Urodziny dzieci gokarty

 

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane na torze gokartowym

 

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka to nie lada wyzwanie. Jak powinniśmy jako rodzice rozplanować ten dzień by był wyjątkowy?

Czasem organizację przyjęć dla dzieci należy powierzyć specjalistom, odetchnąć spokojnie i bez zmartwień cieszyć się z urodzin swojego dziecka.

Zapraszamy gorąco naszych małych jubilatów na tor gokartowy Racing Center. U nas nie ma czasu na nudę.

Wyjście na tor kartingowy w urodziny dziecka to możliwość spędzenia oryginalnie tego wyjątkowego dnia dla solenizanta i jego gości.

W programie urodzinowym posiadamy wiele atrakcji oraz udogodnień.

 

Jak zorganizujemy urodziny Twojego dziecka na gokartach?

 

Każde dziecko, które weźmie udział w przyjęciu urodzinowym dostanie od toru gokartowego Racing Center kartę kierowcy, która umożliwi wejście na tor oraz przypisanie wyników do swojego pseudonimu, wyposażymy was również w kominiarki.

By jazda była bezpieczna i sprawiała każdemu dziecku satysfakcję z udziału w wyścigu zostanie przeprowadzone profesjonalne szkolenie wszystkich uczestników, które obejmuje między innymi zasady bezpieczeństwa jazdy na torze gokartowym, sygnalizację flag, obsługę gokartów oraz wartościowe wskazówki dotyczące jazdy gokartem oraz poruszania się na torze.

Dodatkowo na tę okoliczność macie możliwość wynajęcia loży dla całej grupy dzieci wraz z przekąskami oraz napojami. Po wcześniejszym uzgodnieniu oferujemy catering, który zadowoli całą gromadkę dzieci.

Po emocjonującym wyścigu odbędzie się oficjalna ceremonia wręczenia nagród i pamiątkowych medali dla tych najszybszych oraz dyplomów dla wszystkich uczestników. A dla jubilata posiadamy specjalną nagrodę od Racing center.

Na torze kartingowym posiadamy wiele atrakcji na urozmaicenie czasu, dzieci mogą pograć w ping-ponga, piłkarzyki, a nawet bilard.

Nasz tor gokartowy mieści się w hali pod zadaszeniem, więc niezależenie zima czy lato, słońce czy deszcz możecie odwiedzić nas ze swoimi pociechami oraz wspólnie możemy zorganizować niezapomniane urodziny Twojego dziecka.

 

Jedynym warunkiem uczestnictwa dziecka w przejeździe na gokartach jest wzrost minimalny wynosi on 135 cm. Jest to niezbędny wymóg do tego by dziecko bez problemu miało możliwość dosięgnięcia do pedałów oraz mogło manewrować pojazdem.

 

Emocjonujący przejazd z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa]

 

Naszym priorytetem nie tylko jest satysfakcjonująca zabawa ale i również bezpieczeństwo na torze.

Zespół Racing Center zadbał o to by rozrywka z jazdy gokartami była w pełni kontrolowana oraz bezpieczna dla każdego uczestnika.

Gokarty zostaną dopasowane względem wzrostu i my o to zadbamy.

Pojazdy w który wystąpią Ci najmłodsi posiadają specjalistyczną oraz stabilną obudowę, która gwarantuje bezpieczeństwo kierowcy.

Cały tor jest otoczony barierami przeciwwypadkowymi.

A wszystko będzie się odbywało pod okiem profesjonalnego instruktora, który będzie czuwał nad wszystkimi przejazdami dzieci. 

 

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.