Gokarty Wołomin

 

Gokarty w Wołominie

 

Szukasz nowego wyzwania? Interesują Cię klimaty moto sportów? Zajrzyj na najlepszy tor gokartowy w Warszawie - Racing Center Warsaw.

Dostarczamy adrenalinę na wysokich obrotach. Zapraszamy zarówno fanów sportów motoryzacyjnych, jak i również tych, którzy lubią aktywnie spędzić czas, do spróbowania swoich sił na gokartach.

 

Na miejscu doświadczysz niesamowitych emocji, który zagwarantują profesjonalne gokarty oraz doświadczony zespół instruktorów. Przyjedź do nas z Wołomina i daj się ponieść fantastycznej zabawie jaką dają gokarty.

Racing Center Warsaw, znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Z Wołomina dojedziesz do toru gokartowego w przeciągu czterdziestu minut.

Pod halą znajduje się wielki parking, przygotowany z myślą o gościach RCW. Przyjedź do nas z Wołowina samochodem i wyrusz do wyścigu gokartami niczym Formuła F1.

 

Możliwy jest również dojazd komunikacją miejską. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a po paru minutach będziesz ruszał do wyścigu o najlepszy czas na torze kartingowym. 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, znajduje się wewnątrz zamkniętej, klimatyzowanej i wentylowanej hali.

 

Jak wygląda tor gokartowy RCW? Przyjedź z Wołomina i sprawdź sam

 

Przyjedź na najlepszy tor kartingowy w Polsce i przetestuj swoje umiejętności na długiej prostej oraz ostrych zakrętach.

Dlaczego jesteśmy tacy wyjątkowi? Mamy jedyny w swoim rodzaju tor gokartowy.

 

Nitka toru mierzy 800 metrów czystej adrenaliny. Na torze zostały nałożone cztery różne rodzaje nawierzchni. Cała konfiguracja toru kartingowego została obmyśloną z fanatykami jak i profesjonalnymi kierowcami rajdowymi.

Zastosowaliśmy niestandardowe urozmaicenia takie jak most i tunel.

Układ wytyczony został za pomocą specjalistycznych band ochronnych Xtremebarriers. Dla wygody uczestników wyścigu umieściliśmy dużą tablicą LED tuż nad torem gokartowym.

Na tablicy LED wyświetlane zostają aktualne wyniki okrążeń każdego gokarta biorącego udział w rajdzie. Czas zostanie odmierzony za pomocą nowoczesnego pomiaru, z dokładnością aż do 0,001 sekundy.

 

Dla osób obserwujących rajd, mamy przygotowane również coś specjalnego. Zapraszamy obserwatorów wyścigu na pierwsze piętro hali, z tarasu widokowego umieszczonego tuż nad torem kartingowym można doglądać przebieg całego przebiegu rajdu.

Dla tych bardziej leniwych, przygotowaliśmy strefę ,,chillout” gdzie również można obejrzeć wyniki kierowców, wyświetlane na telewizorze tuż obok recepcji. Rozsiądźcie się wygodnie oraz napijcie ciepłych lub zimnych napoi.

 

Cała hala RCW, została przygotowana z myślą o satysfakcji swoich gości. Dlatego także przygotowaliśmy specjalnie dla was profesjonalne gokarty, pochodzące od światowego lidera w produkcji gokart, francuską firmę SODI.

Dzieci, młodzież, a także dorośli znajdą na naszym torze kartingowym, odpowiedni gokart w którym będą mogli wyruszyć do wyścigu.

Oprócz niezawodnych gokart, mamy doświadczony zespół trenerów którzy czuwają nad przebiegiem całego wyścigu. Dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo kierowców, ale również ich pełną satysfakcję z udziału w rajdzie.

 

Wyrusz do nas z Wołomina i skorzystaj ze wszystkich dostępnych atrakcji

 

Racing Center Warsaw, to miejsce zrzeszające miłośników moto sportów. Łączymy zawodowców wraz z amatorami szybkiej jazdy na gokartach.

Dokładamy wszelkich starań aby tworzyć przyszłość Polskiego kartingu. Jednak poza torem kartingowym przygotowaliśmy inne rozrywki.

 

Jakie są dostępne atrakcje w Centrum Rozrywki RCW?

 

  • Najlepszy tor gokartowy w Polsce - Racing Center Warsaw. Oferujący niezapomniane emocje oraz solidną dawkę adrenaliny w moto sportowym klimacie. Przygotowany dla zawodowców i amatorów szybkiej jazdy.

 

  • Akademicka gra w piłkarzyki. Gra rozwijająca duch zdroworozsądkowej rywalizacji. Zagraj w piłkarzyki z rodziną lub przyjaciółmi. Gra dostępna jest za darmo dla gości toru knartigwego.

 

  • Stoły do ping-ponga, również dostępne w Centrum Rozrywki RCW za darmo dla osób korzystających z toru gokartowego.

 

  • Nowoczesne stoły do bilarda, które przyciągają swoimi atrakcyjnymi cenami gości z Wołomina. 

 

Oferujemy rozrywkę oraz atrakcję na wysokich obrotach. Zadbamy o waszą zabawę, która wypełni cały dzień.

Centrum Rozrywki RCW, znajduje się w zamkniętej, klimatyzowanej, a także ogrzewanej hali. Daje nam to możliwość korzystania ze wszystkich przygotowanych atrakcji, przez cały rok.

 

Pogoda nie zachęca do spędzania czasu na dworze? Zajrzyj do Racing Center Warsaw. Zadbamy o każdy pochmurny dzień, nadając mu promyków słonecznych dzięki dobrej zabawie podczas najróżniejszych gier lub wyścigów gokartowych.

 

Event firmowy zorganizowany na gokartach

 

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na spędzenie wspólnego czasu ze współpracownikami? Chciałbyś zintegrować swój zespół, partnerów biznesowych wraz z klientami - tych obecnych i potencjalnych.

Zorganizuj event firmowy na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie dla każdego uczestnika. Zaskocz wszystkich zaproszonych gości z Wołomina i zorganizuj event formowy na torze kartingowym.

Wyładujmy wszystkie emocje na torze gokartowym, a potem porozmawiajmy o wspólnych interesach. Rozluźnijmy biznesową atmosferę i ruszmy do pełnego adrenaliny wyścigu, do waszej dyspozycji udostępniamy gokarty elektryczne.

 

Racing Center Warsaw organizuje najlepsze eventy dla firm z Wołomina i całej Warszawy.

Zadbamy o każdy detal eventy rozpoczynając od organizacji wyścigów, a także cateringu kończąc na dodatkowych atrakcjach, które zacisną więzi pomiędzy partnerami biznesowymi.

Zajmujemy się organizacją formalnych bankietów i gal, a także luźne spotkania integracyjne czy też tematyczne.

 

Nadchodzi ciekawa oraz owocna współpraca? Zaproś potencjalnego partnera biznesowego na tor gokartowy.

Oddajcie się w wir zabawy w moto sportowym klimacie, a następnie przy posiłku skropionym alkoholem dogadajcie szczegóły współpracy.

 

Jest możliwość wynajęcia toru kartingowego na wyłączność na czas eventu z Wołomina.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z recepcją Racing Center Warsaw i ustal szczegóły Twojego eventu na gokartach.