Wigilia firmowa gokarty

 

Zorganizuj swoją wigilię firmową na torze gokartowym

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia.

Święta charakteryzują się swoim niepowtarzalnym klimatem. Jest to czas, kiedy możemy spotkać się z rodziną w większym gronie, usiąść przy jednym stole, porozmawiać i odetchnąć od spraw codziennych.

Święta budzą w nas wiele emocji, które są ważne również w budowaniu relacji między pracownikami firmy.

 

Coraz bardziej popularne jest organizowanie wigilii firmowych.

Spotkanie się z kolegami oraz koleżankami z pracy jest możliwością na zaciśnięcie więzi pracowniczych. Również jest to niepowtarzalny sposób na zintegrowanie zespołu.

Zorganizuj swoją wigilię pracowniczą w wyścigowym klimacie na torze gokartowym Racing Center.

Zaskocz swój zespół i zapewnij solidną dawkę adrenaliny. Oderwijcie się od biurek i komputerów oraz zabawcie się na torze kartingowym.

 

U nas macie niepowtarzalną okazję ruszenia do wyścigu w gokartach elektrycznych.

Nasze gokarty są pochodzenia francuskiego lidera – SODI. Nowoczesna fotokomórka zmierzy wam czas, a doglądać będziecie mogli go na wielkim wyświetlaczu LIVE. Podczas każdego okrążenia masz możliwość nadzorować swoich osiągnięć na torze gokartowym.

 

Fanatycy szybkiej jazdy znajdują się w Racing Center

 

Tor kartingowym Racing Center został zaprojektowany przez miłośników kartingu. Niestandardowy układ oraz przeszkody są ciekawym wyzwaniem dla zawodowców jak i samych amatorów.

Tor gokartowy mieści się w ogrzewanej hali. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla pasjonatów kartingu, ponieważ całorocznie mogą korzystać z uwielbianego sportu.

 

 

A firmową wigilię możesz wyprawić już na naszym torze gokartowym - Każdy uczestnik firmowej wigilii dostanie od Racing Center kartę kierowcy oraz kominiarkę.

Możemy zapewnić zarezerwowanie toru na wyłączność.

 

Cały zespół zapraszamy do wcześniej przygotowanej loży VIP, na której będą czekać na was słone i słodkie przekąski oraz napoje bezalkoholowe (na tor mogą wejść wyłącznie osoby, które nie spożywały wcześniej napojów alkoholowych).

Do samego udziału w wyścigu przygotuje was nasz instruktor.

Stosowanie się do wskazówek omówionych na szkoleniu zapewni pełną satysfakcję dla każdego uczestnika z rajdu oraz wasze bezpieczeństwo.

 

Menu zostanie dostosowane do waszych wymagań po wspólnej konsultacji. Zapewnimy profesjonalny serwis cateringowy.

A po wyścigach na rozluźnienie emocji zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty barowej.

 

Jednak to nie wszystko. Racing Center dla tych najszybszych zawodników przygotuje pamiątkowe medale, a ich wręczenie odbędzie się podczas ceremonii wręczenia nagród zorganizowanej przez personel.

Panie prosimy o założenie wygodnego obuwia na płaskiej podeszwie, szpilki w gokarcie mogą sprawić nieco trudności w prowadzeniu pojazdu.

Nasza hala posiada wiele urozmaiceń oraz dodatkowych atrakcji , zadzwoń oraz dopytaj się o ofertę.

 

Sam święty Mikołaj ruszyłby do wyścigu na gokartach elektrycznych Racing Center.