Gokarty warszawa Praga-Północ

 

Gdzie ruszymy na wyścig gokartami, Praga-Północ?

 

Warszawska Praga-Północ, oferuje wiele form rozrywki. Jednak, żadna z nich nie może przebić emocji, które dostarczy wyścig gokartami na Racing Center Warsaw.

Nasz tor gokartowy znajduje się zaledwie trzydzieści minut, od Pragi-Północ.

Dojedź do miejscowości Stara Wieś, pod adres Grodziska 58 i rozpocznij pościg elektrycznymi gokartami.

Poruszasz się komunikacją miejską? To nie stanowi żadnego problemu. Wyrusz z Pragi-Północ, a dojedziesz już na nasz tor gokartowy w przeciągu półtorej godziny. Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś” mieszczący się zaledwie 700 metrów od naszego centrum rozrywki. Na miejscu czeka Cię moc atrakcji.

 

Nasz tor gokartowy wyposażony jest w czternaście gokartów elektrycznych, które mają moc 9 KM. Gokarty te pochodzą od światowego lidera motoryzacyjnego, firmy SODI. Posiadamy również dziewięć gokartów spalinowych, tego samego producenta, osiągają one moc 6,5 KM.

Ale to nie wszystko. Jeżeli nie jesteś pewien co do swoich umiejętności rajdowych, jedno z pierwszych okrążeni, możesz pokonać w tandemie. Tandem jest gokartem elektrycznym dwuosobowym. W ten sposób łatwiej nabyć wprawy oraz oswoić się z torem jazdy.

Rusz na tor gokartowy o długości ośmiuset metrów. Jest to najdłuższy tor kartingowy, w całej Polsce.

Sam układ toru jest niekonwencjonalny. Podczas jazdy spotkamy się z takimi utrudnieniami jak most oraz tunel. Zaś na samym torze gokartowym, znajdują się cztery rodzaje różnej nawierzchni.

Uważasz siebie za mistrza kierownicy? Sprawdź swoje umiejętności na naszym torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Sięgnij po moc wrażeń i adrenaliny związaną z szybką jazdą gokartem, Praga-Północ.

 

Gokarty na Pradze-Północ, pojeździsz bez uprawnień

 

Na większości torów kartingowych nie są wymagane żadne uprawnienia. Osoby, które nie mają prawo jazdy mają idealną szansę na poczucie zawrotnej prędkości i doszkolenie swoich umiejętności za kierownicą.

Na naszym torze gokartowym nie potrzebne są dokumenty potwierdzające umiejętności prowadzenia pojazdów. Do naszych gokartów wsiądzie każdy, kto przekracza 140 cm wzrostu.

Dlaczego na gokartach tak ważny jest wzrost? Osoby nie mające 135 cm wzrostu mogą mieć problem z dosięgnięciem do pedału gazu i hamulca. Pasy bezpieczeństwa również mogą mieć problem w utrzymaniu tak niskiego użytkownika pojazdu.

Ta zasada figuruje wyłącznie ze względów bezpieczeństwa wszystkich uczestników toru gokartowego. Obsługa pojazdu jest bardzo prosta, dzięki czemu nie trzeba posiadać doświadczenia w jeździe samochodem.

Gokart jest małym pojazdem, lecz bardzo zwrotnym, dzięki czemu szybko rozwinie swoją maksymalną prędkość i sprawi wiele frajdy.

 

Zasady panujące na torze gokartowym Praga-Północ

 

Każdy tor gokartowy posiada własny indywidualny regulamin. Nasz regulamin znajdziesz na stronie internetowej Racing Center Warsaw oraz w hali. Przypomną o regulaminie również instruktorzy, przed wpuszczeniem uczestników na tor jazdy.

 

Jakie są najważniejsze zasady panujące na naszym torze kartingowym, Praga-Północ?

  • Przede wszystkim, zabrania się naciskania pedału gazu oraz pedału hamulca jednoczenie,
  • Ręce powinny pozostać na kierownicy gokarta, a żadna część ciała nie może znajdować się poza pojazdem,
  • Wydarzyła się kolizja lub awaria gokarta? Zachowaj spokój i nie wychodź z gokarta. Instruktorzy, którzy czuwają nad wyścigiem z pewnością już do Ciebie idą z pomocą.

Są to trzy podstawowe zasady panujące na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

O pozostałych zasadach toru zostaniesz poinformowany podczas szkolenie prowadzonego przez instruktorów. Wspomną oni również o oznaczeniu flag. To właśnie nimi posługują się w celu komunikacji na torze podczas jazdy.

 

Jazda gokartem na hali Racing Center Warsaw

 

Niezależnie czy pada deszcz, czy też śnieg o każdej porze roku możesz skorzystać z atrakcji jakimi są wyścigi gokartami.

Nasz tor kartingowy mieszczący się zaledwie trzydzieści minut od Pragi-Północ, pozwala uczestnikom na korzystanie z tej świetnej atrakcji w zimę, wiosnę, lato oraz jesień, ponieważ znajduje się w zamkniętej hali.

Jest to tak zwany tor gokartowy indor. Wybierz się na gokarty całoroczne, nie obawiając się pogody. Co więcej tory gokartowe umieszczone w hali są znacznie bezpieczniejsze ze względu na swoje łagodne zakręty w przeciwieństwie od torów outdoor.

Szczególnie jest to ważne w przypadku osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gokartami.

Dodatkowym walorem jest również cena, tory gokartowe indoor, mają przeważnie niższą cenę za przejazd w przeciwieństwie od torów znajdujących się na zewnątrz.

 

Wyścig gokartami na Pradze-Północ

 

Jazda gokartem to niewątpliwie najlepsza okazja do doskonalenie swoich umiejętności, prowadzenia pojazdu. Jest to świetna alternatywa dla tych doświadczonych rajdowców, jak i również dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na torze.

Gokarty nie tylko nauczą Cię szybkości podejmowania decyzji, ale również rozwiną ducha sportowej rywalizacji i mogą stać się drzwiami do kariery w motosportach.

Zaskocz swoich bliskich przyjaciół, a także rodzinę i zaproś ich na nasz tor gokartowy. Podaruj im prawdziwe emocje związane z pokonywaniem zakrętów i stańcie do wyścigu grand prix o medal toru kartingowego Racing Center Warsaw.

Jazda na torze gokartowym zapewni nam dawkę adrenaliny w duchu sportowej rywalizacji. Sprawdź swoje umiejętności ścigania się i usiądź za kierownicę naszego gokarta elektrycznego bądź spalinowego.

Zdecydowanie taka forma spędzenia czasu pozostawi po sobie wspomnienia na długi czas.