Gokarty dla rodziny

 

Wybierz się z rodziną na gokarty

 

Szukasz pomysłu na wspólne rodzinne wyjście? Wybierz się całą rodziną na tor gokartowy Racing Center Warsaw.

U nas ruszysz do wyścigu w nowoczesnych gokartach przez cały rok. Tor kartingowy mieści się w środku hali, która jest ogrzewana oraz klimatyzowana.

Deszcz, śnieg a także silny wiatr nie jest nam straszny, ponieważ u nas możesz ruszyć do świetnej zabawy na gokartach.

Dla każdego z Twojej rodziny znajdziemy odpowiedni gokart.

 

Nasza flota pojazdów składa się z:

  • Gokartów elektrycznych. Aby móc wziąć udział w wyścigu gokartem elektrycznym, powinieneś osiągnąć minimum 160 centymetrów wzrostu. Dysponujemy modelem gokarta elektrycznego SODI RSX. Jest to produkcja światowego lidera w produkcji gokartów. Nasze gokarty elektryczne mają moc 9 KM. Gokartami elektrycznymi mogą się przejechać starsi członkowie rodziny.
  • Młodzieżowych gokartów elektrycznych. Osoby biorące udział w wyścigu tym gokartem powinny mieć minimum 135 centymetrów wzrostu do 160 centymetrów wzrostu. Nasze gokarty są również produktem firmy SODI. Dysponujemy gokartami w modelu SODI LR5. Osiągają one moc 6,5 KM. .
  • Gokartów elektrycznych dla dzieci. Dzieci chcące wziąć udział w wyścigu gokartem powinny znajdować się w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat. Dysponujemy modelem gokarta SODI KID RACER. Osiąga one moc 1,5 KM. Przygotowaliśmy ten gokart z myślą o najmłodszych członkach rodziny.
  • Tandemów czyli gokartów dwuosobowych. Z myślą o najmłodszych, które obawiają się samodzielnego udziału w wyścigu, przygotowaliśmy gokart dwuosobowy. Za kierownicą może usiąść rodzic, zaś na miejscu pasażera dziecko. Dysponujemy modelem gokarta dwuosobowego SODI TANDEM. Osiąga on moc 9 KM. Aby dziecko mogło wziąć udział w wyścigu na miejscu pasażera, powinno posiadać minimum 110 centymetrów wzrostu, a kierowca powinien przynajmniej raz wcześniej wziąć udział w wyścigu na naszym torze.

 

Tak jak widzisz dysponujemy gokartami, którymi może wyruszyć do wyścigu cała rodzina.

U nas rozpoczniecie fantastyczną zabawę w duchu zdroworozsądkowej rywalizacji. Cały rajd zajmuje 8 minut.

Tor gokartowy to nitka mierząca 700 metrów czystej adrenaliny. Cała konfiguracja została urozmaicona o most, a także tunel.

Powierzchnia toru kartingowego składa się z czerech różnych rodzajów nawierzchni.

 

Przetestujemy umiejętności za kierownicą całej waszej rodziny na długich prostych oraz ostrych zakrętach. Czas zostanie odmierzony przez nowoczesny pomiar prędkości z dokładnością aż do 0,001 sekundy.

Wyniki wyścigu możecie doglądać już z pozycji toru gokartowego, ponieważ dla uczestników wyścigu umieściliśmy dużą tablicę LED, wyświetlającą aktualne wyniki.

Dla rodziców chcących obejrzeć przebieg rajdu przygotowaliśmy taras widokowy, znajdujący się na pierwszym piętrze hali.

Jeżeli jednak wolelibyście się zrelaksować, zapraszamy do naszej strefy chillout, w której możecie napić się gorących, a także zimnych napoi i przyglądać się wynikom rajdu, które są wyświetlane na zamieszczonym telewizorze.

Cały tor gokartowy Racing Center Warsaw został utworzony z myślą o rodzinach chcących spędzić swój wolny czas w moto sportowym klimacie. 

 

Sprawdź jakie atrakcje oprócz gokart przygotowaliśmy dla waszej rodziny

 

Oprócz fantastycznej zabawy z gokartami oferujemy wiele innych atrakcji, które wypełnią cały wolny dzień fantastyczną zabawą.

Dla dzieci o dużych nakładach energii przygotowaliśmy coś specjalnego.

 

Jakie atrakcje dla rodziny, znajdziecie w Centrum Rozrywki RCW?

  • Tor gokartowy - Każdy członek rodziny będzie zachwycony, mogąc uczestniczyć w wyścigu profesjonalnymi gokartami. Tor kartingowy nie tylko przetestuje wasze umiejętności, ale także podniesie adrenalinę na najwyższy poziom.
  • Bilard - Dysponujemy nowymi stołami do bilarda. Jest to fantastyczne rozwiązanie na spędzenie czasu po emocjonującym wyścigu. Zagrajcie partyjkę bilarda całą rodziną.
  • Piłkarzyki - Które dziecko nie lubi grać w piłkarzyki? Zróbcie zawody podczas których wyłonicie najlepszego gracza w piłkarzyki z waszej rodziny.
  • Ping-pong - Sport, który przetestuje szybkość, koordynację, a także precyzyjność, to właśnie ping-pong. Podczas tej gry, łatwo zaciśniecie wasze rodzinne relacje. Brzmi jak idealny plan na spędzenie rodzinnego sobotniego popołudnia.

 

Zespół RCW, przygotował dużą ilość atrakcji dla całej rodziny.

Spędzacie wspólnie czas podczas fantastycznej zabawy. 

 

Bezpieczna jazda gokartami, zabawa dla całej rodziny

Na torze gokartowym Racing Center Warsaw, ruszysz do fantastycznej zabawy na gokartach. Dbamy szczególnie o to, aby cały wyścig odbył się bezpiecznie oraz satysfakcjonująco dla każdego uczestnika.

Dlatego też każdy uczestnik obowiązkowo powinien odbyć szkolenie na którym nasi instruktorzy objaśniają zasady panujące na torze kartingowym, a także regulamin.

Objaśniają również znaczenia pojedynczych kolorów flag za których pomocą komunikują się z uczestnikami podczas wyścigu.

 

Po odbytym szkoleniu zapraszamy na tor gokartowy. Tam każdy uczestnik wyposażony w kominiarkę oraz kask zasiada do swojego gokarta. Po szkoleniu naturalnie czas na praktykę.

Wsiadajcie do gokartów i ruszcie do profesjonalnego rajdu grand prix.

Nad całym przebiegiem wyścigu czuwać będą profesjonalni instruktorzy. Oni zadbają o bezpieczeństwo na torze gokartowym.

Nie stosowanie się do zaleceń trenerów może skończyć się dyskwalifikacją z rajdu. Naszym zadaniem jest zadbanie o bezpieczną zabawę na torze kartingowym.

Chcesz się dopytać o więcej szczegółów z naszej oferty dla rodziny? Skontaktuj się z naszą recepcją.