Gokarty warszawa Wilanów

 

Jazda gokartem elektrycznym, przyjedź do nas z Wilanowa 

 

Wilanów to miejsce kultury i sztuki. Oferuje ono wiele atrakcji, możesz na miejscu udać się na przyjemną kolację wraz ze znajomymi. Lokalne bary i restauracje w swojej ofercie posiadają nie mały wybór.

Chciałbyś jednak zrobić coś bardziej szalonego? Brakuje Ci, większej dawki adrenaliny? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

 

Zabierz swoich znajomych na przejażdżkę gokartami, przyjedźcie do nas z Wilanowa.

U nas na torze gokartowym, naładujesz się dużą dawką pozytywnej energii.

Na tor kartingowy Racing Center Warsaw, dojedziesz z Wilanowa w przeciągu dwudziestu pięciu minut. Swój samochód pozostaw na parkingu przygotowanym dla gości toru gokartowego i rusz do wypełnionego adrenaliną wyścigu.

 

Czy komunikacja miejską, dojedziemy z Wilanowa na tor kartingowy Racing Center Warsaw? Tak, Z Wilanowa dojedziesz do toru gokartowego w przeciągu jednej godziny.

Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a w przeciągu paru minut znajdziesz się na najlepszym torze gokartowym w Warszawie. Zabawy nie ma końca.

Zacznij swój dzień od szalonego wyścigu gokartami, a następnie rzuć się w wir zabawy który oferuje Centrum Rozrywki RCW.

 

U nas skorzystasz z takich dodatkowych atrakcji jak gra w ping-ponga, gra w piłkarzyki czy też gra w bilard. W Centrum rozrywki RCW, znajdziesz atrakcje, które wypełnią Twój cały dzień, a wieczorem możecie wrócić na Wilanów.

Zdobądź puchar najszybszego czasu toru gokartowego Racing Center Warsaw. Te oraz inne atrakcje czekają właśnie na Ciebie w Starej Wsi. Nie ma na co czekać.

U nas sięgniesz po najwyższą dawkę adrenaliny. 

 

Najdłuższy tor gokartowy w Polsce, dojedziesz z Wilanowa

 

Nitka toru gokartowego Racing Center Warsaw mierzy aż 800 metrów. Kwalifikuje go to do miana najdłuższego toru gokartowego w Polsce.

A jego układ jest wyznaczony za pomocą bezpiecznych band ochronnych Xtremebarriers.

Dodatkowo nad samą konfiguracją toru myśleli fanatycy jak i profesjonaliści motosportów. Każdego kierowcę gokarta z pewnością zaskoczą urozmaicenia takie jak most czy tunel znajdujący na torze kartingowym.

 

Wszystko jednak odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy bezustannie kontrolą przebieg wyścigu. Na torze czeka niestandardowa flota pojazdów, przygotowana z myślą o różnych potrzebach gości toru gokartowego.

Dostępne są: gokarty elektryczne oraz gokart dwuosobowy inaczej nazywany tandem.

Nasze gokarty pochodzą od francuskiego lidera w produkcji gokart, firmę SODI. Są to zdecydowanie maszyny na których warto pokonać tor kartingowy Racing Center Warsaw.

 

Zdobądź nowe doświadczenia jako profesjonalny kierowca, bądź spróbuj swoich sił w motosportach. Każdy kierowca rajdowy zaczynał od gokart.

Sprawdź czy Twoje umiejętności są równie dobre jak Karola Urbaniak, który swoje pierwsze kroki stawiał właśnie na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Cała nitka toru gokartowego znajduje się w hali zamkniętej, dlatego też niezależnie czy na zewnątrz pada lub jest zimno możesz skorzystać z takiej atrakcji jaką są wyścigi na gokartach.

Hala Racie Center Warsa jest klimatyzowana oraz wentylowana. Dzięki. Temu możemy swobodnie poruszać się po torze kartingowym oraz wykręcać najszybsze czasy gokartami.

 

Nauka jazdy gokartami, przyjedź do nas również z Wilanowa

Racing Center Warsaw zrzesza miłośników motosportów.

Specjalnie dla osób pragnących nauczyć się jeździć gokartem, bądź podszkolić swoje umiejętności za kierownicą, zorganizowaliśmy lekcje indywidualne bądź grupowe.

 

Na naszym torze kartonowym odpowiemy na pytania takie jak:

  • Jak układać nogi w gokarcie oraz jak należy nimi pracować? 
  • Jak balansować ciałem w gokarcie?
  • Co ma wspólnego fizyka z jazdą gokartem?
  • W jaki sposób należy upłynnić ruchy jadąc gokartem?
  • Jak możemy wypracować własny styl jazdy?
  • Gokart na różnych rodzajach nawierzchni .
  • W jaki sposób pokonywać zakręty?
  • Jak wychodzić z niebezpiecznych sytuacji?

 

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nas instruktorzy gokartów. U nas nie tylko zapoznasz się z odpowiedzią ale również nauczysz się wdrażać te sugestie w trakcie wyścigów.

 

 

Każde zajęcia rozpoczynają się od przygotowania fizycznego czyli rozgrzewki, która jest niezbędna do bezpiecznego poruszania się gokartami na torze kartingowym.

Rozgrzewka nie tylko poprawia naszą reakcję, ale także zabezpiecza stawy przed ewentualnymi kontuzjami.

W jeździe gokartami pracują przede wszystkim przedramiona i stawy, dlatego kładziemy szczególny nacisk aby te parte ciała w szczególności przygotować do poruszania się gokartem.

Lekcje nauki jazdy gokartem składają się z zajęć teoretycznych oraz zajęć praktycznych.

 

Za nim wejdziemy do maszyny, powinniśmy zapoznać się  z zasadami panującymi w świecie motosportów, czy też zaznajamiamy się z sylwetki kierowców z całego świata.

Zajęcia grupowe bądź indywidualne z nauki jazdy gokartami mają na celu poprawę refleksu, spostrzegawczości na torze, a także nagłego podejmowania decyzji.

Te lekcje nie tylko poprawią Twoje umiejętności poruszania się gokartem, ale również przydadzą się na długie lata.

 

Szybka jazda gokartem, możliwa również na Wilanowie

 

Gokarty to wyczynowy i szeroko pojęty sport, który jest uznawany przez wielu jako ryzykowany. Jednak jazda gokartami na torze kartingowym Racing Center Warsaw odbywa się w całkowicie bezpiecznym klimacie.

Nad całym przebiegiem wyścigu panują trenerzy, i miłośnicy szybkiej jazdy.  Cały rajd odbywa się w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

 

Zbierz swoich znajomych i przyjedźcie na tor gokartowy z Wilanowa do Starej Wsi.

U nas poznasz moc niekończących się atrakcji, a całe spotkanie rozpocznijcie od wyścigu gokartami elektrycznymi lub gokartem dwuosobowym.

 

Nie ma na co czekać, zarezerwuj swój gokart już dziś.