Gokarty warszawa Ursynów

 

Gokarty dla początkujących na Ursynowie

 

Ursynów znajduje się niedaleko najlepszego toru gokartowego w Polsce.

Wyrusz z Ursynowa i dojedź do toru kartingowego Racing Center Warsaw, znajdującego się w Starej Wsi.  Samochodem dojedziesz do największego toru gokartowego zaledwie, w przeciągu dwudziestu minut.

Przed halą zaparkuj swój samochód i rusz do wyścigu elektrycznymi gokartami. Skorzystaj z miejsc przeznaczonych do szaleństw na gokartach.

U nas ruszysz do wyścigu gokartami elektrycznymi oraz gokartem dwuosobowym.

 

Co w przypadku gdy poruszasz się komunikacją miejską? Komunikacja miejską również dojedziesz na tor gokartowy Racing Center Warsaw.

Z Ursynowa dojedziesz komunikacją miejską w przeciągu pięćdziesięciu minut do Starej Wsi.

Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a już po paru minutach znajdziesz się na torze kartingowym. Zbierz swoich przyjaciół i przyjedź do Centrum Rozrywki RCW.

 

Dla osób niepewnych swoich umiejętności zapraszamy na lekcje kartingu. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym oraz w grupach. Naucz się Panować nad pojazdem i wykręć najlepszy czas.

Twoje umiejętności nie tylko poprawią się w trakcie jazdy gokartem, ale również samochodem. Nauka jazdy gokartem udoskonala refleks oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

Przetestuj swoją zręczność na ostrych zakrętach oraz rozpędź się na długiej prostej. Racing Center Warsaw to idealne miejsce dla osób doszkalających się i próbujących swoich sił w motosportach. Nasi instruktorzy w jasny sposób przekażą swoją wiedzę, nawet dla tego najbardziej opornego ucznia.

Posiadamy dużą dozę cierpliwości i pokazujemy fantastyczną zabawę, którą niesie ze sobą jazda gokartami. Na zajęciach udostępniamy gokarty, czas i dobry humor. Uczymy tego na czym się najlepiej znamy, a znamy się na gokartach.

 

Przyjedź do nas z Ursynowa i rozpędź się na naszym torze gokartowym. Do Twojej dyspozycji pozostają nasi instruktorzy, którzy z chęcią pomogą Ci się rozpędzić na gokartach elektrycznych.

Skontaktuj się z nasza recepcja w celu zarezerwowania lekcji dotyczącej nauki jazdy gokartem.

 

Akademia kartingu, dojazd z Ursynowa

 

Twoje dziecko uwielbia szybką jazdę? A może kocha motosporty? Racing Center Warsaw utworzył akademię kartingu z myślą o dzieciach.

Zajęcia są prowadzone przez trzykrotnego Mistrza Polski i Mistrza Europy Juniorów w wyścigach samochodowych Karola Urbaniak. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego dziecka.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w zakresie motosportu, ale i również w celu ulepszenia kształcenia młodych kierowców skonstruowaliśmy autorski program prowadzonych zajęć. Program został opracowany przez samego Karola Urbaniak.

Niech Twoje dziecko przetestuje swoje umiejętności na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Udział w Akademii Kartingu może otworzyć Twojemu dziecku furtkę do świetlanej przyszłości na gokartach.

 

Wspierajmy młodych i trenujmy ich umiejętności. Akademia Kartingu to idealna alternatywa dla pociech, które chcą trenować jazdę gokartem. Jest to świetna forma spędzania wolnego czasu, która kształtuje nowe pokolenia.

Do naszej Akademii Kartingu dojedziesz w przeciągu dwudziestu minut samochodem z centrum Ursynowa.

 

Urodziny dziecka zorganizowane na torze gokartowym

 

Chcesz przyjechać z Ursynowa na nasz tor gokartowy? Zapraszamy!

Zorganizujemy Twojemu dziecku urodziny, które zapamięta do swojego życia. Na początku przeszkolimy wszystkich młodych kierowców z zasad oraz regulaminie panującym na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Cały rajd odbędzie się pod okiem profesjonalnych instruktorów. Omówimy takie zasady jak oznaczenia flag, które pomagają w komunikacji pomiędzy uczestnikami wyścigu, a trenerami.

 

Jakie mają znaczenie poniektóre flagi?

  • Flaga niebieska – kiedy instruktor wskazuje flagę niebieską, chce zakomunikować, że za nami jedzie szybszy uczestnik wyścigu. Co należy zrobić? Jeżeli zobaczymy flagę niebieską, przytulmy się do jednej krawędzi toru, tak aby szybszy uczestnik rajdu mógł nas wyprzedzić.
  • Flaga żółta – kiedy instruktor wskazuje flagę żółtą, chce zakomunikować, że jest zagrożenie na torze. Co należy zrobić? Jeżeli zobaczymy flagę żółtą, powinniśmy zachować szczególną ostrożność, zwolnić oraz nie wyprzedaż innych uczestników ruchu.
  • Flaga czerwona – kiedy instruktor wskazuje flagę czerwoną, chce zakomunikować, że na torze powstało niebezpieczeństwo. Co należy zrobić? Jeżeli zobaczymy flagę czerwoną, powinniśmy zwolnić i w takim tempie udać się do boksów zakańczających wyścig.
  • Flaga zielona – kiedy instruktor wskazuje flagę zieloną, chce zakomunikować, że zagrożenie zostaje odwołane. Co należy zrobić? Jeżeli zobaczymy flagę zieloną powinniśmy powrócić do wyścigu.
  • Szachownica – kiedy instruktor wskazuje szachownicę, chce zakomunikować o rozpoczęciu wyścigu lub jego zakończeni. Co należy zrobić? Jeżeli zobaczymy szachownice przy starcie, powinniśmy wystartować i wjechać na tor kartingowy, gokartem. Jeżeli zobaczymy szachownicę w trakcie wyścigu, powinniśmy przejechać ostatnie okrążenie i wrócić do boksów zakańczających rajd.

 

Po zapoznaniu się z tymi zasadami możemy rozpocząć wyścig gokartami. Ubieramy dziecko w kominiarkę oraz kask. Następnie dzieci ruszają do wyścigu grand prix.

Po emocjonujących jazdach wyłaniamy najszybsze dziecko, które przyszło na urodziny. Cała ceremonia odbywa się na podium, podczas wręczenia nagród.

W dalszej części imprezy dzieci mogą spróbować przysmaków wcześniej ustalonych wraz z cateringiem. Cały zespół toru gokartowego Racing Center Warsaw zaśpiewa Twojemu dziecku ,,Sto lat”.

Każdy maluch zechce zorganizować swoje urodziny na torze kartingowym. Skontaktuj się z naszą recepcją oraz omów szczegóły dotyczące urodzin Twojego dziecka.

Na torze gokartowym Racing Center Warsaw zabawy nie ma końca.