Gokarty Błonie

 

Gokarty elektryczne w Błoniu

 

Jazda gokartami to niesamowita frajda, a jazda gokartami elektrycznymi to jeszcze większa satysfakcja dla kierowcy podczas wyścigu.

Gokarty elektryczne podczas jazdy charakteryzują się wieloma atrakcyjnymi zaletami. 

  1. Elektryczne gokarty są znacznie cichsze od gokartów spalinowych. Za napęd w gokartach elektrycznych odpowiada energia magazynowana w bateriach. Uruchomiony silnik elektryczny wydaje ograniczony dźwięk w odróżnieniu do gokartów spalinowych.
  2. Gokarty elektryczne nie wytwarzają dwutlenku węgla. Wszystkie nasze gokarty elektryczne zasilane bateriami nie wytwarzają emisji. Emisje gokartów spalinowych mogą być szkodliwe zarówno dla środowiska, jak i dla nas samych.  Ścigaj się bez poczucia winy gokartami elektrycznymi, wiedząc, że żaden z tych szkodliwych produktów ubocznych nie przedostaje się do Twojego organizmu ani do środowiska Ziemi.
  3. Gokarty elektryczne są szybsze od gokartów spalinowych. Silnik elektryczny zapewnia natychmiastowy moment obrotowy w momencie naciśnięcia przepustnicy. Odgrywa to bardzo ważną rolę w gokartach umieszczonych wewnątrz hal, ponieważ na krętym torze kartingowym zazwyczaj nie jest się zbyt długo. Potrzebujesz więcej przyspieszenia niż prędkości maksymalnej, aby osiągnąć szybki czas okrążenia.
  4. Gokarty elektryczne są bezpieczniejsze od gokartów spalinowych. W gokartach elektryczny możemy dostosować prędkość każdego gokarta do umiejętności kierowcy. Jeżeli kierowca bezpiecznie porusza się gokartem elektrycznym, nie powoduje kolizji i stosuje się do zaleceń instruktorów, trenerzy ustawiają moc gokarta na wyższy bieg.

 

Gokarty elektryczne są przyszłością kartingu.

Wraz z wprowadzeniem kilku całkowicie elektrycznych serii wyścigowych, takich jak Formuła E, elektryczne sporty motorowe stają się popularnym rynkiem zbytu dla producentów, wybitnych zespołów i światowej klasy kierowców.

Z biegiem lat zbliżamy się do ograniczenia w poruszaniu się silnikami spalinowymi, zastępując się silnikami elektrycznymi, które są zdrowsze dla nas samych oraz otoczenia.

 

Gdzie możemy ruszyć do wyścigu gokartami elektrycznymi w okolicy Błonia? Wszystkich mieszkańców Błonia i nie tylko zapraszamy do udziału w rajdzie niczym Formuła E, na tor kartingowy Racing Center Warsaw.

Tor gokartowy zajmuje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Dojazd do hali zajmie nam nie więcej niż trzydzieści minut jazdy samochodem.

Przyjedziecie do nas również komunikacją miejską. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś” a już po paru minutach znajdziesz się w profesjonalnym elektrycznym gokarcie. Racing Center Warsaw to profesjonalny sprzęt oraz zespół doświadczonych trenerów.

 

Dostarczamy wszystkim naszym gościa niezapomnianą rozrywkę na torze gokartowym w moto sportowym klimacie. 

Na torze kartingowym Racing Center Warsaw, są dostępne gokarty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Modele gokartów elektrycznych którymi dysponujemy to gokart elektryczny Sodi RSX, gokart dziecięcy Sodi KidRacer a także elektryczny gokart dwuosobowy Sodi TANDEM.

Przyjedź na najlepszy tor gokartowy w Błonie i rusz do wyścigu gokartami elektrycznymi.

 

Impreza z gokartami, przyjedź do nas z Błonia

 

Chcesz zorganizować urodziny, wieczór kawalerski lub wigilię firmową? Restauracje i kluby to zbyt klasyczny wybór, a Ty chciałbyś zrobić coś bardziej szalonego, tak aby każdy gość na długo zapamiętał ten wieczór?

Zabierz swoich gości na gokarty do Racing Center Warsaw.

Jako doświadczony i wykwalifikowany zespół zajmiemy się organizacją urodzin, wieczorów kawalerskich, wigilii firmowych i innych wydarzeń okolicznościowych na naszym torze gokartowym.

Zadbamy o pełną satysfakcję Twoją oraz Twoich gości.

 

Ten wieczór pozostanie na językach Twoich gości jeszcze przez długi czas. To wielkie wydarzenie rozpoczniemy emocjonującego i pełnego adrenaliny wyścigu niczym Formuła F1.

Za nim jednak wyruszcie do wyścigu, odbędziecie szkolenie na którym zostaną przez trenerów omówione, zasady bezpieczeństwa panujące na torze gokartowym oraz regulamin toru.

Wyłońmy najszybszego kierowcę z waszego zespołu, podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się na podium.

 

Następnie zapraszamy wszystkich do sali przygotowanej wyłącznie dla waszej grupy gdzie będą czekać pyszne gorące posiłki jak i również zimne i gorące napoje. Cały catering zostanie omówiony przed imprezą z organizatorem wydarzenia.

Ale to nie wszystko co mamy dla was przygotowane, ruszajmy na kolejne niesamowite atrakcje. Zapraszamy do zabawy przy stole do ping-ponga, piłkarzykach a także do gry w bilarda na nowoczesnych stołach.

Na Racing Center Warsaw, zabawy nie ma końca. Każdy uczestnik Twojej imprezy będzie w pełni zadowolony z udziału w tym fantastycznym wydarzeniu zorganizowanym na naszym torze kartingowym.

 

Te wszystkie atrakcje znajdują się niedaleko Błonia, dlatego nie czekaj tylko skontaktuj się z naszą recepcją w celu ustalenia szczegółów Twojej imprezy na gokartach. 

 

Gokarty to rozrywka dla całej rodziny z Błonia

 

Kobiety i mężczyzn, a także dzieci, młodzież oraz dorosłych zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym na gokartach.

Nic tak nie łączy rodzinnych węzłów jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji.  Centrum Rozrywki RCW, to miejsce które wypełni wam cały dzień niesamowitą rozrywką oraz atrakcjami.

Nasz tor gokartowy znajduje się wewnątrz olbrzymiej hali co umożliwia nam korzystanie ze wszystkich atrakcji, przez cały okrągły rok.

 

Zadamy o wasze bezpieczeństwo na gokartach podczas gdy wy będziecie się świetnie bawili na torze kartingowym.

Honorujemy również karty dużej rodziny.

Sprawdź naszą dostępna toru i zarezerwuj gokarty dla całej swojej rodziny. Zabierz swoją rodzinę na gokarty i zapewnij im rozrywkę na cały dzień w moto sportowym klimacie.