Gokarty warszawa Białołęka

 

Gokarty na Warszawskiej Białołęce – gdzie pojeździmy?

 

Gokarty stają się coraz częstszym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu, szczególnie w mieście. W Warszawie znajdziemy niezliczoną ilość torów gokartowych, które cieszą się swoją sławą.

Jednak, który tor kartingowy jest najlepszy na Warszawskiej Białołęce? Gokarty to fantastyczny sposób spędzania wolnego czasu, ale i również sprawdza się na przyjęciach kawalerskich, panieńskich urodzinach dorosłych jak i również dzieci.

Pościg sportowym gokartem to idealna forma na wyszalenie się i spędzenie przyjemnego czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, znajduje się zaledwie pół godziny od Białołęki w Warszawie.  Na miejscu czekają na nas nie tylko wyjątkowe gokarty elektryczne oraz spalinowe, ale również wiele innych rozrywek.

Jednak nie wiesz nam na słowo, przyjedź i sprawdź sam jak się jeździ gokartami elektrycznymi na naszym torze kartingowym.

 

W jakim wieku można rozpocząć jazdę gokartem na Białołęce?

Wiek na torze kartingowym nie ma najmniejszego znaczenia, u nas ważny jest wzrost. Dziecko przekraczając 135 cm. ma możliwość rozpoczęcia wyścigu gokartami na torze gokartowy Racing Center Warsaw.

Mniejszy wzrost uniemożliwi uczestnikowi wzięcia udziału w wyścigu z powodu bezpieczeństwa. Mniejsze dzieci mogą nie dosięgać do pedałów pojazdu, bądź pasy bezpieczeństwa mogą nie utrzymać pasażera.

Przed wejściem na tor zapoznaj się z panującymi na nim zasadami.

 

Jazda gokartem w tandemie na Warszawskiej Białołęce

 

Wszyscy powinni być w stanie doświadczyć przyjemności z jazdy gokartem na naszym torze.

Czym jest tandem? Tandem jest gokartem dwuosobowym. Został utworzony z myślą o tych najmłodszych oraz osobach nie pewnych swoich umiejętności.

W tandemie znajdują się miejsca na dwie osoby, jedna z osób jest prowadzącą tandem, zaś druga doświadcza przyjemności z jazdy gokartem. Za pomocą tandemu jesteśmy w stanie nauczyć w łatwy sposób różnych technik jazdy, za nim pasażer sam zdecyduje się na wejście w rolę kierowcy gokarta.

Wspólnie nabywajmy doświadczeń oraz rodzinnych emocji w gokarcie dwuosobowym. Co więcej tandem, jeżdżący na torze kartingowym Racing Center Warsaw posiada dodatkową unikalną cechę.

Kierownica pasażera, może aktywować lub zablokować gokart na kilka sekund, aby to sam pasażer spróbował swoich sił w jeździe.

Doświadczajmy wspólnie emocji związanych z jazdą gokartami.

 

Bezpieczeństwo na torze gokartowym

Czy jazda gokartem jest bezpieczna? Pomimo wielu przesłanek, gokarty są sportem bezpiecznym.

Cały tor kartingowy jest otoczony oponami, które w sytuacji wypadnięcia z toru pełnią funkcję poduszki powietrznej. Na torze podczas wyścigu czuwają instruktorzy, którzy reagują na każdą sytuacją występującą na torze gokartowym posługując się specjalistycznymi flagami.

Za nim jednak wejdziemy do gokarta, każdy kierowca, przechodzi dokładne szkolenie. Na szkoleniu dowiemy się oznaczenia flagi, to jak posługiwać się gokartem oraz jakie zachowania są niedozwolone na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Nie stosowanie się do flag sygnalizujących oraz zasad bezpieczeństwa na torze gokartowym skutkować będzie wykluczeniem uczestnika z jazdy w trosce o bezpieczeństwo innych uczestników wyścigu.

Sama jazda gokartem jest rozrywką bezpieczną, pod warunkiem, że uczestnik stosuje się do porad instruktora oraz regulaminu toru gokartowego na Warszawskiej Białołęce.

Instruktorzy współpracujący z Racing Center Warsaw, są przeszkolonymi specjalistami, potrafiący zareagować na każdą najmniej ryzykowaną sytuację posługując się sygnalizującymi flagami.

 

Jakie mają znacznie, kolory flag na torze gokartowym z Białołęki?

  • Szachownica, jest flagą oznaczającą start oraz zakończenie wyścigu. Instruktor wymachuje szachownicą podczas rozpoczęcia jazdy gokartem oraz przy zakończeniu sygnalizując ostatnie okrążenie,
  •  Żółta flaga, oznacza wypadek na torze kartingowym. Jak się w tej sytuacji zachować? Uczestnik wyścigu widząc żółtą flagę na torze gokartowym powinien natychmiastowo zwolnić i nie wyprzedać innych zawodników,
  •  Niebieska flaga, oznacza, że jeden z uczestników wyścigu na torze gokartowym porusza się szybciej swoim pojazdem i powinniśmy natychmiastowo dać się mu wyprzedzić. Jak to zrobić? Zwolnij gokartem i podjedź w jeden skrajny róg toru aby w bezpieczny sposób zostać wyprzedzonym.
  •  Czerwona flaga, jest to sygnał, że wyścig na torze gokartowym jest wstrzymany i powinniśmy bezzwłocznie zatrzymać swój pojazd.

 

Z takim dokładnym oznaczeniem flag spotkasz się przyjeżdżając na tor gokartowy Racing Center Warsaw, znajdujący się zaledwie trzydzieści minut jazdy samochodem od Białołęki Warszawa.

Dokładne informacje dotyczące poruszania się po torze kartingowym znajdziemy w regulaminie. Poruszając się po torze kartingowym, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na zasady na nim panującymi.

Przestrzegając zasady, wyścig upłynie nam bezpiecznie dostarczając niesamowitych wrażeń.

 

Rozpędź się na torze gokartowym – Warszawa Białołęka

Jazda gokartem to rozrywka na pełnych obrotach. Wyścig na torze kartingowym Racing Center Warsaw gwarantuje skoki adrenaliny. Sprawdź swój refleks oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji podczas przejażdżki gokartem.

Wyrusz z Białołęki na tor gokartowy w Starej Wsi. Od wyścigu grand prix dzieli Cię pół godziny jazdy samochodem.

Jest to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Szczególnie dla tych osób, które zamiast siedzieć na kanapie, preferują rozrywkę pełną emocji i adrenaliny.

Zaproś swoich znajomych i wspólnie pokonujcie zakręty podczas zabawy na naszym torze gokartowym.

Zabukujcie dogodny dla was termin na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z naszą recepcją, która czeka na wasze przybycie.