Wieczory panieńskie gokarty

Wieczór panieński - A może gokarty?

 

Nie masz pomysłu na zorganizowanie siostrze albo przyjaciółce wieczoru panieńskiego? Nie chcesz iść w standardowe oraz oklepane patenty? Chcesz zaoferować trochę adrenaliny oraz świetnej zabawy gościom?

Świetnie trafiłeś, ponieważ my się zajmiemy organizacją oraz wykonaniem waszego wieczoru panieńskiego. A imprezę zapamiętacie na długi czas.

Wieczór panieński to pożegnanie stanu wolnego, a jednocześnie jest to dobry sposób by oderwać się na chwilę od stresujących przygotowań ślubu i wesela.

Możemy zorganizować zabawę w niekonwencjonalny sposób w sportowym duchu rywalizacji.

Gokarty to zabawa sama w sobie gwarantująca satysfakcję z panującej rywalizacji oraz niezapomnianych wspomnień. Zajmujemy się organizacją eventową, imprez okolicznościowych w tym wieczorów panieńskich już od pand 10 lat.

 

Dlaczego Racing Center? - Na naszym torze możesz pościgać się gokartami elektrycznymi. Wyróżniają się przede wszystkim tym, że są cichsze, a prędkość osiągają równie dobrą co silniki spalinowe.

Gokarty z elektrycznymi silnikami potrafią osiągnąć prędkość nawet 90 km/h.

Za pomocą elektrycznych silników dostarczymy wszystkim Panią potrzebnych oraz entuzjastycznych emocji. 

 

Zabawa na gokartach zagwarantuje fantastycznie spędzony czas

 

Tor kartingowy znajduje się pod zadaszeniem dlatego też bez względu na pogodę, czy deszcz czy słońce zabawa będzie trwać w najlepsze.

Każdy zdecydowanie spędzi na naszym torze cudowne chwile.

Trasa została wymyślona przez prawdziwych pasjonatów gokart, dlatego spotykamy się z licznymi urozmaiceniami toru.

Bez przerwy możesz doglądać swojego czasu na tablicy LED. Po zakończonym wyścigu.

Nie tylko możesz porównać się z innymi zawodnikami ale i również uzyskać bezpośredni wykaz wyników z wyścigu na gokartach w rejestracji.

 

Jak zorganizujemy Twój wieczór panieński?

 

Jednym z większych wyzwań organizacyjnych wieczoru panieńskiego jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie nie impreza.

Gokarty na wieczór panieński zostało zaaranżowane dla kobiet kochających prędkość.

Przeważnie spotykamy się z sytuacją kiedy przyjaciółki, siostry czy też świadkowe starają się zagwarantować by ostatni wieczór przyszłej pannie młodej przeminął w jak najlepszych chwilach.

A my wam w tym drogie panie pomożemy!

W momencie organizowania wieczoru panieńskiego możemy zapewnić rezerwację toru na wyłączność. Wyścig na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

Przygotujemy was do jazdy i każdą z pań wyposażymy w kominiarkę oraz kask. Nasz profesjonalny instruktor przeprowadzi wam szkolenie z jazdy gokartem. A dla tych najlepszych pań przygotujemy ceremonię wręczenia medali oraz dyplomów na podium.

Jubilatka dostanie od zespołu Racing Center specjalną nagrodę.

 

Możecie również panie skorzystać w tym wyjątkowym dniu z loży VIP przy, której zabawa będzie przednia.

Podczas rezerwacji loży zaoferujemy słone oraz słodkie przekąski wraz z napojami.

Wszyscy zgodzą się, że na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć dobrego jedzenia. To nie jest dzień na liczenie kalorii.

Sięgnijcie panie do naszego sprawdzone menu i dodatkowo możecie zamówić gorącą pizzę oraz zimne piwo lub doprecyzować menu podczas rezerwacji sięgając po indywidualny catering.

Oczywiście na tor nie wejdziemy pod wpływem alkoholu jednak po emocjonującym i pełnym rywalizacji wyścigu zapraszamy na odprężenie do skorzystania z naszej oferty barowej.

 

Przekonaj się sama, jakie to uczucie gdy adrenalina sięga zenitu.

Każda dziewczyna w głębi duszy uwielbia szybkie samochody. A widok panny młodej w gokarcie może być niezapomniany. Walczcie o puchar, który przeznaczony jest dla tej najszybszej.

Niech panna młoda was zaskoczy i pokaże jak się powinno jeździć.

 

Racing Center - fantastyczny pomysł na wieczór pełen wrażeń

 

Wybór toru kartingowego to bilet do znakomitej zabawy. Możliwości jest wiele ale tych naprawdę przyjemnych zaledwie garstka.

Nasz tor został przygotowany przez ludzi z pasją do sportu kartingowego. Sprawdzony oraz przetestowany na wystąpienie każdej ewentualności.

Możemy zagwarantować, że jest on w pełni bezpieczny. Otrzymasz pełna satysfakcję z uczestnictwa z rajdu gdy stosujesz się do zaleceń obsługi.

Właśnie to na naszym torze będziesz mogła przetestować swoje umiejętności za kółkiem.

 

 

Szybkość i reakcję  przetestujemy podczas wąskich i ciasnych zakrętów oraz poczujesz moc jaką dają gokarty elektryczne na prostej.

To właśnie na torze gokartowym dostajesz możliwość nauczenia się i poćwiczenia technik jazdy czy też wchodzenia w poślizgi kontrolowane.

Powierzchnia toru to 700 metrów czystej adrenaliny. Dla urozmaicenia naszym klientom standardowych schematów rozplanowania toru wyścigowego, umiejscowiliśmy utrudnienia. Jednym z nich jest występujący mostek w połowie toru.

Omijamy standardowe konfiguracje bo chcemy wam w ten wyjątkowy wieczór zapewnić dawkę emocji na najwyższym poziomie.

 

Panie łapcie za kierownicę - to wasz czas na torze gokartowym

 

Już dawno skończyły się czasy gdzie kobiet miejsce było wyłącznie w kuchni, czas teraz na nas!

Łapcie za kierownicę na torze kartingowym w Racing Center. Znajdujemy się w miejscowości Stara Wieś.

Spokojnie! Tor znajduje się zaledwie 20 minut od centrum Warszawy.

Zapraszamy na ulicę Grodziska 58 w Starej Wsi. Pokażemy co kobiety potrafią zrobić za kółkiem.

 

Bardzo ważne jest by każda z pań uczestnicząca w zawodach przygotowała sobie wygodne obuwie na zmianę. Ponieważ nic nie może przeszkadzać podczas wyprzedzania kolejnego uczestnika zabawy.

Fanatyczki adrenaliny oraz dobrej zabawy zaznają satysfakcję właśnie u nas.

Zorganizujemy wam niezapomniany wieczór panieński, który będzie pełen emocji oraz odskoczni od dnia codziennego.

Rozrywek wieczór czas zacząć.

 

 

Co się wydarzy na torze kartingowym Racing Center zostaje na torze kartingowym Racing Center…