Gokarty Janki

 

Największy tor kartingowy w Polsce, znajduje się w okolicy Janek

 

Wyścigi gokartami rozgrywane są na specjalistycznych torach. Karting to sport wyczynowy, a zawodowe treningi można rozpocząć już od ósmego roku życia. 

Który tor kartingowy jest najlepszy na terenie Polski? Karting staje się sportem również coraz popularniejszym na terenie Polski, dlatego też co roku powstają nowe coraz bardziej ciekawe tory, na których możemy ruszyć do rajdu gokartami.

Jednym z niewielu torów, które powinien odwiedzić każdy fan motoryzacyjnych sportów jest tor kartingowy Racing Center Warsaw.

 

Jedyny w swoim rodzaju tor gokartowy. Skutecznie łączymy pasję ze świetną rozrywką.

Dlaczego nasz tor kartingowy jest taki wyjątkowy? Nitka toru gokartowego mierzy 800 metrów czystej adrenaliny, a jej podłoże składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni. Trasa została wytyczona za pomocą systemem band ochronnych Xtremebarriers.

 

Cała konfiguracja toru kartingowego została obmyśloną wspólnie z fanatykami jak i również zawodowymi kierowcami rajdowymi. Uczestnicy wyścigu podczas jazdy, będą mieli do pokonania takie utrudnienia jak most i tunel.

Swoje czasy możecie kontrolować już z poziomu toru gokartowego, ponieważ umieliśmy tuż nad torem olbrzymią tablicę LED, wyświetlającą aktualne czasy kierowców. Do odmierzania czasu okrążenia, posłuży nowoczesny pomiar czasowy, z dokładnością, aż do 0,001 sekundy.

 

Jednak to nie wszystko, czym Racing Center Warsaw zaskoczy swoich gości. Gokarty, które posłużą do wyścigu, pochodzą z produkcji światowego lidera w przemyśle kartingowym, firmę Sodi.

Obecnie produkty firmy Sodi, są najbardziej pożądanymi gokartami na rynku światowym. Jakimi modelami, możemy ruszyć do wyścigu na tors kartingowym Racing Center Warsaw?

 

Do dyspozycji gości udostępniane są:

  • Gokarty elektryczne. Model dostępny w hali RCW, to Sodi LR5. Osiągają one 9 KM mocy. Aby wystartować w wyścigu gokartem elektrycznym, powinniśmy osiągnąć minimalny wzrost 160 centymetrów. Za ośmiominutowy przejazd gokartem elektrycznym zapłacimy 85 zł.
  • Młodzieżowy gokart elektryczny. Model dostępny w hali RCW, to Sodi RSX. Osiągają one 6,5 KM mocy. Aby wystartować w wyścigu młodzieżowym gokartem elektrycznym, powinniśmy osiągnąć minimalny wzrost 135 do 160 centymetrów. Za ośmiominutowy przejazd gokartem elektrycznym zapłacimy 75 zł.
  • Elektryczny gokart dwuosobowy. Model dostępny w hali RCW, to Sodi tandem. Osiągają one 9 KM mocy. Aby wystartować w wyścigu elektrycznym gokartem dwuosobowym, nasz pasażer powinien osiągnąć minimalny wzrost 110 centymetrów. Jest to wózek przeznaczony głównie do podróżowania przez dwie osoby jednocześnie (mama lub tata jeździ np. z  dzieckiem), jak również przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych. Kierowca elektrycznego gokarta dwuosobowego powinien przed jazdą w tandemie wykonać jedno okrążenie elektrycznym gokartem RSX. Za ośmiominutowy przejazd elektrycznym gokartem dwuosobowym zapłacimy 100 zł.
  • Gokart dziecięcy. Model dostępny w hali RCW, to Sodi KidRacer. Osiągają one 1,5 KM mocy. Aby wystartować w wyścigu gokartem dziecięcym, dziecko powinno znajdować się pomiędzy 3, a 6 rokiem życia. Jazda po naszym torze kartingowym, gokartem dziecięcym byłaby ciężka, dlatego też z myślą o najmłodszych utworzyliśmy tor gokartowy dla dzieci. Tor kartingowy dla dzieci mierzy 25 metrów długości. Za ośmiominutowy przejazd gokartem dziecięcym zapłacimy 40 zł.

 

Dla widzów mamy przygotowane coś równie specjalnego. Obserwatorów wyścigu zapraszamy na taras widokowy, znajdujący się na pierwszym piętrze.

A dla tych bardziej leniwych kibiców, przygotowaliśmy strefę ,chillout’. Oglądaj wyniki zawodów gokartami na telewizorze, popijający przy tym gorące lub zimne napoje.

Rusz do wyścigu profesjonalnymi gokartami na niepowtarzalnym torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Nasz doświadczony zespół RCW, zadba o waszą pełną satysfakcję z udziału w zawodach gokartowych.

 

Jak dojedziemy na tor kartingowy z Janek?

 

Droga z Janek na tor gokartowy Racing Center Warsaw jest dziecinnie prosta. Hala RCW, mieści się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś.

Wyjeżdżając samochodem z Janek, dojedziesz na tor kartingowy w przeciągu 10 minut.

Rusz z nami do fantastycznej zabawy jaką dają gokarty. Dojazd do nas jest również możliwa za pomocą komunikacji miejskiej. Sprawdź swój dojazd autobusowy do przystanku ,,Stara Wieś”.

Przyjedź z Janek do nas, aby oddać się w wir motoryzacyjnych atrakcji, które przygotował dla Ciebie zespół RCW.

Oddaj się bezpiecznej zabawie na gokartach. 

 

Zawody kartingowe w okolicy Janek

 

Chciałbyś spróbować swoich sił w zawodach kartingowych?  Nie ograniczaj się do wyścigów gokartami, wyłącznie wśród znajomych. Racing Center Warsaw odkrywa oraz wspiera młodych, a także tych bardziej zawodowych kierowców organizując specjalne zawody.

Wypróbuj swoich sił na torze kartingowym RCW, podczas zawodów kartingowych.

 

Jedna sesja rajdu to ośmiominutowy wyścig. Zawody odbywają się przy użyciu wyłącznie gokartów elektrycznych Sodi RSX. Zawodnicy będą podzieleni według kategorii wagowych.

Każdy może wziąć udział w zawodach organizowanych przez Racing Center Warsaw. Maksymalna liczba uczestników chcących wziąć udział w zawodach to 28 osób.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat zawodów organizowanych przez tor kartingowy Racing Center Warsaw? Więcej informacji znajdziesz tutaj —> Zawody Kartingowe RCW, lub skontaktuj się z naszą recepcją pod numerem +48 509 760 600.

 

Karting to sport, który łączy ludzie bez względu na wiek i płeć. Rozpocznij swoją przygodę z kartingiem na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Gwarantujemy fantastyczną zabawę oraz bezpieczną jazdę profesjonalnymi gokartami.

O cały przebieg zawodów kartingowych zadba doświadczony zespół trenerów RCW.