Gokarty warszawa Rembertów

 

Gokarty w Rembertowie, już są

 

W Rembertowie nie ma czasu na nudę.

Wszystkich mieszkańców Rembertowa zapraszamy do jazdy na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Jak do nas dojechać? Od Rembertowa do toru kartingowego dzieli Cię zaledwie czterdzieści minut jazdy samochodem. Zabierz swoich znajomych i ruszcie do wyścigu w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

Tak niewiele dzieli Cię od udziału w profesjonalnie wykonanych zawodach grand prix.

U nas nie tylko pojeździsz na gokartach, ale spędzisz świetnie czas uczestnicząc w grach, które przygotował zespół Racing Center Warsaw. Do waszej dyspozycji pozostają stoły pingpongowe, piłkarzyki, a już niebawem stoły bilardowe.

U nas spędzisz świetne popołudnie w gronie swoich przyjaciół.

A co w przypadku osób poruszających się komunikacją miejską? Z Rembertowa do Starej Wsi dojedziesz również komunikacją miejską, wysiadając tuż pod naszym torem kartingowym. Trasa komunikacją miejską zajmie nie więcej niż godzinę i czterdzieści minut podróży.

Wyścig grand prix już na was czeka.

 

Gokarty na torze kartingowym w Rembertowie

 

Zaplecze gokartów Racing Center Warsaw w Rembertowie jest bogate.

Na naszym torze kartingowym możesz ruszyć do wyścigu gokartami elektrycznymi a także tandemem.

Gokart elektryczny jest pojazdem wyposażonym w silnik elektryczny. Na naszym torze znajduje się 8 gokartów elektrycznych, o mocy 6,5 KM. Są to gokarty światowego pioniera w produkcji gokartów, firmę SODI.

Kolejnym kompletem pojazdów na naszym torze gokartowym, są elektryczne gokarty o mocy 9 KM, również tego samego producenta.

Ostatnim, niemniej ważnym jest tandem. Tandem jest gokartem dwuosobowym, idealnie sprawdza się podczas nauki jazdy dla osób niepewnych swoich umiejętności, a także wsiądziesz do tandemu z dzieckiem, które nie może poruszać się zwykłymi gokartami ze względu na niski wzrost.

Poza gokartami na torze kartingowym Racing Center Warsaw, czeka Cię wiele atrakcji.

 

Gokarty w Rembertowie, dobre miejsce na organizację imprezy firmowej

 

Musisz zorganizować imprezę firmową, szkolenie bądź wigilię w swojej pracy? Klasyczne wyjście do restauracji już nie wywołuje u Twoich pracowników takiej ekscytacji? Znamy świetne miejsce, które rozrusza każdy zespół.

Zabierz swoją ekipę pracowników na tor gokartowy Racing Center Warsaw. Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę firmową, wigilię, event, a nawet szkolenie.

Przywita was, nasz zespół doświadczonych instruktorów i wytłumaczą na szkoleniu zasady oraz regulamin poruszania się na torze gokartowym. Następnie wyruszycie do wyścigu grand prix.

Nic tak nie scala zespół, jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji. Wyłońmy najszybszego pracownika, podczas ceremonii wręczenia nagród na naszym podium.

Do dyspozycji pozostawiamy zimne oraz ciepłe napoje, a także przekąski.

Po całym wyścigu, przeniesieni zostaniecie do sali konferencyjnej gdzie będzie czekał wcześniej ustalony catering i napoje alkoholowe. Zjednocz swój zespół pracowników i wybierzcie się na gokarty do Rembertowa.

Możesz już wynająć nasz tor gokartowy tylko dla siebie, skontaktuj się z naszą recepcją i dopracujmy szczegóły.

 

Jak się ubrać na gokarty w Rembertowie?

 

Wybierasz się na tor gokartowy w Rembertowie? Nie zapomnij o tym, aby Twój strój nie krępował Twoich ruchów. Może to wpłynąć bezpośrednio na czas okrążenia i na Twoje bezpieczeństwo.

Pozbądźmy się również dodatków, które mogłyby się o coś zaczepisz, czy też zaplątać. Warto postawić na ubranie przylegające do ciała. Sprawdzi się odzież sportowa, a w przypadku Pań trafnym wyborem mogą zostać legginsy.

Zachęcamy do założenia wygodnego obuwia, i koniecznie radzimy zrezygnować Panią założenia szpilek czy też klapek.

Panowie i Panie posiadający długie włosy, będą poproszeni o ich związanie. Ze względów higienicznych na głowę zakładamy specjalną kominiarkę, a dopiero kolejno kask.

Jeżeli posiadasz rękawiczki, które mogą wyeliminować ryzyko ślizgania się dłoni na kierownicy, również je zabierz, mogą się przydać. Takie rękawiczki stosuje się nie tylko do jazdy gokartem, ale również do jazdy na rowerze, czy skuterze.

Podsumowując, na tor gokartowy Racing Center Warsaw, do którego dojedziesz już z Rembertowa ubierz się wygodnie i bardziej sportowo. Nasza hala jest wentylowana oraz klimatyzowana, także zabieranie dodatkowych płaszczy czy też kurtek w zimę nie będzie potrzebne.

 

Zabawa na gokartach w Rembertowie

 

Sięgnij po pełną moc adrenaliny, wybierając się na tor kartingowy Racing Center Warsaw. Nasze zakręty sprawdzą Twoje umiejętności, a długa prosta pozwoli rozpędzić się gokartowi.

Na naszym torze gokartowym zorganizujesz event, imprezę firmową, urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński i wiele innych imprez zorganizowanych.

Zaproś swoich gości na wieczór pełen atrakcji na gokartach w Rembertowie.

Skorzystajcie nie tylko z gokartów, nasz hala rozrywki oferuje dużo więcej. Rywalizować możecie w grę ping pong, piłkarzyki, a od niedawna na profesjonalnych stołach bilardowych.

Organizując imprezę firmową albo prywatną możesz wynająć cały tor dla Ciebie i swoich gości.

Ponad to po zawodach i eliminacjach, a kolejno wyłonieniu zwycięzcy toru gokartowego, zaprosimy Ciebie i Twoich gości do naszej sali konferencyjnej, gdzie będzie czekał na was wcześniej już ustalony catering, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, a także dodatkowe atrakcje.

Przyjedź na tor kartingowy Racing Center Warsaw z Rembertowa i sprawdź swoje umiejętności za kółkiem gokarta.