Gokarty warszawa Wola

 

Wyruszmy z Woli na gokarty

 

Wola to piękna dzielnica, na miejscu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań na spędzenie wolnego czasu. Jednak po jakimś czasie chodzenie na pływalnie czy na zakupy może się znudzić.

Dla osób poszukujących adrenaliny i sportu pełnego emocji proponujemy na przyjazd z Woli do Starej Wsi. Co się znajduje w Starej Wsi? Na miejscu znajdziemy centrum rozrywki Racing Center Warsaw.

U nas ruszysz do wyścigu grand prix gokartami elektrycznymi i gokartem dwuosobowym.

Nad układem toru gokartowego myśleli miłośnicy i fanatycy gokart. Jadąc po nitce toru mierzącej osiemset metrów, napotkasz nie tylko cztery różne nawierzchnie, ale także takie utrudnienia jak most czy tunel.

 

Tor gokartowy jest dla prawdziwych miłośników szybkiej jazdy. Adrenaliny na naszym torze kartingowym z pewnością Cię nie opuści. A instruktorzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo podczas wyścigu.

Jednak przed wejściem do gokarta zostaniesz skutecznie przeszkolony z zasad i regulaminu toru gokartowego.

Jakie jeszcze inne atrakcje mieszczą się w Centrum Rozrywki w Starej Wsi? Wraz z przyjaciółmi urozmaić sobie przyjazd na tor gokartowy Racing Center Warsaw korzystając z wielu dodatkowych atrakcji

Zapraszamy do gry na naszych stołach do ping-ponga, a także w piłkarzyki. Dodatkowo zachęcamy wszystkich gości naszej hali do zagrania w bilard, na nowych stołach.

Spędź przyjemnie czas wraz ze swoimi przyjaciółmi w centrum rozrywki Racing Center Warsaw. Nasze dodatkowe atrakcje znajdujące się na hali RCW umilą każdy dzień.

Skontaktuj się z recepcją w celu zarezerwowania gokarta, bądź stołu bilardowego. Rezerwacji możesz dokonać również za pomocą strony internetowej.

Rusz z Woli na nasz tor gokartowy. Czekamy właśnie na Ciebie.

 

Urodziny, wieczór kawalerski lub impreza firmowa, przyjedź z Woli na gokarty

 

Chciałabyś zorganizować dla rodziny i przyjaciół przyjęcie? Przyjęcia w restauracjach odeszły do lamusa, naładuj swoich gości pozytywną energią i dużą dawką adrenaliny.

Zaproś swoich znajomych na tor gokartowy Racing Center Warsaw.

W naszej hali zorganizujesz każdą imprezę okolicznościową. Wyprawimy nadchodzące urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, wigilie firmowe, eventy i wiele innych okazji do świętowania. Bo każdy powód jest dobry aby przyjechać na tor gokartowy.

Nasz zespół już nie może się doczekać, aby pomóc Ci w organizacji Twojego święta.

Przyjedź z Woli na tor kartingowy, uczcijmy wspólnie Twoje święto.

 

Po przyjeździe z Woli pod halę Racing Center Warsaw, zostaniecie zaproszeni do udziału w wyścigu grand prix i nie tylko.

Jednak przed wejściem do gokartów, przejdziecie szkolenie z naszymi trenerami. Opowiedzą oni o zasadach stosowanych na torze kartingowym oraz regulaminie.

Instruktorzy wytłumaczą również znaczenie flag. Właśnie za pomocą flag trenerzy komunikują się z uczestnikami wyścigu. Słuchaj uważnie, ponieważ za niestosowanie się do zasad i regulaminu toru gokartowego możesz zostać zdyskwalifikowany z udziału w wyścigu.

Po wszystkich wyścigach wyłonimy najszybszego uczestnika, wręczając na podium nagrodę. Sprawdź, czy Twój czas gokartem będzie szybszy, niż czasy Twoich kolegów.

 

Po zawodach, czas na dalszy punkt imprezy. Chcecie pograć w ping-ponga albo w piłkarzyki? Bądź zagracie w bilard? Wszystkie atrakcje na hali Racing Center Warsaw , będą do waszej dyspozycji.

Rozgrzejcie się przed kolejnymi atrakcjami, korzystając z napojów zimnych i ciepłych, a także tych alkoholowych i bezalkoholowych. A na stołach czekać już będzie catering, wcześniej omówiony i dostosowany do preferencji gości.

Czy to nie brzmi jak najlepsza zorganizowana impreza? Przyjedź z Woli na swoje przyjęcie zorganizowane na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

To będzie niezapomniane przeżycie dla Ciebie i Twoich gości. Chętnie pomagamy w organizacji imprez okolicznościowych dlatego też skontaktuj się z naszą recepcją, a otrzymasz swoją imprezę marzeń.

Twoi goście będą wniebowzięci, uczestnicząc w wyścigu gokartami. Zajmiemy się kompleksowo organizacją Twojej wieczornej imprezy pełnej adrenaliny i pozytywnych emocji.

 

Rozpędź się gokartem z Woli

 

Zaplecze, które posiada Racing Center Warsaw może zaskoczyć niejednego miłośnika i fanatyka gokartów.

Na naszym torze kartingowym spotkasz się z gokartem elektrycznym i gokartem dwuosobowym. Każdy z tych gokartów jest wyjątkowy.

Gokart elektryczny ma moc 6,5 KM. Poczujesz w nim pracę silnika na wysokich obrotach.

Gokart elektryczny ma moc 9 KM. Ten pojazd charakteryzuje się cichą pracą i nie wytwarzaniem spalin. Cała hala Racing Center Warsaw jest wentylowana i ogrzewana.

Jeżeli jednak dopiero się uczysz polecamy do jazdy gokart dwuosobowy inaczej nazywany tandem. Do tandemu mogą wsiąść również dzieci, które nie osiągnęły potrzebnego wzrostu aby uczestniczyć samym w wyścigu.

Aby dziecko mogło wziąć udział samo w wyścigu, musi osiągnąć wzrost 135 cm. Wiek dziecka nie ma najmniejszego znaczenia, zależy nam by bezproblemowo dosięgało do pedału gazu i hamulca, ze względów bezpieczeństwa.

Do gokarta dwuosobowego może wsiąść dziecko o minimalnym wzroście 110 centymetrów.

 

Zabierz swoją rodzinę na tor gokartowy i zaoferuj im moc atrakcji, które oferuje tor kartingowy.

Na hali Racing Center Warsaw, organizowane są również ciekawe wydarzenia między innymi takie jak piknik rodzinny, eventy, koncerty.

Śledź wydarzenia jakie oferuje tor kartingowy i zabierz na nie swoich przyjaciół i rodzinę. Zabawa na gokartach, przebije oczekiwania nawet tych wymagających.

Ruszamy do wyścigu gokartami z Woli, dołączysz się?