Gokarty dwuosobowe

 

Gokart dwuosobowy to świetna zabawa dla dwojga

 

Kochasz adrenalinę jaką niosą ze sobą wyścigi gokartowe? Za kierownicą czujesz się swobodnie, prawie jak ryba w wodzie? A może chciałbyś doszkolić swoje umiejętności za kółkiem, ponieważ nie jesteś ich do końca pewien?

Przyjedź na tor kartingowy Racing Center Warsaw i przetestuj swoje umiejętności w gokarcie dwuosobowym.

Jest to idealna alternatywa dla osób pragnących doszkolić swoje kwalifikacje, równocześnie stając do pełnego profesjonalizmu grand prix.

Zaproś bliską osobę do wspólnej zabawy i ruszcie do wyścigu w gokarcie dwuosobowym. To możliwość wyjątkowego spędzenia czasu, w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji.

 

W gokarcie dwuosobowym przetestujesz swój refleks, szybkość, a także dynamikę. Rusz do fantastycznej zabawy jaką są gokarty.

Hala w, której znajduje się tor kartingowy, znajduje się w podwarszawskiej miejscowości, Stara Wieś. Daj się porwać niezapomnianej zabawie jaką są wyścigi na gokartach.

 

Nasza flota pojazdów składa się z :

 • 14 gokartów elektrycznych, produkcji francuskiego lidera, firmę SODI. Gokarty elektryczne osiągają moc 9KM.
 • 8 gokartów , które pochodzą również z tej samej produkcji firmy SODI. Gokarty osiągają moc 6,5 KM.
 • Elektryczny gokart dwuosobowy, jest to produkt francuskiego lidera wśród produkcji gokart SODI RSX.

 

Komu rekomendujemy wyścig w gokarcie dwuosobowym? Gokart dwuosobowy umożliwia doszkolenie swoich umiejętności po przez obserwację.

Jeżdżąc gokartem dwuosobowym mamy możliwość doglądania układu rąk kierowcy oraz jak i kiedy kierowca naciska pedał gazu i hamulca.

 

Co więcej do gokarta dwuosobowego mogą wejść dzieci, które nie osiągnęły minimalnego wzrostu umożliwiającego samodzielną jazdę gokartem elektrycznym.

Aby dziecko mogło wejść do elektrycznego gokarta dwuosobowego, powinno mieć wyłącznie 110 centymetrów wzrostu.

 

Gokart dwuosobowy dedykowany jest:

 • Dla rodziców z dziećmi,
 • Parze, która lubi aktynie oraz wspólnie spędzać czas,
 • Młodej parze jako drobny upominek ślubny, wręczony zamiast kolejnych kwiatów,
 • Osobom,  które chcą doszkolić swoje umiejętności za kierownicą, poprzez obserwacje.

 

Bezpieczne gokarty dwuosobowe

 

Wielu profesjonalnych kierowców, którzy aktualnie ścigają się na całym świecie swoje pierwsze kroki stawiali właśnie na torach gokartowych.

Przykładem takiego kierowcy jest Robert Kubica, a także Karol Urbaniak, który prowadzi w Racing Center Warsaw Akademię Kartingu dla małych pociech.

 

Jak osiągnąć najszybszy czas gokartem dwuosobowym?

Nie możemy zapominać, że szybkość naszej jazdy zależy od wielu czynników, między innymi: toru, warunków jakie na nim panują, czy jet to tor na otwartym powietrzy czy w zamkniętej przestrzeni, nawierzchni, umiejętności kierowcy, a także mocy gokarta.

 

Elektryczny gokart dwuosobowy, jest wolniejszym gokartem od pozostałych. Aczkolwiek możemy nim zarówno wykręcić zawrotny czas .

Z powodu podwójnego obciążenia, gokart dwuosobowy jest delikatnie wolniejszy od pozostałych co sprawia, że jest bezpieczniejszy dla użytkowników.

Nasz gokart dwuosobowy, którym możesz ruszyć do wyścigu w Racing Center Warsaw, został wyposażony w system ,,Easy Drive”. 

 

Jakie jeszcze cechy posiada gokart dwuosobowy SODI RSX?

 • Gokart dwuosobowy, posiada nowy silnik, który ma większą moc, a także nie wydaje, żadnego hałasu,
 • Lżejsza waga gokarta,
 • Fantastyczny komfort podczas jazdy elektrycznym gokartem dwuosobowym,
 • Niepowtarzalny wygląd gokarta dwuosobowego.

 

Jako zespół specjalistów utworzyliśmy 800 metrową nitkę toru gokartowego, a jej trasa jest wyznaczona jest za pomocą specjalistycznych band ochronnych.

Nad całym przebiegiem wyścigu czuwają instruktorzy, a za pomocą flag komunikują się z uczestnikami rajdu. Jednak w pełni nie jesteśmy przewidzieć każdego ruchu uczestnika wyścigu, dlatego wszyscy rajdowcy przechodzą szkolenie z regulaminu oraz zasad panującymi na torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Nasz tor gokartowy znajduje się wewnątrz hali RCW, co daje nam możliwość korzystania z tej fantastycznej dyscypliny przez cały rok.

 

Co więcej tory kartingowe indoor, są zdecydowanie bezpieczniejsze od torów zewnętrznych.

Szczególnie ruszenie do wyścigu na torze zamkniętym jest lepszą alternatywą dla osób dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę z elektrycznymi gokartami, a także elektrycznymi gokartami dwuosobowymi.

 

Tor kartingowy poza fantastycznymi gokartami posiada różne nowoczesne rozwiązania techniczne, mające uczynić jazdę bezpieczniejszą.

Mamy możliwość zdalnego wyłączenia pojedynczego gokarta, jeżeli uczestnik wyścigu nie stosuje się do regulaminu panującego na torze, a także trenerzy mają możliwość wyłącznie wszystkich gokartów naraz.

Wyrusz do wyścigu w gokarcie dwuosobowym, to właśnie u nas spełnisz swoje marzenia.

 

Dlaczego silnik elektryczny jest lepszy w gokarcie dwuosobowym?

 

Szybka jazda oraz jej dynamika, podczas pierwszego okrążenia można nie wyczuć różnicy, jednak na początku ją słychać.

Gokarty elektryczne  są znacznie cichsze od spalinowych, a podczas dłuższych testów można zauważyć, że przyśpieszenie, czego w efekcie są szybsze czasy są zdecydowanie lepsze.

 

Przyśpieszenie elektrycznego gokarta dwuosobowego SODI RSX jest ogromne.

Za jego napęd odpowiada silnik elektryczny.

Zmierz się z fantastycznymi emocjami jakie dają zabawa na torze kartingowym Racing Center Warsaw i rusz do wyścigu w gokarcie dwuosobowym.