Gokarty warszawa Bemowo

 

Przyjedź z Bemowa na gokarty

 

Bemowo to miejsce wielu miłośników motosportów. Jednak jakie miejsce jest najlepsze, do przetestowania swoich umiejętności z jazdy gokartem?

Uwielbiasz szybką jazdę gokartami oraz adrenalinę, która towarzyszy podczas wyścigu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest nim tor gokartowy Racing Center Warsaw. Jest to miejsce, do którego każdy powinien zajrzeć.

A co najważniejsze, na tor gokartowy dojedziesz już z Bemowa. Chcesz wypróbować swoich umiejętności podczas prowadzenia gokarta elektrycznego lub gokarta spalinowego?

Z Bemowa dojedziesz już w przeciągu dwudziestu minut na tor gokartowy Racing Center Warsaw.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy rozległy parking, tuż przed haląz gokartami. Nie ma na co czekać, zbierz grupę swoich znajomych i przyjedźcie na tor gokartowy o niestandardowym układzie oraz wielu ciekawych urozmaiceniach.

Chciałbyś odwiedzić tor gokartowy Racing Center Warsaw, poruszając się komunikacją miejską? Z Bemowa dojedziesz na tor gokartowy w przeciągu półtorej godziny.

Wysiądź z autobusu 733 na przystanku ,,Stara Wieś”, już parę kroków dzieli Cię od fantastycznej zabawy na gokartach.

Co więcej w Centrum Rozrywki RCW, nie tylko pojeździsz na gokartach. Mamy wiele atrakcji w zanadrzu dla Ciebie oraz Twojej paczki znajomych.

U nas pograsz w ping-ponga, piłkarzyki a nawet zagrasz w bilard .

Przyjedź do Centrum Rozrywki RCW z Bemowa, zapewnimy Ci rozrywkę na cały dzień.

 

Wyścig grand prix gokartami elektrycznymi, atrakcje prosto z Bemowa

 

Lubisz szybką jazdę? Lubisz uczucie lekkiej adrenaliny towarzyszącej podczas wyścigu? Tor gokartowy Racing Center Warsaw, zaprasza na świetną zabawę w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji. U nas ruszysz do wyścigu najlepszymi gokartami.

 

Nasza flota gokartów składa się z :

  • 14 gokartów elektrycznych, o mocy 9 KM. Jest to gokart od francuskiego pioniera w produkcji gokartów, firmę SODI.
  • 9 gokartów spalinowych, skierowanych do młodzieży o mocy 6,5 KM. Te gokarty również wywodzą się od francuskiego lidera w produkcji gokartów, firmy SODI.
  • Tandem – jest to gokart dwuosobowy. Idealne rozwiązanie dla osób niepewnych swoich umiejętności lub dzieci, które nie osiągnęły wzrostu pozwalającego na samodzielne poruszanie się gokartem na torze.

 

Nitka toru mierzy 800 metrów czystej adrenaliny. Na trasie spotkamy takie utrudnienia jak przejazd przez most czy też tunel.

Cała nitka toru jest wytyczona systemem band Xtremebarriers. Ochrona ta daje nam gwarancję bezpiecznego poruszania się na torze gokartowym.

Podłoże toru wykonane jest z czterech różnych rodzajów nawierzchni.

Co więcej, cały wyścig będzie obserwowany przez instruktorów toru kartingowego. W sytuacji jakichkolwiek problemów na trasie, oni przybiegną z pomocą.

 

Jednak za nim wejdziemy do gokarta, trenerzy przeprowadzą skuteczne szkolenie dotyczące regulaminu toru gokartowego oraz zasad poruszania się na nim.

Cała zabawa ma się odbywać w atmosferze satysfakcjonującej dla każdego uczestnika wyścigu. Osoby, które nie dostosowują się o regulaminu na torze kartingowym mogą zostać zdyskwalifikowane z rajdu.  

 

Jak się ubrać na gokarty na Bemowie

 

Twoi znajomi zapraszają Cię na gokarty? A Ty nie wiesz jaki strój będzie najodpowiedniejszy? Przyjeżdżając na tor gokartowy na Bemowie, ubierz się poprostu wygodnie.

Najlepiej aby był to strój sportowy oraz sportowe obuwie. Osoby w butach na wysokim obcasie lub klapkach nie zostaną wpuszczone na tor kartingowy, ze względów bezpieczeństwa.

Również zostawcie w domu apaszki, szaliki i frędzle.

Panie oraz Panowie z długimi włosami, powinni być wyposażeni w gumkę do włosów. Każda rzecz, która mogłaby się wplątać w koła lub utrudnić jazdę gokartem, powinna pozostać w szafce.

 

Co więcej? Oprócz wygodnych ubrań, możesz zabrać ze sobą rękawiczki antypoślizgowe. Zdecydowanie może ułatwić Tobie jazdę gokartem.

Każdy uczestnik wyścigu powinien być wyposażony również w kominiarkę. Jest to obowiązkowy element przed włożeniem kasku, ze względów higienicznych. Jeżeli jednak posiadasz swój prywatny kask, nie masz obowiązku wkładania kominiarki.

Jeżeli nie posiadasz kominiarki w domu, masz możliwość jej zakupienia w naszej recepcji.

Teraz już możesz ruszyć do wyścigu gokartami elektrycznymi, gokartami spalinowymi oraz tandemem. Rozwiń maksymalną prędkość gokartów najlepszych w swojej klasie.

 

Gokarty dla grup, gokarty dla firm – dostępne już na Bemowie

 

Organizujesz swoje urodziny, wieczór kawalerski lub imprezę firmową? Przełam wszelkie standardy i zorganizuj swoją imprezę na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Koniec z nudnymi imprezami. U nas zorganizujesz niezapomniany event pełen adrenaliny. Zorganizuj zawody grand prix i zintegruj swój zespół. Zafunduj sobie wieczór pełen wrażeń.

Zbierz ekipę i wspólnie wystartujcie do emocjonującego wyścigu gokartami elektrycznymi.

Wynajmij cały tor gokartowy tylko dla siebie oraz Twoich znajomych. Po emocjonującym wyścigu możecie się zrelaksować w sali konferencyjnej, która będzie całkowicie do waszej dyspozycji.

Omówmy wspólnie catering na Twoją imprezę, event. Zaskocz wszystkich i zorganizuj wyście na gokarty. Chętnie Ci w tym pomożemy. Wszelkie szczegóły ustal, dzwoniąc do naszej recepcji.

Nikt nie zapomni przyjęcia zorganizowanego na torze gokartowym Racing Center Warsaw.