Gokarty Nadarzyn

 

Ile kosztuje przejazd gokartami w Nadarzynie?

 

W okolicy Nadarzyna znajduje się jeden z najlepszych torów kartingowych w Polsce - Racing Center Warsaw.

Nitka toru gokartowego mierzy 800 metrów, a cała trasa otoczona jest systemem band ochronnych Xtremebarriers. Zastosowane zostały na nim cztery różne rodzaje nawierzchni.

Konfiguracja toru kartingowego została urozmaicona o takie przeszkody jak most i tunel.

Jest to jedyny tor gokartowy w swoim rodzaju. Każda sesja wyścigów gokartami trwa osiem minut jazdy gokartem.

 

Cena za przejazd gokartem w dużej mierze zależy od gokarta, w którym weźmiemy udział podczas rajdu Jakie gokarty są na torze kartingowym Racing Center Warsaw?

  • Gokart elektryczny, osiągający moc 9 KM. Koszt ośmiominutowej przejażdżki gokartem elektrycznym wynosi 85 zł.
  • Młodzieżowy gokart elektryczny, osiągający moc 6,5 KM. Koszt ośmiominutowej przejażdżki młodzieżowym gokartem wynosi 75 zł. 
  • Elektryczny gokart dwuosobowy, osiągający moc 9 KM. Koszt ośmiominutowej przejażdżki elektrycznym gokartem dwuosobowym wynosi 100 zł.
  • Gokart dziecięcy, osiągający moc 1,5 KM. Koszt sześciominutowej przejażdżki gokartem dziecięcym wynosi 40 zł. Jazda gokartem dziecięcym jest dozwolona wyłącznie po torze utworzonym specjalnie dla najmłodszych mini tor kid racer, mierzący 25 metrów długości.

 

Za nim jednak ruszy do wyścigu gokartami, powinnieneś odbyć szkolenie, przygotowane przez doświadczony zespół instruktorów RCW.

Podczas szkolenia dowiemy się o zasadach panujących na torze kartingowym Racing Center Warsaw, a także panującym regulaminie toru. 

 

Tor kartingowy i inne atrakcje, Nadarzyn

 

Tor gokartowy jak i również inne atrakcje przygotowane przez zespół RCW, mieszczą się wewnątrz ogrzewanej i wentylowanej hali. Daje nam to możliwość korzystania z tych fantastycznych rozrywek przez cały okrągły rok.

Pada deszcz, śnieg lub wieje nieprzyjemny wiatr? Wybierz się na gokarty.

 

Oprócz toru kartingowego Centrum Rozrywki RCW, posiada w zanadrzu wiele innych atrakcji.

 

Jakie atrakcje znajdują się w okolicy Nadarzyna? 

  • Nowoczesny tor kartingowy, wyposażony w profesjonalnego gokarty, które pochodzą od francuskiego lidera w produkcji gokart, firmę Sodi. Przetestuj swoje umiejętności na najlepszym torze gokartowym w Polsce.
  • Stoły do ping-ponga. A może pomiędzy przejazdami zagrać w ping-ponga? Pobudzamy duch zdroworozsądkowej rywalizacji również pomiędzy wyścigami. Zagraj w ping-ponga, w hali RCW zupełnie za darmo.
  • Piłkarzyki. Gra która sprawdza się na każdej imprezie, niech też sprawdzi się w Centrum Rozrywki RCW. Gra udostępniona dla gości Racing Center Warsaw zupełnie za darmo.
  • Nowoczesne stoły do bilarda. To rozrywka dla której z często przyjeżdżają goście z Nadarzyna ze względu na jakość i swoją atrakcyjną cenę.

 

Rezerwację gokarta bądź stół bilardowego można wykonać kontaktując się telefonicznie na numer: +48 509 760 600 lub email gokarty@rcw.pl.

 

Przyjedź do Centrum Rozrywki RCW z Nadarzyna, gwarantujemy pełen dzień atrakcji na wysokich obrotach. Każdy pochmurny dzień zostaje u nas rozpromieniony.

Spróbuj swoich sił na gokartach oraz innych atrakcjach, które przygotował specjalnie dla Ciebie zespół RCW.

 

Jak dojechać na tor kartingowy z Nadarzyna?

 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw znajduje się tuż obok Nadarzyna. Hala RCW, znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś.

Od centrum Nadarzyna dojedziesz na tor gokartowy w przeciągu czterech minut.

Dla gości przyjeżdżających własnymi samochodami, przygotowaliśmy olbrzymi parking, znajdujący się tuż przed halą RCW.

Z Nadarzyna dojdziesz również na tor kartingowy pieszo. Centrum Rozrywki RCW, znajduje się tak blisko Nadarzyna, że dostać się możemy idąc pieszo.

Wybierz się na półgodzinny spacer z Nadarzyna i dojdź do nas na gokarty. Przyjdź na tor gokartowy znajdujący się po sąsiedzku od Nadarzyna.

 

Jazdy indywidualne i jazdy grupowe gokartami, w Nadarzynie

 

Tor kartingowy, Racing Center Warsaw został stworzony przez ludzi dla których sport kartingowy jest prawdziwą pasją. Został zaprojektowany tak aby spełnić wymagania zarówno miłośników dobrej zabawy jak i sportowców trenujących do zawodów.

U nas poczujesz adrenalinę na szybkich prostych i sprawdzisz swoje umiejętności panowania nad kierownicą podczas ciasnych zakrętów.

Nasze tory są też idealnym miejscem do treningu dla kierowców, którzy chcą poćwiczyć technikę jazdy, nauczyć się bezpiecznego pokonywania zakrętów lub jazdy w poślizgu kontrolowanym.

Trenuj karting z zawodowcami na naszym torze gokartowym.

Trening odbywać się będzie przy użyciu profesjonalnych gokart, pochodzących z produkcji światowego lidera w produkcji artykułów kartingowych, firmy Sodi.

Nauka jazdy gokartami może odbywać się w dwóch trybach: nauka jazdy gokartem tryb indywidualny oraz nauka jazdy gokartem w grupie.

Nauka jazdy gokartami odbywa się całorocznie, ponieważ nasz or kartingowy znajduje się wewnątrz zamkniętej, klimatyzowanej i wentylowanej hali. Sport ten może okazać się dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspaniałą zabawą i hobby, jak również może stać się sposobem na życie.

 

Podczas lekcji z nauki jazdy gokartem ćwiczymy refleks, koordynację ruchową i samodyscyplinę. Rozwijamy takie cechy jak wytrwałość, pokorę oraz konsekwencje w dążeniu do celu.

Pomożemy wam opanować własny styl jazdy, a także upłynnić ruchy. Dowiesz się również istotnych elementów dotyczących pracy nóg i rąk w gokarcie i wiele innych.

Zapisz się na trening z jazdy gokartem i skontaktuj się z recepcją.

 

Rozpocznij swoją naukę jazdy gokartem, a następnie wystąp w zawodach organizowanych przez tor kartingowy Racing Center Warsaw i to wszystko w Nadarzynie.

Wykorzystaj swoje nowe umiejętności i zdobądź puchar najszybsze kierowcy toru kartingowego RCW, podczas profesjonalnych zawodów.