Gokarty warszawa Włochy

 

Jazda gokartem, przyjedź do nas z Włoch

 

Rusz do wyścigu w najnowocześniejszych gokartach.

Do dyspozycji gości, toru gokartowego Racing Center Warsaw udostępniamy gokarty elektryczne oraz gokart dwuosobowy zwany tandemem.

Sięgnij po moc atrakcji jakie oferuje tor kartingowy w Starej Wsi. Do Racing Center Warsaw, dojedziesz z Włoch.

Wyrusz z Włoch, a droga na tor gokartowy zajmie Ci zaledwie dwadzieścia minut. Pozostaw swój samochód na parkingu udostępniony dla gości Centrum Rozrywki RCW.

Ale czy również dojedziemy na tor kartingowy komunikacją miejską? Tak, na tor gokartowy dojedziesz z Włoch już komunikacją miejską.

 

Cała podróż powinna zając nie dłużej niż jedną godzinę. Samochodem jak i również autobusem dojedziesz do toru kartingowego w Starej Wsi.

Nie czekaj, tylko zarezerwuj swój gokart już teraz. Rezerwacji dokonaj za pomocą naszej strony internetowej lub skontaktuj się z recepcją Racing Center Warsaw.

 

Zabawa zaczyna się na gokartach - Włochy Warszawa

 

Lubisz szybką jazdę? Uwielbiasz gdy adrenalina przeszywa każdy Twój skrawek ciała? Idealnie trafiłeś, ponieważ na torze gokartowym Racing Center Warsaw, to wszystko znajdziesz.

Naszą zabawę rozpoczniemy od zapoznania się z regulaminem oraz zasadami panującymi na torze kartingowym. Jest t bardzo ważny element zapoznania się z torem, ponieważ nie stosowanie się do reguł może skutkować z wyliczeniem uczestnika z wyścigu.

 

Na szkoleniu zostaną również omówione oznaczenia flag. To właśnie za pomocą flag instruktorzy komunikują się z uczestnikami wyścigu.

Następnie dopasujemy właściwy kask dla każdego kierowcy. Pod kaskiem powinna znajdować się kominiarka, która jest dostępna do zakupu w naszej recepcji. Jeżeli jednak posiadasz własny kask, nie musisz mieć kominiarki.

Kominiarka jest stosowana ze względów higienicznych. W kolejnym etapie przydzielany jest gokart do każdego uczestnika wyścigu.

 

Koniecznie zapamiętaj swój przydzielony numer. Na tablicy LED widocznej z toru gokartowego wyświetlać będą się czasy każdego okrążenia gokarta.

Prosto z toru możesz doglądać swój czas oraz swoich znajomych.

 

Fotele w gokartach na torze kartingowym Racing Center Warsaw, możemy oddalać oraz przybliżać na dogodną odległość.

Jak ustawić fotel gokarta? Odpowiednia pozywa za kierownicą jest podstawowym elementem prawidłowej techniki jazdy.

Niewielu kierowców docenia znaczenie prawidłowej pozycji za kierownicą dla możliwości sprawnego prowadzenia pojazdu, a w szczególności zachowania zdolności do szybkiego i precyzyjnego wykonania skrętów i innych manewrów niezbędnych dla uniknięcia kolizji w zaskakujących i  niebezpiecznych sytuacjach drogowych.

 

Ręce oparte na kierownicy powinny być zgięte pod kątem 140 stopni. Takie ustawienie pozwól nam na skuteczne manewrowanie gokartem. Również pedał gazu jak i hamulca powinny znajdować się dla nas w komfortowym miejscu, tak aby ich nagłe naciśnięcie nie było dla nas utrudnione.

Plecy powinny całkowicie przylegać do fotela, a ciężar ciała powinien spoczywać a fotelu.

Takie ustawienie kierowcy nie tylko co ulepszy nasz czas podczas jazdy gokartem, ale zdecydowanie pomoże w jego osiągnięciu. Następnie ruszamy do emocjonującego wyścigu gokartami.

 

Osiągnij najlepszy czas na torze gokartowym Racing Center Warsaw i sięgnij po puchar.

Jednak w Centrum Rozrywki RCW, skorzystasz nie tylko z gokart. Poza wyścigami, pograsz u nas w ping-ponga, piłkarzyki oraz bilard.

Zbierz ekipę swoich znajomych i zabierz ich do Centrum Rozrywki RCW.

Nie ma lepszego miejsca na Włochach do spędzenia wolnego czasu wraz z paczką swoich znajomych.

 

Urodziny oraz imprezy okolicznościowe, zorganizuj na gokartach - Włochy

 

Wielkimi krokami zbliża się Twój wielki dzień? Nie masz pomysłu gdzie zorganizować imprezę, tak by zaskoczyć swoich znajomych?

Zorganizuj urodziny, wieczór kawalerski lub inną imprezę okolicznościową na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Jest to wspaniały pomysł dla tych mniejszych oraz większych kierowców. Nasze Centrum Rozrywki RCW, zaskoczy wszystkich Twoich gości, będzie to z pewnością niezapomniany wieczór dla każdego uczestnika.

Wynajmij cały tor gokartowy dla siebie i dla Twoich gości.

Wspólnie dopasujemy catering, który zachwyci Ciebie oraz Twoich znajomych. Zorganizujmy zawody grand prix i wyłońmy najszybszego z całego zespołu.

Nic tak nie scala grupy jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji. To wszystko czeka Cię właśnie u nas.

Zaskocz wszystkich swoich znajomych i zaproś ich na gokarty.

Przyjedźcie z Włoch na tor gokartowy w Starej Wsi. Sięgnijcie po wysokie emocje jakie oferuje tor kartingowy.

 

Pełna adrenalina, na torze gokartowym Włochy

 

Nitka toru gokartowego mierzy 800 metrów czystej adrenaliny. Sam tor wyznaczony jest bandami ochronnymi. Na torze zostały zastosowane cztery różne rodzaje nawierzchni tak aby stanowił on wyzwanie nie tylko dla amatorów motosportów ale także profesjonalistów.

W trakcie wyścigu zaskoczy nas wiele elementów, jednym z nich jest most albo tunel.

Nad całym wyścigiem będą panować trenerzy oraz miłośnicy szybkiej jazdy.

 

Czas przejazdów gokartów będzie mierzył nowoczesny pomiar czasowy.

Wszystkie czasy są wyświetlane na nowoczesnej tablicy LED, która jest zawieszona nad torem gokartowym. Możemy monitorować swój czas oraz naszych znajomych podczas rajdu.

To wszystko Cię czeka na torze gokartowym Racing Center Warsaw.