Gokarty dla firm

 

Impreza dla firm może odbyć się na gokartach

 

Każdego dnia zmierzacie się z osiąganiem wysokich wyników, może czas najwyższy pomyśleć o was samych? Gokarty to świetny pomysł na odreagowanie stresu związanego z ciągłą pracą, jest to również wspaniały pomysł na integrację swojego zespołu.

A świetnie zdajemy sobie sprawę, że zdrowa dawka rywalizacji świetnie integruje każdy zespół.

 

Każdego dnia zmierzacie się z uzyskiwaniem najwyższych wyników, przekonajmy się kto z was osiągnie najszybszy czas na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Weź udział w wyścigu grand prix lub time attack, gokartami elektrycznymi i stań na podium zwycięzców.

Hala w której znajduje się tor kartingowy, ma jeszcze wiele ciekawych rozwiązań, które mogą uatrakcyjnić każdą imprezę firmową, na pewno wszyscy uczestnicy nie zapomną tego wieczoru.

Nasza strefa eventową posiada doskonałe nagłośnienie i możliwość organizacji ligi kartingowej, jest to recepta na skuteczne budowanie zespołu i umacnianie więzi między pracownikami.

Na naszym torze gokartowym spędzicie niezapomniane chwile pełne adrenaliny i dobrej zabawy w grupie firmowej.

 

Jak odbędzie się Twoja impreza firmowa na torze gokartowym RCW?

 

Zaproś swoich pracowników lub współpracowników do fantastycznej zabawy jakimi są gokarty.

Ale nie czekajcie z tym długo, ponieważ na dole czeka was wiele ciekawych atrakcji, które przygotowaliśmy dla całej Twojej firmy.

Za nim wejdziecie do gokartów, powinniście odbyć szkolenie prowadzone przez naszych trenerów. Omówią oni regulamin, a także zasady panujące na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Nie stosowanie się do nich może zakończyć się dyskwalifikacją z rajdu. Regulamin toru kartingowego RCW, powstał z myślą o bezpieczeństwie każdego uczestnika, dlatego tak ważne jest dla nas jego przestrzeganie.

 

Wchodząc na tor gokartowy powinieneś być wyposażony w kominiarkę, którą będziesz mógł zakupić w recepcji. Nadszedł moment w którym możesz ruszyć do wyścigu o puchar toru gokartowego.

Nitka toru składa się z 700 metrów czystej adrenaliny. Do pokonania będziecie mieć takie przeszkody jak tunel oraz most. Powierzchnia toru kartingowego składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni.

Sprawdź czy Twoje umiejętności za kierownicą, sprostają najdłuższemu toru gokartowemu w Polsce.

 

Rozpędź się na długiej prostej oraz pokonuj ostre zakręty, to właśnie czeka Twoją grupę firmową na torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Cała nitka toru jest wyłożona ochronnymi bandami Xtremebarriers. A nad całym wyścigiem będą czuwali instruktorzy, którzy za pomocą flag komunikują się z uczestnikami wyścigu. O oznaczeniu każdego koloru flagi dowiesz się na szkoleniu, które odbywa się tuż przed rajdem.

 

Swoje czasy będziecie mogli doglądać już z pozycji toru gokartowego, ponieważ nad nim umieszczona została tablica LED. A do mierzenia czasów waszych okrążeń, będzie służył nowoczesny pomiar czasowy z dokładnością do 0,001 sekundy.

 

Chciałbyś obejrzeć wyścig swojej grupy firmowej? Na kibiców czeka taras widokowy, który znajduje się na pierwszym piętrze.

Po pełnych adrenaliny zawodach gokartowych, odbędzie się ceremonia wręczenia nagród na podium Racing Center Warsaw.

 

Po pełnym emocji wyścigu ponownie będzie czekał na was wcześniej omówiony catering z ciepłymi oraz zimnymi przekąskami, a także napoje.

Myślisz, że to koniec atrakcji dla Twojej grupy firmowej? Nic bardziej mylnego.

 

W Centrum Rozrywki RCW, możesz korzystać z takich atrakcji jak:

  • Tor gokartowy, jest to fantastyczna zabawa dla grup firmowych,
  • Stoły bilardowe, po opadnięciu emocji można zagrać w partyjkę bilarda przy kuflu zimnego piwa,
  • Piłkarzyki, gra wymagająca zręczności pobudzi ponownie wasze emocje,
  • Stoły do ping-ponga, zagraj w tą świetną grę wraz ze swoim zespołem firmowym.

 

Centrum Rozrywki RCW, znajduje się w hali zamkniętej, co daje nam możliwość korzystania z atrakcji przez cały rok. Zima, deszcz czy też śnieg nie może nas powstrzymać od fantastycznej zabawy na torze gokartowym.

Cała hala jest klimatyzowana oraz wentylowana.

 

Zarezerwuj dla swojej firmy imprezę na gokartach.

Wigilia firmowa, koniec kwartału czy również zakończenie ważnego projektu, każda okoliczność to wspaniały powód aby wybrać się na tor gokartowy Racing Center Warsaw.

Przyjedź do miejscowości podwarszawskiej, Stara Wieś i weź udział w profesjonalnym rajdzie jak w Formule 1.

Masz do nas pytania?

E-mail: torkartingowy@rcw.pl

tel: +48 882 760 600 

 

Jak ubrać się na imprezę firmową na gokartach?

 

Pobudź swój zespół firmowy i zaproś ich na tor gokartowy.

Naładuj swoich pracowników pozytywną energią jaką dają gokarty.

 

Wybierając się na tor kartingowy pamiętaj o:

  • Płaskim oraz zakrytym obuwiu, Panie chcące założyć szpilki niech zachowają je na inną okoliczność,
  • Pozostawieniu w domu apaszek i szalików, ponieważ mogą się one wkręcić w silnik co skutkuje katastrofą,
  • Komfortowe ubranie, które podczas przejażdżki gokartami nie bedzie spowalniało naszych ruchów,
  • Dodatkowym walorem będą antypoślizgowe rękawiczki, oczywiście nie jest to obowiązek, jednak mogą one nam pomóc w zdobywaniu szybszych czasów,
  • Kominiarki są obowiązkowe dla każdego uczestnika wyścigu gokartowego, który ma zmiar użyć kasku udostępnianego przez tor kartingowy.

 

Tak ubrany i wyposażony możesz ruszać do wyścigu grand prix lub time attack w gokartach elektrycznych na imprezie firmowej.

Już teraz skontaktuj się z nami i omów szczegóły Twojej imprezy firmowej na gokartach.