Gokarty warszawa Bielany

 

Gokarty na które dojedziemy z Bielan

 

Bielany to miejsce w którym nie można się nudzić. Znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań na spędzenie wolnego czasy wraz z ekipą przyjaciół.

Jeżeli jednak poszukujemy większej dawki adrenaliny, powinniśmy ruszyć trochę dalej. Bo to właśnie w Starej Wsi znajduje się Centrum Rozrywki RCW, a na miejscu znajduje się wiele ciekawych atrakcji dla dorosłych jak i dla dzieci.

Poruszasz się samochodem? Do toru gokartowego Racing Center Warsaw z Bielan dojedziesz w przeciągu trzydziestu minut. Przyjedź  do nas na cały dzień rusz do fantastycznej zabawy z gokartami.

 

Poruszasz się komunikacją miejską? To nie stanowi żadnego problemu! Na nasz tor gokartowy dojedziesz z Bielan komunikacja miejską. Dojedziesz do nas końcowym autobusem 733 i wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”.

Po paru minutach będziesz znajdował się już na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Podróż z Bielan na tor kartingowy będzie trwała do półtorej godziny.

Następnie możesz rzucić się do wiru zabaw, które oferuje to fantastyczne miejsce.

 

Dojedź do Centrum Rozrywki RCW z Bielan i rusz do wyścigu gokartami na pełnych obrotach. Poczuj adrenalinę na długiej prostej i pokaż swoje umiejętności na ostrych zakrętach.

Czekamy właśnie na Ciebie.

 

Centrum Rozrywki RCW, to nie tylko gokarty. Przyjedź do nas z Bielan

 

Centrum Rozrywki RCW, to wiele ciekawych rozwiązań na spędzenie wolnych dni wraz z przyjaciółmi lub rodziną. U nas będziesz się świetnie bawił bez względu na wiek czy też płeć..

Ale zaraz to nie wszystko! Po emocjonującym wyścigu zrelaksujecie się w naszej strefie chillout napijcie się zimnych oraz gorących napoi i możecie ruszać dalej w wir rozrywek.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy takie gry jak ping-pong, piłkarzyki, a także bilard. Centrum Rozrywki RCW oferuje wiele atrakcji, które wypełnią wasz cały dzień.

Przed halą znajduje się parking na, którym pozostawicie swój samochód. Sama hala jest wentylowana oraz klimatyzowana.

Przygotowaliśmy dla naszych gości wszystko co najlepsze.

 

Wyścig grand prix gokartami, już wyruszysz z Bielan

 

Lubisz szybką jazdę i wyścigi? Chcesz poczuć jak adrenalina wypełnia każdy skrawek Twojego ciała?

Świetnie trafiłeś! Tor gokartowy Racing Center Warsaw gwarantuje fantastyczna zabawę na szybkich obrotach.

Nad tym miejscem pracowali miłośnicy i fanatycy motosportów.

Nasz tor gokartowy mieści się w zamkniętej hali, dlatego też deszcz czy śnieg nie może nam zepsuć tej fantastycznej zabawy. Nitka trasy mierzy 800 metrów. Na niej znajduje się wiele ciekawych rozwiązań, których nie znajdziesz na innym torze gokartowym w Polsce.

Wyjątkowość tej trasy polega na utrudnieniach takich jak most czy też tunel. Dla wielu amatorów jak i profesjonalistów dodatkowym utrudnieniem będzie powłoka toru, ponieważ zostały na niej zastosowane cztery różne rodzaje nawierzchni.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy najnowocześniejsze gokarty.

 

Skład floty zawiera:

  • 14 gokartów elektrycznych, osiągających moc 9 KM. Jest to produkcja francuskiego pioniera wśród producentów, firmę SODI,
  • 8 gokartów elektrycznych, osiągających moc 6,5 KM. Jest to produkcja tego samego lidera wśród producentów, firmę SODI,
  • Elektryczny gokart dwuosobowy, inaczej nazywany Tandemem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób niepewnych swoich umiejętności na torze gokartowym, a także dla dzieci, które nie osiągnęły wystarczającego wzrostu, aby samym ruszyć do wyścigu.

 

Swoje czasy możesz kontrolować za pomocą nowoczesnej tablicy LED, która mieści się nad torem gokartowym. Wasze czasy będzie mierzył nowoczesny pomiar czasu z dokładnością, aż do 0,001 sekundy.

Na torze gokartowym znajduje się również PIT-STOP, fotokomórka, która jest elementem strategicznym każdego profesjonalnego wyścigu.

 

Przyjechaliście dużą grupą na nasz tor gokartowy? Wyścig swoich przyjaciół możesz obejrzeć już z balkonu widokowego, który mieści się tuż nad torem kartingowym.

Jeżeli zaś wolicie się zrelaksować po emocjonującym wyścigu, rozgośćcie się z naszej strefie chillout, gdzie napijecie się zimnych oraz gorących napoi, a wyniki swoich przyjaciół obejrzycie już na wyświetlaczu live.

 

Przyjedź z Bielan i przetestuj swoje umiejętności na tym wyjątkowym torze gokartowym.

 

Wyścig gokartami na bielanach bez prawo jazdy

 

Na naszym torze gokartowym ścigają się kobiety, mężczyźni, dzieci oraz dorośli. U nas nie musisz posiadać dokumentu potwierdzającego umiejętności aby cieszyć się zabawą jaką doja gokarty.

Nasi instruktorzy wyszkolą Cię tak abyś bezpiecznie poruszał się na torze kartingowym.

Za nim wsiądziesz do gokarta powinieneś przejść szkolenie przez, które przeprowadzą Cię instruktorzy oraz zapoznasz się z regulaminem toru kartingowego.

 

Każdy uczestnik wyścigu powinien zapoznać się z oznaczeniami flag, to właśnie w ten sposób trenerzy komunikują się z kierowcami podczas zawodów. Nie stosowanie się do regulaminu może w konsekwencji doprowadzić do wyeliminowania uczestnika z wyścigu.

Cała nitka toru jest otoczona specjalistycznymi bandami, które mają chronić każdego rajdowca. Przede wszystkim zależy nam na waszym bezpieczeństwie, dlatego też zwracamy na to wielką uwagę.

 

Przed włożeniem kasku, należy włożyć kominiarkę ze względów higienicznych. Dobierz kask, który nie będzie ani za luźny ani za mały. Jeżeli masz problem z dopasowaniem kasku, zgłoś się do jednego z instruktorów na torze, oni z pewnością dopasują do Ciebie odpowiedni kask.

Dalej czeka Cię tylko świetna zabawa podczas wyścigu na torze gokartowym Racing Center Warsaw. Zarezerwuj swoje przybycie na naszej stronie internetowej bądź skontaktuj się z naszą recepcją.

Przyjedź do nas z Bielan i rusz do wyścigu gokartami elektrycznymi.