Gokarty Żyrardów

 

Gdzie można pojeździć gokartami w Żyrardowie?

 

Żyrardów to miasto znajdujące się w w województwie mazowieckim. Posiada wiele ciekawych atrakcji dla mieszkańców oraz przyjeżdżających turystów.

Jednak w samym Żyrardowie nie znajdziemy toru gokartowego na który warto byłoby zajrzeć. Jednak oddalając się w promieniu dwudziestu pięciu kilometrów od Żyrardowa dojeżdżamy do najlepszego toru kartingowego Polsce.

 

Dojedź do podwarszawskiej miejscowości Stara Wieś i rusz do wyścigu nowoczesnymi gokartami na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Cała droga z Żyrardowa na tor kartingowy nie powinna nam zająć dłużej niż dwadzieścia pięć minut.

Z Żyrardowa dojedziesz również do toru kartingowego komunikacją miejską. Sprawdź swój dojazd i rusz z nami na gokarty. Nie ma na co czekać, odwiedź najlepszy tor gokartowy w Polsce i rusz do nas prosto z Żyrardowa.

 

Na naszych gości czeka tor kartingowy mierzący aż 800 metrów czystej adrenaliny. Cała nitka toru została wyznaczona specjalistycznym systemem band ochronnych Xtremebarriers.

Na powierzchni toru gokartowego zastosowaliśmy cztery różne rodzaje nawierzchni co utrudni znacząco zadanie nie tylko amatorom, a także profesjonalnym zawodowym rajdowcom.

Cała konfiguracja toru kartingowego jest nieprzeciętna, a jej układ został urozmaicony o takie przeszkody jak tunel i most.

 

Z pozycji toru możecie przyglądać się swoim aktualnym czasom, ponieważ nad głowami kierowców umieściliśmy nowoczesną tablica LED, na której widoczne są rzeczywiste czasy uczestników wyścigu.

Wasze czasy zostaną odmierzane przez nowoczesny pomiar czasowy, z dokładnością aż do 0,001 sekundy.

 

Tor gokartowy Racing Center Warsaw znajduje się wewnątrz klimatyzowanej, a także wentylowanej hali.

Korzystaj z naszych gokart przez cały okrągły rok. Dla obserwatorów wyścigu przygotowaliśmy również coś interesującego.

Zapraszamy wszystkich obserwujących wyścig na taras widokowy znajdujący się na pierwszym piętrze.

 

Wyścig skończony? Czas odpocząć i właśnie z tego powodu zapraszamy wszystkich do naszej strefy chillout, znajdującej się tuż obok recepcji.

Wszyscy uczestnicy wyścigu mogą sobie usiąść i odpocząć popijając przy tym zimne oraz gorące napoje, a także zajadając się pysznymi przekąskami oglądając jednocześnie wyniki swoich następców na wyświetlaczu live. 

 

Ile trwa przejazd gokarta? Jak się ubrać na gokarty? Cenne informacje dla gości z Żyrardowa i nie tylko.

 

Przejazdy gokartami są realizowane w 8-minutowych sesjach, podczas których możesz wykonać nawet 8 okrążeń. Chcąc jeździć dłużej, możesz zakupić kilka 8-minutowych sesji lub zarezerwować tor na wyłączność.

Aby móc wyruszyć do wyścigu gokartami powinniśmy być również odpowiednio ubrani. Z racji, że nasz tor kartingowy znajduje się wewnątrz ogrzewanej i klimatyzowanej hali nie musisz zakładać na siebie wielu warstw garderoby.

W chłodniejsze dni zalecamy zabrać ze sobą bluzy. Proponujemy założyć wygodny, niekrępujący ruchów strój - najlepiej sportowy.

Zabrania się jazdy w obuwiu z odkrytymi palcami oraz na obcasie. Przed jazdą należy zdjąć wszelkie ruchome części garderoby m.in. szaliki, chustki, zabezpieczyć paski, luźne bluzki, troczki itp. oraz spiąć długie włosy.

Jeżeli posiadasz w domu rękawiczki, które nie ślizgają się na kierownicy, również mogą się okazać cennym elementem Twojego ubioru.

 

Każdy uczestnik wyścigów ma obowiązek posiadania kominiarki, jeżeli korzysta z kasków udostępnionych przez tor gokartowy. Kaski udostępniane przez tor dla swoich gości są bezpłatne, kominiarka zaś ma służyć w celach higienicznych.

Jeżeli jednak posiadasz własny kask (kask pełny), jak najbardziej możesz go zabrać ze sobą na tor kartingowy Racing Center Warsaw, w takim przypadku obowiązek posiadania kominiarki nie dotyczy. 

 

Nowoczesny tor kartingowy w okolicy Żyrardowa

 

Jeżeli szukasz emocjonującej formy spędzenia wolnego czasu wraz z przyjaciółmi, to Centrum Rozrywki RCW, jest właśnie dla Ciebie.

Skorzystaj z nowoczesnego, a zaraz bezpiecznego toru gokartowego. Przed hala RCW, znajduje się parking przygotowany specjalnie dla naszych gości.

Wewnątrz Centrum Rozrywki RCW, znajdują się takie atrakcje jak: tor kartingowy, stoły do ping-ponga, piłkarzyki oraz nowoczesne stoły bilardowe.

Zajmujemy się również organizacją imprez urodzinowych, eventów firmowych oraz wieczorów kawalerskich. Zapewniamy rozrywkę dla dzieci jak i dorosłych.

 

Wskocz na szybkie obroty i przyjedź na tor gokartowy Racing Center Warsaw, znajdujący się w okolicy Żyrardowa.

Każdy znajdzie dla siebie gokart odpowiadający indywidualnym potrzebą. Oferujemy gokarty o różnych parametrach, możliwie najlepiej dopasowane do danego kierowcy – także gokarty dla dzieci i dwuosobowe.

Dzieci jak i również dorosłych zapraszamy na jazdę gokartami spalinowymi i gokartami elektrycznymi.

 

Racing Center Warsaw to jedyny w swoim rodzaju tor kartingowy, który powinien odwiedzić każdy fanatyk moto sportów.  

Poznaj przyjemność płynącą z szybkiej jazdy gokartami i rywalizacji, doskonal swoje umiejętności i rusz do wyścigu najnowocześniejszymi dostępnymi gokartami w Polsce.

Zarezerwuj gokart dla siebie i dla swoich przyjaciół kontaktując się z naszą recepcją.

Rozpocznij ten sezon z nami, rozpocznij go z Racing Center Warsaw.