Gokarty Sochaczew

 

Gdzie pojechać na gokarty w okolicy Sochaczewa? 

 

Szukasz ekscytującej rozrywki dla siebie oraz Twojej ekipy znajomych? Lubisz motoryzacyjny klimat? Znaleźliśmy coś specjalnie właśnie dla Ciebie.

Odwiedź tor kartingowy Racing Center Warsaw i weź udział w wyścigu gokartami elektrycznymi.

Tor gokartowy znajduje się rzut beretem od Sochaczewa.

Wyjeżdżając samochodem z Sochaczewa, dojedziesz pod tor kartingowy w przeciągu czterdziestu minut.

 

Pod halą RCW, znajduje się olbrzymi parking, przygotowany specjalnie dla naszych gości. Racing Center Warsaw to nie są zwykłe gokarty. Jest to miejsce łączące ludzi z pasją do kartingu.

Zajmujemy się organizacją pikników, koncertów lub zawodów z okazji urodzin toru gokartowego. Stań do wspólnej zabawy na torze kartingowym. Przyjedź do Starej Wsi i weź udział w wyścigowym szaleństwie.

Dojazd do nas jest możliwy również komunikacją miejską. Sprawdź dojazd autobusowy z Sochaczewa na tor kartingowy.

 

Wysiądź na przystanku ,,Stara Wieś”, a po paru minutach znajdziesz się w naszym Centrum Rozrywki RCW. Przyjedź do Racing Center Warsaw na cały dzień, a my zapewnimy Ci pełno atrakcji i rozrywek, które rozpromienią każdy pochmurny i deszczowy dzień.

A to dlatego, że tor kartingowy znajduje się wewnątrz zamkniętej, ogrzewanej i wentylowanej hali.

Przygotowaliśmy miejsce idealne do trenowania kartingu dla dzieci młodzieży, a także dorosłych.

Chcesz się rozerwać? Przyjedź na gokarty do najlepszego toru kartingowego w Warszawie - Racing Center Warsaw.

 

Jak ubrać się na gokarty? Sochaczew odwiedza tor kartingowy RCW

 

Wybierasz się na tor gokartowy? Nie zapomnij o odpowiednim ubiorze. Trafny strój nie tylko sprawi, że komfort jazdy się polepszy, ale również czyni jazdę gokartami bezpieczniejszą.

Oczywiście na torze kartingowym zadbaliśmy o wasze bezpieczeństwo, stosując między innymi system band ochronnych Xtremebarriers, a nad całym przebiegiem wyścigu, będą czuwać doświadczeni instruktorzy.

Przed wejściem do gokartów trenerzy wyjaśniają kierowcom zasady bezpieczeństwa stosowane na torze kartingowym.

 

Mimo wszystkich środków ostrożności wciąż jednak na torze może dojść do problemów. Odpowiednie ubranie zmniejsza ryzyko ich ewentualnego pojawienia.

W co mamy się ubrać na tor gokartowy Racie Center Warsaw? Ubranie musi być przede wszystkim wygodne, nie ograniczające ruchów.

Nadmiernie obcisły strój utrudni prowadzenie, nie wskazane są jednak także ubrania zbyt luźne – najlepiej znaleźć tu złoty środek.

Dobrze w tym przypadku sprawdzą się ubrania sportowe leginsy, getry, a także t-shirty, idealnie się sprawdzą podczas wyścigu gokartami. Wszystkie luźne dodatki należy pozostawić w szafce znajdującej się przed wejściem na tor kartingowy. Postaw tam okulary przeciwsłoneczne, apaszki, szaliki, długie kolczyki i inne luźniejsze dodatki.

Każda osoba zasiadając do gokarta elektrycznego lub gokarta spalinowe powinna mieć upięte włosy o ile ma możliwość ich związania. Włosy niefortunnie mogą wkręcić się w jakąś część wyposażenia gokarta, co może w efekcie mieć nieprzyjemne konsekwencje.

Na głowę nakładamy kominiarkę, dlaczego? Kominiarka na torze gokartowym służy jako zabezpieczenie higieniczne. Z toru kartingowego Racie Center Warsaw, korzysta wielu gości, co oznacza również, że wielu gości korzysta z udostępnianych przez nas kasków.

Aby zadbać o każdego gościa, prosimy o wyposażenie się w kominiarki. Jeżeli jednak posiadasz, własny, prywatny kask szczękowy, możesz zabrać go do nas na tor kartingowy. W takiej sytuacji posiadanie kominiarki ochronnej nie jest wymagane.

Załóż wygodne buty na przejażdżkę gokartami. Tor kartingowy to miejsce, na którym szczególnie ważne jest odpowiednie obuwie.

Pełne, wygodne buty na płaskiej podeszwie nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także ułatwiają prowadzenie pojazdu i osiągnięcie większej szybkości podczas jazdy. Najlepsze jest obuwie sportowe, dobrze mogą sprawdzić się adidasy albo chroniące kostkę trampki, a sznurowadła powinny być ciasno związane.

Zabrania się jazdy w sandałach, obcasach, klapkach czy też japonkach.

 

Na torze gokartowym mogą przydać się również rękawiczki antypoślizgowe. Ułatwią one wykonywanie manewrów kierownicą, zwłaszcza w momencie, gdy dłonie zaczynają się pocić.

Jeżeli masz takie rękawiczki w swoim domu w Sochaczewie, zabierz je koniecznie ze sobą na tor kartingowy Racing Center Warsaw.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na torze gokartowym i ubierz się według naszych zaleceń.

 

Jak nauczyć dziecko z Sochaczewa jazdy gokartem?

Gokarty stają się w naszym kraju coraz bardziej popularną formą rozrywki i zabawy. Korzystają z niej zarówno dorośli, ale także coraz częściej również dzieci. 

Rodzice coraz częściej zabierają swoje dzieci na tory kartingowe. Taka forma spędzania czasu nie tylko gwarantuje dobrą zabawę, ale różnie kształtujemy w dzieciach umiejętność odejmowania szybkich decyzji, a także manewrowanie i kontrolowanie pojazdu.

 

Tor gokartowy to świetne miejsce na to aby dzieci rozpoczęły swoją przygodę za kółkiem.

Jak nauczyć dziecko jazdy gokartem? Zapisz swoje dziecko na lekcje z jazd indywidualnych lub grupowych na torze kartingowym Racing Center Warsaw. Niech twoje dziecko uczy się pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Dzieci, chcące bardziej rozwinąć swoją pasję do kartingu zapraszamy do Akademii Kartingu.

Akademia Kartingowa powstała z myślą o doskonaleniu umiejętności dzieci. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Naszą Akademię Kartingową prowadzi trzykrotny Mistrz Polski i Mistrz Europy Juniorów w wyścigach samochodowych Karol Urbaniak.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w zakresie motorsportu, ale i również w celu ulepszenia kształcenia młodych kierowców skonstruowaliśmy autorski program prowadzonych zajęć. Program został opracowany przez samego Karola Urbaniak.

Zapisz swoje dziecko do akademii kartingu i świętuj z nami sukcesy Twojego dziecka.