycie do rajdu, powinniście przejść obowiązkowe szkolenie dotyczące regulaminu oraz zasad panujących na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Dokładnie objaśnimy oznaczenia konkretnych flag, za których pomocą posługują się instruktorzy w celu komunikowania sygnałów uczestnikom rajdu, a także objaśnienie zakazanych zachowań na torze kartingowym.

 

Weź udział w gokartach dla dwojga i rusz do wyścigu o puchar najszybszego gokarta na naszym torze kartingowym.

Tor gokartowy znajduje się wewnątrz hali, która jest klimatyzowana, a także ogrzewana. Rozrywka jaką są gokarty jest tutaj dostępna przez cały rok.

Przed samą halą znajduje się parking przygotowany z myślą o naszych gościach. Do toru kartingowego dojdziesz w zaledwie dwadzieścia minut, ruszając z centrum Warszawy.

 

Znajdujemy się w miejscowości podwarszawskiej, Stara Wieś. Dojazd do nas jest dziecinnie prosty, ponieważ zjeżdżając z trasy S8, znajdziesz się tuż pod naszą halą.

Dzięki szybkiej jeździe w bezpiecznych warunkach, przekonasz się co oznacza uczucie prawdziwej wolności oraz przekonasz się jak powinny wyglądać profesjonalne wyścigi gokartami.

 

Jakimi gokartami wyruszymy do wyścigu dla dwojga?

 

Nasze zaplecze pojazdów składa się z nowoczesnych oraz profesjonalnych gokart.

W pełni zadbaliśmy o to aby każdy uczestnik rajdu, poczuł maksymalną satysfakcję z udziału w wyścigu.

Nitka toru kartingowego składa się z 800 metrów czystej adrenaliny. Jest ona wyznaczony systemem band ochronnych Xtremebarriers.

Cała konfiguracja toru gokartowego została urozmaicona o przejazd przez most oraz tunel. Zaś trasa toru składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni.

Nasz tor kartingowy stanowi wyzwanie nie tylko dla amatorów ale również dla profesjonalistów.

 

Jakimi gokartami wyruszcie do wyścigu we dwoje? Nasza flota pojazdów składa się z najnowocześniejszych gokart. Wszystkie nasze gokarty wywodzą się z produkcji światowego lidera w produkcji gokart, firmę SODI. 

 

Skład naszej floty gokart, składa się z:

  • Gokarty elektryczne, osiągające moc 9 KN. Do waszej dyspozycji udostępniamy model SODI RSX. Aby wziąć udział w wyścigu gokartem elektrycznym, kierowca powinni osiągnąć minimum 160 cm. wzrostu.
  • Młodzieżowy gokarty spalinowe, osiągające moc 6,5 KN. Do waszej dyspozycji udostępniamy model SODI LR5. Aby wziąć udział w wyścigu młodzieżowym gokartem spalinowym, kierowca powinien posiadać minimum 135 cm. do 160 cm. wzrostu.
  • Gokart dla dwojga inaczej zwany tandemem. Gokart dla dwojga osiąga moc 9 KN. Do waszej dyspozycji udostępniamy model SODI TANDEM. Pasażer aby mógł wziąć udział w wyścigu powinni osiągnąć minimum 110 cm. Wzrostu. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób chcących wziąć udział w wyścigu gokartami we dwoje.
  • Gokart dziecięcy, osiągający moc 1,5 KN. Do waszej dyspozycji udostępniamy model SODI KIND RACER. Dziecko powinno posiadać od 3 do 6 lat, aby móc wziąć udział w wyścigu. Dla dzieci przygotowaliśmy mini tor kid racer o długości 25 metrów.

 

U nas wyruszycie we dwoje w jednym gokarcie lub w dwóch oddzielnych. Nic tak nie scala więzi jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji.

Przetestujecie swoje umiejętności na najlepszym torze gokartowym w Polsce.

Czekamy, aż we dwoje staniecie na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Gokarty dla dwojga czyli bezpieczeństwo na torze gokartowym

 

Aby wziąć udział w wyścigu gokartami, nie musisz posiadać żadnych uprawnień. Jednak na torze kartingowym należy przestrzegać pewne zasady.

 

Oto kilka najważniejszych zasad jakie panują na torze gokartowym:

  • Nie naciskaj pedału hamulca oraz gazu w tym samym czasie,
  • Ręce powinny znajdować się na kierownicy,
  • Żadna część ciała nie może wystawać poza gokart,
  • Po kolizji lub awarii pozostajemy w gokarcie, nie wysiadamy z gokarta. Czekamy cierpliwie na usługę toru kartingowego

 

Oczywiście zanim, będziecie mogli rozpocząć szalony i pełny adrenaliny wyścig, zostaniecie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa. Podczas szkolenia dowiecie się od instruktorów jakimi kolorami są oznaczone poniektóre flagi.

Gokarty to świetna zabawa dla dwojga.

Wspólnie przeżywane emocje na torze kartingowym na pewno zbliżą was do siebie, a te chwile z pewnością jeszcze długo pozostaną na waszych ustach. Wykup przejazdy gokartami i spędzie niezapomniany czas.

Jeżeli jednak zbliża się wielkie święto takie jak urodziny i nie masz pomysłu na prezent zakup --> Vocher z przejazdami gokartami elektrycznymi na torze kartingowym Racing Center Warsaw.

 

Będzie to z pewnością trafiony prezent dla małego oraz większe kierowcy rajdowego. Prezent w postaci przygody na torze gokartowym, może okazać się najlepszym prezentem, jaki kiedykolwiek otrzymał.

Każdy będzie zachwycony możliwością wyruszenia i uczestniczenia profesjonalnym wyścigu grand prix.

Przetestujcie swoje umiejętności na profesjonalnym torze kartingowym i bawcie się wspaniale podczas wspólnego wypadu na gokarty.