Gokarty warszawa Śródmieście

 

Rusz na gokarty ze Śródmieścia

 

Centrum Warszawy oferuje wiele atrakcji. Kluby, bary czy też kręgle mogą być ciekawą alternatywą. Jednak dla osób poszukujących sporej dawki adrenaliny i wrażeń, może być nie wystarczające.

Dla tych osób przygotowaliśmy coś specjalnego. Tor gokartowy Racing Center Warsaw to nie tylko gokarty.

Jest to zespół ludzi kochających szybką jazdę gokartami. U nas rozpędzisz się gokartami elektrycznymi, gokartami spalinowymi, a także gokartem dwuosobowym.  

Układ toru jest niestandardowy, obmyślony wraz z profesjonalistami i fanatykami gokart. Na torze spotkasz takie przeszkody jak tunel czy most.

Całkowita długość toru gokartowego liczy 800 metrów, a na nim zostały położone cztery różne nawierzchnie.

Jest to wyzwanie nie tylko dla amatorów, ale również i dla profesjonalistów.

 

Sądzisz, że potrafisz opanować pojazd w każdej sytuacji? Wypróbuj swoje umiejętności na torze gokartowy Racing Center Warsaw. Rozpędź się na długiej prostej oraz wpadnij w poślizg na nieprzeciętnych zakrętach.

Cały wyścig jest doglądany przez instruktorów szybkiej jazdy.  Oni przeszkolą Cię z zasad panujących na torze kartingowym oraz całego regulaminu.

Omówią również znaczenie każdej flagi. Właśnie za pomocą flag instruktorzy będą komunikować się z uczestnikami wyścigu.

 

Jakie jest oznaczenie poszczególnych flag na torze gokartowym?

  • Flaga żółta – żółty kolor flagi oznacza niebezpieczeństwo na danym fragmencie toru. Co w takiej sytuacji mamy zrobić? Widząc żółtą flagę przede wszystkim zachowaj szczególną ostrożność i zwolnij.
  • Flaga niebieska – niebieski kolor flagi informuje o zbliżającym się z tyłu szybszym gokarcie. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Widząc niebieską flagę należy przytulić się do krawędzi toru i dać się wyprzedzić.
  • Czerwona flaga – czerwony kolor flagi oznacza, że zostaliśmy zdyskwalifikowani za zbyt agresywną jazdę, bądź nie stosujemy się do regulaminu toru. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Widząc czerwoną flagę, należy spokojnie zajechać do punktu zakończenia wyścigu. W przypadku toru gokartowego Racing Center Warsaw, miejsce zakończenia wyścigu jest również miejscem z którego startowaliśmy.
  • Szachownica – szachownica oznacza start lub zakończenie wyścigu. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Widząc szachownicę przy starcie należy ruszyć na tor gokartowy i rozpocząć wyścig. Jeżeli jednak instruktor pokazuje szachownicę już w trakcie wyścigu, jest to informacja dla nas, że zostało ostatnie okrążenie i mamy udać się do miejsca zakańczającego wyścig.

 

Wszystkie informacje dotyczące zasad panujących na torze gokartowym przedstawią Ci instruktorzy przed rozpoczęciem wyścigu. Są to specjaliści w swojej dziedzinie i miłośnicy szybkiej jazdy oraz adrenaliny.

 

Jak dojadę na tor gokartowy ze Śródmieścia?

 

Wyrusz na gokarty ze Śródmieścia.

Nasz tor kartingowy mieści się w Starej Wsi. Z Śródmieścia dojedziesz na tor gokartowy Racing Center Warsaw, w przeciągu trzydziestu minut. Przyjedź do nas i wystartuj w wyścigu grand prix.

Na miejscu pod halą znajduje się parking dostępny dla was. Zabierz ekipę swoich znajomych i sprawdźmy, kto będzie szybszy na naszych gokartach.

 

Jeżeli jednak poruszasz się komunikacją miejską, również dojedziesz na nasz tor kartingowy ze Śródmieścia. Wsiądź do tramwaju numer 9, a kolejno przesiądź się do autobusu 733. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, który znajduje się obok hali toru gokartowego Racing Center Warsaw.

Dojedź ze Śródmieścia do Starej Wsi i wyrusz gokartami do emocjonującego wyścigu gokartami elektrycznymi, gokartami spalinowymi, czy też gokartem dwuosobowym.

Zabierz rodzinę czy też swoich przyjaciół. Nic tak nie integruje jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji. A właśnie u nas go znajdziesz. Dokonaj rezerwacji za pomocą naszej strony internetowej lub kontaktując się z recepcja toru gokartowego.

Czekamy właśnie na Ciebie.  

 

Gokarty i inne atrakcje na Śródmieściu

 

Myślisz, że tor gokartowy Racing Center Warsaw to tylko gokarty? Otóż nie!

U nas znajduje się wiele atrakcji z których możesz skorzystać przed lub po wyścigu na gokartach. Na naszej hali Racing Center Warsaw pograsz w ping-ponga, piłkarzyki oraz bilard.

Zrelaksuj się w naszej strefie chillout, napij się zimnych oraz ciepłych napojów. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Zabierz swoją ekipę ze Śródmieścia i skorzystaj z naszego centrum rozrywki w Starej Wsi.

Zarezerwuj swoją wizytę w naszym centrum rozrywki Racing Center Warsaw kontaktując się z naszą recepcją, bądź przez stronę internetową.

 

Akademia kartingu, zabierz swoje dziecko ze Śródmieścia na tor gokartowy

 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, wspiera młode pokolenia. W naszej ofercie dostępna jest szkoła dla dzieci kochających szybką jazdę.

Twoje dziecko w akademii kartingu nauczy się pod czujnym okiem Karola Urbaniak. Jest to trzy krotny Mistrz Polski i Mistrz Europy Juniorów w wyścigach samochodowych.

Z zapałem i dobrą energią nauczymy Twoje dziecko jazdy gokartem w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

 

Rozwijamy pasje do motoryzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i kształcimy młodych kierowców. Doglądamy i kształcimy nowe pokolenia.

Zapraszamy do nauki jazdy w gokartach dzieci ze Śródmieścia i okolic.

Budujmy wspólnie przyszłość kartingu. Chcesz spróbować?

Skontaktuj się z naszą recepcją i dowiedz się jak Twoje dziecko może rozpocząć trenowanie na hali kartingowej Racing Center Warsaw.

Nie ma czasu na czekanie, niech Twoje dziecko zacznie trenować jazdę gokartem już dziś.