Gokarty warszawa Tarchomin

 

Elektryczny gokart, a gokart spalinowy, tor kartingowy Tarchomin

 

Dotychczasowo na torach kartingowych spotykaliśmy się wyłącznie z gokartami spalinowymi, jednak coraz częściej na halach widnieją gokarty o silniku elektrycznym.

Czym różni się od siebie gokart spalinowy od gokarta elektrycznego? Czy klasyczny gokart elektryczny jest lepszy?

Gokart na benzynę jest znany dla każdego bywalcy torów gokartowych. Hałas pochodzący z czterosuwowego silnika wymaga montażu solidnej izolacji pomieszczenia, która zapewni odpowiedni komfort jazdy.

Silnik benzynowy u gokarta wytwarza ogromną ilość zanieczyszczeń, także każdy tor kartingowy powinien być wyposażony w system, który się tych spalin pozbędzie.

Co więcej gokart spalinowy, wymaga od personelu stałej konserwacji. Co mamy przez to rozumieć? Naturalnie to, że mechanika w silnikach benzynowych się zużywa, wymiana pierścieni czy tłoka powinna być już nawykiem.

 

 

Jakie są gokarty elektryczne? Co powinno być najważniejsze dla uczestnika wyścigu na torze kartingowym jest fakt, że gokarty elektryczne mają znacząco zredukowany poziom hałasu.

A co z zanieczyszczeniami? Oczywiście, zanieczyszczeń spalinowych brak, jedyne kosztów na jakie narażeni są właściciele gokartów, to podwyższone rachunki za energię.

 

Czy bardziej opłacalny jest zakup gokarta spalinowego, czy gokarta elektrycznego? Niektórzy mogą stwierdzić, że gokarty spalinowe są bardziej opłacalne od gokartów elektrycznych.

Takie myślenie jest jednak dalekie od rzeczywistego stanu rzeczy. Oczywiście koszty energii mogą wzrosnąć, jednak te podwyżki nie wejdą na ten sam poziom co koszt benzyny.

Którym gokartem chcesz Ty się przejechać?

 

Gdzie na Tarchominie pojeździmy gokartami elektrycznymi i spalinowymi

 

Z Tarchomina możesz ruszyć już na tor kartingowy Racing Center Warsaw.

Wsiadaj w samochód, a dojedziesz w przeciągu dwudziestu pięciu minut. Wyrusz do wyścigu gokartem elektrycznym lub gokartem spalinowym.

U nas doświadczysz frajdy z jazdy. Jeżeli jednak poruszasz się komunikacją miejską, wsiądź do tramwaju a po półtorej godzinie staniesz na naszym torze gokartowym w Starej Wsi. Co czeka Cię na torze kartingowym Racing Center Warsaw?

 

Do dyspozycji uczestników pozostaje:

  • 9 gokartów spalinowych 6,5KM – gokart z produkcji światowego pioniera produkcji gokartów, firmy SODI
  • 14 gokartów elektrycznych 9 KM – produkcja tego samego lidera, firmę SODI
  • Tandem – gokart dwuosobowy

 

Zaproś swoich znajomych na tor gokartowy w Starej Wsi, mieszczący się nieopodal Tarchomina.

Jazda na naszym torze uprzyjemni każde wyjście.

Czas waszych przejazdów będzie mierzony za pomocą nowoczesnego miernika czasowego. A wyniki, będziecie mogli bieżąco oglądać na tablicy LED tuż przy torze.

Nitka toru liczy 800 metrów. A na niej spotkacie się z wieloma utrudnieniami.

Nad specyfika toru pracowali zawodowcy jak i również miłośnicy gokartów. Nasza konfiguracja została urozmaicona o przejazd przez most oraz tunel.

Na torze nałożono cztery różne nawierzchnie, tak by nawet Ci doświadczeni rajdowcy mieli możliwość pokazania swoich umiejętności.

 

Hala Racing Center Warsaw jest wentylowana oraz klimatyzowana. Zabawa trwa na gokartach u nas przez cały rok nie zważając na zewnętrzne warunki pogodowe. Po ukończonym wyścigu grand prix, zapraszamy do naszej strefy chillout, gdzie napijesz się gorącej kawy albo zimnego napoju.

Sięgnij po adrenalinę, która stoi tusz za rogiem. Tarchomin jest dzielnicą na której znajduje się wiele fanatyków motoryzacji i szybkiej jazdy, przyjedź i pokaż swoje umiejętności na naszym torze gokartowym w Starej Wsi.

Sprawdź naszą dostępność toru.

 

Czy mogę się wybrać na gokarty z dziećmi?

 

Na nasz tor gokartowy zapraszamy dorosłych jak i również dzieci.

Dzieci powyżej 135 cm mogą śmiało same prowadzić naszymi gokartami.

Dzieci z takim wzrostem bezproblemowo dosięgną do pedału gazu i hamulca w gokarcie.

Jeżeli Twoje dziecko ma poniżej 135 cm, to również zapraszamy do przejażdżki na Racing Center Warsaw. Rusz do wyścigu w tandemie.

Tandem jest gokartem dwuosobowym, umożliwiający jazdę dzieciom powyżej 110 cm, lub osobą niepewnych swoich umiejętności. Jest to bardzo dobry sposób na zapoznanie się z torem oraz doszlifowaniem technik jazdy.

 

Impreza na torze gokartowym zapraszamy również Tarchomin

 

Zabawa na gokartach to świetna forma spędzenia wolnego czasu.

Na naszym torze kartingowym nie tylko ruszysz do wyścigu spalinowymi oraz elektrycznymi gokartami, zorganizuj urodziny swojego dziecka, wieczór kawalerski, a nawet imprezę firmową.

Z chęcią pomożemy Tobie w organizacji eventu. Skontaktuj się z naszą recepcją, a postaramy się za wszelką uzyskać efekt, którego oczekujesz.

Czego możesz się spodziewać na urodzinach wyprawianych z gokartami? Zabierz swoich gości z Tarchomina i przyjedź na tor gokartowy Racing Center Warsaw.

 

 

Czekać będzie na was nasza strefa chillout, z zimnymi oraz ciepłymi napojami, a także przekąskami. Wraz ze swoimi przyjaciółmi ruszysz do wyścigu.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne zawody grand prix, które przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania. A najszybszego z was wyłonimy podczas ceremonii wręczenia nagród na podium.

Ale to nie wszystko, dalsza część imprezy może zostać skierowana do sali konferencyjnej, gdzie będzie czekał na was już gotowy i wcześniej ustalony catering.

Wyłońmy wspólnie najszybszego z was kierowcę, a potem świętujmy urodziny, imieniny bądź ostatnią wolną noc przyszłego Pana młodego.