Gokarty warszawa Ursus

 

Gdzie pojeździmy na gokartach - Ursus

 

Szukasz miejsca w którym mógłbyś się rozerwać ? Uwielbiasz jak adrenalina wypełnia każdy skrawek Twojego ciała? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, przyjedź na tor gokartowy znajdujący się niedaleko Ursusa. 

Na naszym torze kartingowym ruszysz do wyścigu gokartami elektrycznymi, gokartami spalinowymi oraz gokartem dwuosobowym. Zajrzyj na najlepszy tor gokartowy w Polsce.

Wyjedź z Ursusa i już po dwudziestu minutach znajdziesz się w naszym Centrum Rozrywki RCW. Przed halą znajduje się parking, przygotowany specjalnie dla gości toru kartingowego.

U nas rozpędzisz się do niewyobrażalnych prędkości oraz wpadniesz w niejeden poślizg na ostrych zakrętach.

 

Chcesz dojechać komunikacją miejską do toru gokartowego? To nie jest żaden problem. Na nasz tor kartingowy dojedziesz komunikacją miejską również z Ursusa.

Pojedź autobusem numer 733, wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”. Po paru krokach znajdziesz się już na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Cała droga komunikacją miejską będzie trwała nie dłużej niż jedną godzinę.

 

Centrum Rozrywki RCW znajdziesz wiele atrakcji, które wypełnią Twój cały dzień. Zabierz swoich znajomych do najbardziej fantastycznego miejsca z całej Warszawy i okolic.

Centrum Rozrywki RCW to nie tylko gokarty, znajdziesz tutaj takie atrakcje jak ping-pong, piłkarzyki, a nawet stoły do bilarda. Zrelaksuj się w naszym kąciku ,,chillout” i napij się zimnych oraz gorących napoi.

Każdy miłośnik motosportów powinien odwiedzić tor gokartowy Racing Center Warsaw.

Spełni on oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości.

 

Tor gokartowy dla amatorów i profesjonalistów na Ursusie

 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw to idealne miejsce dla każdego amatora jak i profesjonalisty. Nad układem toru myśleli fanatycy jak i zawodowcy. Cała specyfikacja toru jest niekonwencjonalnych wynikiem.

W trakcie jazdy napotkasz takie utrudnienia jak most jak i również tunel. Nitka toru liczy osiemset metrów, układ toru jest wytyczony systemem band Xtremebarriers.

Jest to ochrona dla gokartów jak i uczestników wyścigu. W trakcie jazdy może nas zaskoczyć również nawierzchnia samego toru, ponieważ została ona pokryta czterema różnymi warstwami.

Te atrakcje czekają właśnie na Ciebie na torze gokartowym Racing Center Warsaw. U nas spróbujesz moc atrakcji. Co w przypadku gdy obawiasz się swoich umiejętności za kierownicą?

 

Dla osób poszukujących szkolenia, utworzyliśmy treningi  na gokartach indywidualne oraz treningi grupowe pod okiem instruktora.

Doszkól swoje umiejętności na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Nauczymy Cię osiągać szybszy czas podczas wyścigu grand prix i nie tylko.

Nasi instruktorzy przeprowadzą Cię przez lekcje z niesamowitym skutkiem. U nas nauczysz się pokonywać zajęty na różnych nawierzchniach, a także umiejętnego podejmowania decyzji w nagłych sytuacjach.

To wszystko czeka Cię na lekcjach indywidualnych lub grupowych na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

 

Do dyspozycji gości toru kartingowego udostępniany jest profesjonalny sprzęt.

Flota pojazdów składa się z:

  • 14 gokartów elektrycznych. Jest to produkt słynnego francuskiego lidera w produkcji gokart firmę SODI. Osiągają one moc 9 KM.
  • 9 gokartów spalinowych. Jest to produkcja również tego samego francuskiego pioniera w produkcji gokart, firmę SODI. Osiągają one moc 6,5 KM.
  • Gokart dwuosobowy inaczej zwany tandemem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są niepewnych swoich umiejętności i chciałby przetestować tor w towarzystwie. Tandem jest polecany również do jazdy z dziećmi, ponieważ mogą na niego wejść dzieci, które osiągnęły wzrost 110 cm.

 

Na naszym torze gokartowym weźmiesz udział w profesjonalnych wyścigach jak i tych amatorskich. Cała strategia wyścigu jest uzależniona od poziomu umiejętności uczestników.

Nasze gokarty są niezawodne i spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości.

 

Przyjedź na tor kartingowy Racing Center Warsaw, czeka Cię na miejscu moc zabawy i wielu atrakcji. U nas nie ma czasu na nudę.

Po emocjonujących wyścigach zaproś swoich znajomych, do wspólnej gry w ping-pong, piłkarzyki albo bilard.

W Centrum Rozrywki RCW, znajdziesz wiele atrakcji, które wypełnią Twój cały dzień.  

 

Urodziny, wieczór kawalerski, impreza firmowa, na gokartach z Ursusa 

 

Wielkimi krokami zbliża się Twój wielki dzień? Nie wiesz gdzie możesz zorganizować swoje urodziny, wieczór kawalerski czy też imprezę firmową? Zorganizuj swoje przyjęcie na gokartach I przyjedź do nas z Ursusa.

Restauracje czy też bary odeszły do lamusa. Zorganizuj swoją imprezę na torze gokartowym Racing Center Warsaw i naładuj wszystkich swoich znajomych porządną dawką adrenaliny.

Jest to idealne miejsce do spotkań z przyjaciółmi lub współpracownikami. Każdy uczestnik weźmie udział w wyścigu w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji. Wyłońmy najszybszego podczas emocjonującego wyścigu grand prix.

 

Dopilnujemy aby każdy z Twoich gości świetnie się bawił i przyjemnie spędził czas. Będzie to wieczór o którym nikt nie zapomni.

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, jest perfekcyjnym miejscem do wspólnego obchodzenia urodzin, wieczorów kawalerskich czy też imprez firmowych.

Specjalnie dla Ciebie skomponujemy catering, który będzie odpowiada Twoim preferencją oraz Twoich gości. A po wyścigach możecie skorzystać z atrakcji, które oferuje Centrum Rozrywki RCW.

Zagrajcie wspólnie w ping-ponga, piłkarzyki oraz bilard podczas popijania napoi alkoholowych i bezalkoholowych.

 

Prawdziwa impreza zaczyna się na torze kartingowym Racing Center Warsaw. Skontaktuj się z recepcją i omów szczegóły najlepiej imprezy.

Cały zespół RCW, dołoży wszelkich starań aby ten dzień został spędzony przez Ciebie hucznie i wyjątkowo.