Gokarty Stara Wieś

 

Ile kosztuje jazda gokartami w Starej Wsi?

 

Zabawa na gokartach jest możliwa dla każdego. Zapraszamy dzieci jak i również dorosłych na jazdę po torze kartingowym.

Cena za jazdę gokartem, zależy od gokarta w którym chcecie ruszyć do wyścigu.

Wszystkim dorosłym, polecamy wyruszenie do elitarnego wyścigu grand prix, gokartem elektrycznym SODI RSX. Gokart elektryczny osiąga moc 9 KM. Ośmiominutowa jazda gokartem elektrycznym to koszt 85 zł.

Młodzieży zalecamy jazdę gokartem elektrycznym SODI LR5. W wyścigu wezmą udział osoby, które posiadają wzrost pomiędzy 135, a 160 centymetrów wzrostu. Młodzieżowy gokart osiąga moc 6,5 KM. Ile zapłacimy za ośmiominutową jazdę gokartem młodzieżowym? Za wyścig w gokarcie zapłacimy 75 zł.

Dla dzieci, chcących również wsiąść do gokarta, przygotowaliśmy specjalny tor kartingowy kid racer, mierzący 25 metrów. Gokart, którym wyruszą wasze dzieci do rajdu na kid racer to SODI KID RACER, osiągający moc 1,5 KM. Koszt ośmiominutowej jazdy, gokartem dziecięcym wynosi 35 zł.

Dla dzieci jak i dorosłych bojących się samodzielnego udziału w wyścigu przygotowaliśmy gokart dwuosobowy. Rodziców zapraszamy za kierownicę, a dzieci powyżej 110 centymetrów na miejsce pasażera. Oddajcie się frajdzie jaką dają gokarty dwuosobowe. Na miejscu spotkamy się z modelem SODI TANDEM, który osiąga moc 9 KM. Za ośmiominutową jazdę gokartem dwuosobowym zapłacimy 90 zł.

 

Pamiętaj, że czym więcej przejazdów wykupisz na torze gokartowym Racing Center Warsaw, tym mniej zapłacisz za pojedynczy przejazd. Nie musisz wykorzystać każdego przejazdy wykupionego na torze kartingowym, możesz je zachować na swojej karcie i cieszyć się gokartami również przez inne dni.

Dokładany cennik jazd gokartami znajdziesz tutaj —> Cennik Racing Center Warsaw.

 

Nauka jazdy gokartem w Starej Wsi

 

Na torze Racing Center Warsaw w Starej Wsi organizowane są jazdy indywidualne, a także grupowe dla osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności za kierownicą, a także poznać wiedzę teoretyczną dotyczącą gokartów.

Szkolenia odbywają się z profesjonalnymi instruktorami rajdowymi, którzy przygotowali dla uczestników, autorski program zajęć, dopasowany do każdego poziomu zaawansowania.

Pomożemy Ci zgłębić wiedzę oraz umiejętności profesjonalnego kartingu. Z nami wypracujesz refleks, koordynację ruchową, a także samodyscyplinę.

Na nasze lekcje z jazdy gokartami uczęszczają dorośli jak i również dzieci.

 

Dla tych bardziej ambitnych maluchów zorganizowaliśmy Akademię Kartingu w Starej Wsi.

Są to systematyczne zajęcia prowadzone przez trzykrotnego Mistrza Polski i Mistrz Europy Juniorów w wyścigach samochodowych Karola Urbaniak.

Pod jego czujnym okiem kształtowane są nowe pokolenia kierowców rajdowych.

Akademia Kartingu to nie tylko nauka jazdy gokartami, są to zajęcia na których dzieci rozwijają swoją pasję do sportów motoryzacyjnych, a także przygotowuje każdego uczestnika do bezpiecznej jazdy na torze gokartowy.

Uczymy dzieci zdrowej sportowej rywalizacji w duchu fair play, ciężkiej pracy oraz rozwijania wyścigowej pasji.

 

Tor gokartowy Racing Center Warsaw w Starej Wsi, znajduje się w zakrytej hali, co umożliwia zabawę z gokartami przez cały rok niezależnie od pogody panującej na zewnątrz.

Pada deszcz, śnieg czy wieje silny wiatr? Na naszym torze kartingowy ruszysz do fantastycznej zabawy jaką są gokarty.

 

Wewnętrzny tor kartingowy w Starej Wsi

 

Nowoczesny tor gokartowy Racing Center Warsaw w Starej Wsi, czeka na swoich gości.

Gwarantujemy najwyższe standardy i bezpieczeństwo jazdy.

W naszej ofercie znajdują się gokarty o różnych parametrach, które zostaną dopasowane do każdego uczestnika rajdu.

 

Podczas wyścigu gokartami, czuwać będą doświadczeni instruktorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo na torze kartingowym.

Za nim jednak kierowcy wyruszą do wyścigu na torze gokartowym w Stare Wsi, przejdą szkolenie wykonane przez naszych wykwalifikowanych trenerów. Na szkoleniu zostaną udzielone informacje takie jak: regulamin toru, zasady bezpieczeństwa na torze oraz oznaczeni flag za których pomocą instruktorzy komunikują się z uczestnikami rajdu.

W ten sposób zamierzamy ograniczyć ewentualne kolizje powstałe na torze kartingowym. Nasz profesjonalny zespół oraz nowatorskie rozwiązania takie jak system band ochronnych, które ograniczają ewentualne awarie powstałe na torze gokartowym, zapewnią w pełni bezpieczną zabawę gokartami w Starej Wsi.

 

Impreza z gokartami. Zapraszamy na tor kartingowy w Starej Wsi

 

Wielkimi krokami zbliża się dzień Twoich urodzin? A może rozmyślacie gdzie urządzić wieczór kawalerski lub event firmowy? Kolacja w restauracji to już znany scenariusz, może czas zrobić coś bardziej szalonego?

Zaproś swoich gości na wyścig nowoczesnymi gokartami w Starej Wsi do Racing Center Warsaw.

Jako profesjonalny zespół dołożymy wszelkich starań i zadbamy o to aby każdy gość opuszczający Twoją imprezę czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Nic tak nie integruje zespołu jak duch zdroworozsądkowej rywalizacji. Zajmiemy się organizacją całej imprezy wraz z dodatkowymi atrakcjami, a także cateringiem.

Wyjątkowa lokalizacja toru gokartowego, a także profesjonalna kadra sprawia, że Racing Center Warsaw, jest idealnym miejscem na organizację imprez integracyjnych, urodzin, a także wieczorów kawalerskich.

Dla gości przyjeżdżających do Starej Wsi, przygotowaliśmy wiele atrakcji, które wypełnią przyjemnie wspólny czas.

Z racji, że tor kartingowy znajduje się wewnątrz klimatyzowanej, a także ogrzewanej hali, daje nam to możliwość na organizację imprezy z gokartami w Starej Wsi, przez cały rok.

Oprócz profesjonalnych gokartów możecie skorzystać z takich atrakcji jak: stoły do ping-ponga, stoły do bilarda, a także piłkarzyki.

To i wiele innych atrakcji czeka was na torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Skontaktuj się z recepcją w celu zarezerwowania toru gokartowego w Starej Wsi, dla Ciebie oraz Twojej grupy gości.