Gokarty warszawa Targówek

 

Rozpocznij swoją zabawę gokartami na naszym torze, Targówek

 

Chcesz spędzić przyjemnie czas wraz ze swoimi przyjaciółmi, w połączeniu z wysoką adrenaliną oraz rywalizacją? Wyścig na torze gokartowym Racing Center Warsaw, znajduje się niedaleko Targówka.

Już tam możesz stanąć do walki w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji. To świetna zabawa i forma wypoczynku, zbierz swoją drużynę i rusz do pościgu naszymi gokartami.

Na naszym torze kartingowym na Targówku, znajduje się wiele przeszkód, które mogą wprawić w nie małe zakłopotanie nawet tych zaawansowanych rajdowców.

Cała nitka toru liczy 800 metrów, a na niej zmierzymy się na czterema różnymi powierzchniami nawierzchni.

Jesteś pewien swoich umiejętności za kierownicą? Zmierz się z naszym torem gokartowym, znajdującym się zaledwie 40 minut od Targówka. Na miejscu czeka Cię czas, pełen atrakcji. Zabukuj swój przejazd na naszej stronie internetowej, bądź skontaktuj się z naszą recepcją.

Czekamy właśnie na Ciebie.

 

Gokarty na torze kartingowym, Targówek

 

W Starej Wsi znajduje się tor kartingowy Racing Center Warsaw, dojedziesz do niego w przeciągu czterdziestu minut, wyruszając z Targówka. Na miejscu czeka Cię moc wielu atrakcji. Głównym punktem tego centrum zabaw są właśnie gokarty.

Flota pojazdów składa się z najnowocześniejszych gokartów. Między innymi znajduje się tutaj 14 gokartów elektrycznych o mocy 9 km francuskiej firmy SODI, 9 gokartów spalinowych o mocy 6,5 KM francuskiej firmy SODI oraz tandem czyli gokart dwuosobowy.

Sam tor kartingowy składa się z wielu niekonwencjonalnych rozwiązań. Między innymi w trakcie wyścigu jedną z naszych przeszkód będzie most oraz tunel.

Tor urozmaicony jest również o 4 różne rodzaje nawierzchni. Jednak nie zapomnieliśmy przy tym szaleństwo o bezpieczeństwo uczestników wyścigu. Tor jest wyznaczony specjalnymi bandami ochronnymi, a nad całym wyścigiem czuwają wyszkoleni instruktorzy.

Ale to nie wszystko. Każdy uczestnik wyścigu bierze czynny udział w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa na torze za nim wejdziemy do gokarta.

Chcesz wiedzieć w jakim czasie udało Ci się pokonać trasę, jeszcze w trakcie wyścigu? U nas jest to możliwe, ponieważ na torze znajduje się profesjonalny pomiar czasu oraz tablica LED wyświetlająca aktualny czas okrążenia.

 

Gokarty to fantastyczna zabawa dla osób z Targówka  

 

Rancing Center Warsaw jest torem o najdłuższej nitce w całej Polsce. Nasza flota składa się z najmocniejszych gokartów elektrycznych oraz spalinowych.

Dodatkowo dysponujemy gokartami dla najmłodszych aby również czerpali moc zabawy z atrakcji jakim są gokarty. Cała hala jest klimatyzowana oraz wentylowana co daje nam dodatkową przyjemność oraz komfort z jazdy gokartem.

Instruktorzy fachowo przygotują nas do wyścigu gokartami. A my już możemy wyruszyć po medal toru kartingowego Racing Center Warsaw.

Co najważniejsze tor gokartowy znajduję się w zamkniętej hali, także możemy uczestniczyć w wyścigu o każdej porze roku. Śnieg czy deszcz nie może nam zepsuć tak fantastycznej zabawy.

Na naszym torze spędzisz czas przy sporej dawce adrenaliny, po której oferujemy wypoczynek w strefie ,, chillout’’ przy gorącej kawie lub zimnym napoju gazowanym.

Tor kartingowy Racing Center Warsaw zapewni świetną zabawę dla dorosłych i dzieci.

 

Organizacja imprezy na torze kartingowym

 

W Warszawie znajduje się wiele ciekawych miejsc do których można wyruszyć z okazji urodzin, wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy też imprezy firmowej. Jednak żadna z tych atrakcji nie dorówna naszemu torowi gokartowemu.

U nas zorganizujesz najlepszą imprezę, oferując swoim gościom solidną dawkę emocji i adrenaliny, a kolejno świętując w naszej sali zabaw.

Chcesz zrobić imprezę tematyczną na gokartach? Nie ma sprawy, chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu Twojego wyjątkowego przyjęcia. Po wyścigu oferujemy wiele innych dodatkowych atrakcji.

Sam bufet dostosujemy według życzenia solenizanta. Nasz tor kartingowy to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości usługi, którym kieruje wykwalifikowana kadra specjalistów.

Wiemy, że zdrowa dawka rywalizacji integruje zespół, dlatego też impreza firmowa zorganizowana na naszym torze gokartowym to doskonała forma zabawy.

 

Umocnij więzi pomiędzy pracownikami w firmie i rusz wraz z nimi do wyścigu grand prix. Dalszą część imprezy z łatwością przeniesiemy do sali konferencyjnej, w której jeszcze mocniej zaciśniecie więzi pracownicze.

Skorzystaj z naszej oferty, a o szczegóły dopytaj się w naszej recepcji, gotowej już dziś do pomocy w organizacji imprezy firmowej. To doskonała propozycja przeznaczona także dla klientów biznesowych.

To jedyna w swoim rodzaju sceneria, a chwile spędzone na wyścigach z innymi uczestnikami będą na pewno wypełnione emocjami, aż po sufit.

 

Nasz tor kartingowy, jest idealnym miejscem na organizację, eventów takich jak:

  • Szkolenia biznesowe
  • Konferencje
  • Imprezy integracyjne
  • Imprezy okolicznościowe
  • Spotkania po godzinach
  • Wieczór kawalerski
  • Wieczór panieński
  • Urodziny
  • Eventy, bankiety

Jesteś zainteresowany organizacją imprezy na naszym torze gokartowym? Nie czekaj, skontaktuj się z nami. Oprócz jazdy gokartami na torze, jesteśmy w stanie zorganizować catering, hostessy, usługi animatora, fotografa i wiele innych.

Zapamiętajmy tą wspólną chwilę na naszym torze gokartowym Racing Center Warsaw, przyjedź do nas z Targówka.

 

Jaki tor gokartowy wybrać na Targówku?

 

Jazda gokartami staje się z dnia na dzień coraz bardziej powszechna forma rozrywki. Z Targówka dojedziemy do najlepszego toru gokartowego już w przeciągu czterdziestu minutowej podróży.

Jeżeli zaś poruszasz się komunikacją miejską dojedziesz do naszego toru gokartowego w przeciągu godziny. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś” i szykuj się do wspólnego wyścigu.