Gokarty warszawa Mokotów

Gokarty na Mokotowie? A czemu nie!

Mokotów to jedna z bardziej obleganych dzielnic Warszawy. Znajdziemy tutaj wiele ciekawych atrakcji dla mieszkańców. Przywitają nas piękne restauracje, kawiarnie czy też galerię handlowe. Ale co w przypadku, gdy te wszystkie miejsca nas nudzą? Jeżeli potrzebujesz większej dawki adrenaliny, to przyjedź z Mokotowa na tor gokartowy Racing Center Warsaw. U nas poczujesz  emocję na ostrych zakrętach lub długiej prostej. Jak dojechać z Mokotowa na tor gokartowy? Do toru kartingowego znajdującego się w Starej Wsi, dojedziesz z Mokotowa w przeciągu zaledwie trzydziestu minut. Samochód możesz pozostawić przed halą, tam znajduje się olbrzymi parking specjalnie dla gości toru gokartowego. Od świetnej zabawy dzieli Cię trzydzieści minut, wsiadaj do swojego samochodu i przyjedź do nas z Mokotowa. U nas znajdziesz wiele atrakcji, które zapewnią Tobie i Twoim znajomym rozrywkę na cały dzień. Jak dojechać z Mokotowa na tor gokartowy komunikacja miejską? Do toru kartingowego znajdującego się w Starej Wsi, dojedziesz z Mokotowa w przeciągu zaledwie godziny. Wsiądź do końcowego autobusu 733, wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a już po kilku minutach znajdziesz się na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Mieszkasz w Warszawie na Mokotowie, zajrzyj na nasz tor kartingowy. Cały tor gokartowy został utworzony z myślą o miłośnikach motosportów. U nas rozwiniesz wysokie prędkości na profesjonalnym sprzęcie. Zabierz ekipę swoich znajomych do najbardziej niestandardowego miejsca, w którym poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Czego możesz spodziewać się na miejscu? Profesjonaliści jak i fanatycy gokart, obmyśleli trasę, która zaskoczy nie tylko amatorów jak i profesjonalistów szybkiej jazdy. Cała nitka toru składa się z 800-set metrów czystej adrenaliny. Powierzchnia toru gokartowego została złożona z czterech różnych rodzajów nawierzchni. Nie na każdym zakręcie wpadniesz w poślizg. Nowoczesny pomiar prędkości będzie mierzył was czas, aż z dokładnością do 0,001 s. A swój wynik możesz obejrzeć już z pozycji uczestnika wyścigu, ponieważ aktualne czasy, znajdują się na tablicy LED powieszonej nad torem gokartowym. Cała nitka toru jest otoczona bandami ochronnymi, ponieważ ważne jest dla nas bezpieczeństwo wszystkich uczestników jazdy. A cały wyścig będzie monitorowany przez instruktorów szybkiej jazdy.

Czy gokarty na Mokotowie są bezpieczne?

W Polsce działa wiele torów kartingowych, czy wszystkie są bezpieczne? Bezpieczny tor gokartowy znajdziesz w Starej Wsi. Tor kartingowy Racing Center Warsaw znajduje się zaledwie pół godziny jazdy samochodem z Mokotowa. W naszej hali weźmiesz udział w wyścigu w profesjonalnych gokartach. Tor kartingowy znajduje się w zamkniętej hali, co powoduje, że każdego dnia o każdej porze roku i dnia możesz ruszyć do wyścigu gokartami. Hala jest wentylowana i klimatyzowana, co niebywale wpływa na komfort jazdy uczestników. Jest to świetna alternatywa dla każdego, kto chce poczuć prędkość, adrenalinę i emocje. Układ toru wytycza system band Xtremebarrier. Jest to tor bardziej obudowany, co sprawia, że jest również bezpieczniejszy dla niedoświadczonych kierowców. Jednak samo bezpieczeństwo jazdy tworzą głównie uczestnicy wyścigu. Wszystkie te zabezpieczenia, pomagają ograniczyć możliwość pojawienia się potencjalnego wypadku. Trzeba jednak pamiętać, że najważniejsza jest rozwaga i kulturalna jazda. Podczas wyścigu, obsługa toru gokartowego monitoruje sytuacje na torze i stara się pomagać w różnych sytuacjach. Za nim weźmiecie udział w wyścigu, zostaje przeprowadzone specjalistyczne szkolenie dotyczące regulaminu oraz zasad panujących na torze kartingowym. Należy się stosować do uwag instruktorów, ponieważ oni działają tak aby jazda upłynęła przyjemnie każdemu uczestnikowi jazdy. Uczestnicy, którzy nie stosują się do zasad i uwag pracowników, stają się bezpośrednio zagrożeniem dla innych zawodników, dlatego też taka osoba może zostać zdyskwalifikowana z wyścigu. Wszystkie uwagi oraz sygnały wywodzące się ze strony trenerów mają za zadanie uprzyjemnić nam jazdę na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Na naszym torze kartingowym mogą wziąć udział dzieci oraz dorośli. Zarezerwuj swój gokart na wyścig.

Gokarty elektryczne na Mokotowie

Do dyspozycji gości toru gokartowego Racing Center Warsaw, pozostają gokarty elektryczne oraz gokart dwuosobowy. Czym się one różnią oraz jakie mają właściwości? Na naszym torze kartingowym spotkasz 14 gokartów elektryczny. Są to gokarty osiągające moc 9 KM. Są to nowe modele gokartów, wywodzące się od francuskiego lidera w produkcji gokart, firmę SODI.