Gokarty dla chłopców

 

Fantastyczny tor gokartowy dla chłopców

 

Każdy chłopiec dojrzewając zaczyna interesować się motoryzacją oraz sportami z nią związanymi. Niewątpliwe jest to, że sam będzie chciał zacząć doświadczać frajdy jaką dają motorsporty.

Najlepiej aby swoje pierwsze doświadczenia każdy chłopciec zdobywał w miejscu gdzie jest bezpiecznie.

Tor gokartowy Rang Center Warsaw jest najlepszym miejscem do zdobywania doświadczeń z jazdy gokartami dla chłopców.

U nas każdy chłopiec nauczy się zasad bezpieczeństwa, technicznej jazdy, podejmowania szybkich decyzji oraz kalkulacji.

 

Zanim chłopcy wejdą do gokartów, będą musieli odbyć szkolenie.

Na szkoleniu dowiedzą się jakie zasady oraz jaki regulamin panuje na torze kartingowym. Zostaną objaśnione również znaczenia każdego koloru z flag, to właśnie za ich pomocą komunikują się instruktorzy wraz uczestnikami rajdu.

Chłopcy po odbytym szkoleniu mogą wejść do gokartów i ruszyć do profesjonalnego wyścigu grand prix lub time attack.

 

Nad całym rajdem w którym uczestniczą chłopcy będą czuwać profesjonalni trenerzy, którzy mają za zadanie dbanie o bezpieczeństwo jego przebiegu.

Na torze gokartowym Racing Center Warsaw, chłopcy mogą się rozpędzić na długich prostych oraz przetestować swoje umiejętności na ostrych zakrętach.

 

Cała nitka toru kartingowego mierzy 700 metrów czystej adrenaliny. Na trasie do pokonania będą przeszkody takie jak most.

Powierzchnia toru kartingowego składa się z czterech różnych rodzajów nawierzchni. To właśnie na naszym torze gokartowym jesteś w stanie przećwiczyć swoje umiejętności za kierownicą w każdych warunkach i to przez cały rok.

 

Na Racing Center Warsaw, wyruszysz do wyścigu w deszczowe, wietrzne, a także zimne dni. Cały tor kartingowy znajduje się w środku hali, która jest klimatyzowana, a także wentylowana.

Nic nam nie przeszkodzi w zabawie na gokartach.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalny parking, który znajduje się tuż przed wejściem na tor gokartowy.

Cieszmy się fantastyczną zabawą jakie dają nam: elektryczne młodzieżowe gokarty, gokarty elektryczne, a także gokarty dwuosobowe.

Chłopaki zapraszamy was na najdłuższy tor gokartowy w Polsce.

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, znajduje się w podwarszawskiej miejscowości Stara Wieś. Dojedziecie na tor gokartowy zjeżdżając z trasy S8.

Niech chłopcy ruszą do fantastycznej zabawy jaką dają gokarty.

 

Urodziny na gokartach, prawdziwy sport dla chłopców

 

Zapraszamy do odwiedzenia najdłuższego toru gokartowego, przez tych mniejszych oraz większych chłopców.

Na miejscu doświadczycie pełnej adrenaliny w motoryzacyjnym klimacie gokart.

Na naszym torze gokartowym możesz zorganizować swoje urodziny lub inną imprezę okolicznościową taką jak wieczór kawalerski, a także imprezę firmową.

Zabierz swoich gości do świata gokart w dniu Twoich urodzin.

 

Ten wielki dzień rozpoczniemy od profesjonalnego oraz emocjonującego wyścigu grand prix lub time attack. Wszyscy uczestnicy zostaną przeszkoleni z zasad oraz regulaminu panującego na torze kartingowym Racing Center Warsaw.

Następnie kierowcy wyposażeni w kominiarki, a także kaski ruszą do rajdu o puchar najszybszego kierowcy.

 

Całe zawody odbędą się pod kontrolą doświadczonych trenerów szybkiej jazdy. Ostre zakręty oraz cała konfiguracja toru gokartowego przetestują wasze umiejętności prowadzenia gokarta.

Jest to wyzwanie nie tylko dla amatorów, ale także profesjonalnych kierowców.

 

Podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród wyłonimy wśród zaproszonych uczestników najszybszego kierowcę gokarta.

Z pewnością wszyscy goście będą zachwyceni atrakcją, którą dla nich przygotowałeś.

 

Jednak my w zanadrzu posiadamy jeszcze wiele dodatkowych atrakcji urozmaicających każde urodziny, jak i imprezę. Chłopcy będą mogli wziąć udział w takich grach jak: ping-pong, bilard, a także piłkarzyki.

Podczas tej fantastycznej zabawy zapraszamy wszystkich chłopców do spróbowania pysznego cateringu, omówionego wcześniej wraz z organizatorem urodzin.

To wszystko czeka Ciebie oraz Twoich gości na torze gokartowym Racing Center Warsaw.

Zorganizuj swoje urodziny na torze kartingowym.

 

Wszelkie dodatkowe informacje udzielą Panie na recepcji, możesz również wysłać do nas zapytanie drogą email. Dane kontaktowe, znajdziesz w dziale ,,Kontakt”.

Skontaktuj się z nami i zorganizuj najlepsze urodziny, które pozostaną w pamięci przez długi czas.

 

Jakimi gokartami chłopcy ruszą do wyścigu na torze kartingowym?

 

Tor kartingowy Racing Center Warsaw, to miejsce, które powinien odwiedzić każdy fanatyk oraz pasjonata gokart. Jest to miejsce najwyższej rangi, oferujące jazdę po profesjonalnej nitce toru, która przetestuje każdego kierowcę.

Jest to jedyny tor kartingowy w swoim rodzaju.

Oprócz profesjonalnego toru gokartowego, posiadamy profesjonalne gokarty w których mogą ruszyć do wyścigu nasi goście.

 

Nasza flota pojazdów składa się z:

  • 14 gokartów elektrycznych. Nasze gokarty elektryczne, wywodzą się z produkcji światowego lidera w produkcji gokart, firmy SODI. Dysponujemy modelem SODI RSX. Do tego gokarta mogą wsiąść osoby, które osiągnęły minimum 160 centymetrów wysokości. Gokart elektryczny osiąga moc 9 KM. Jest to jeden z najszybszych pojazdów elektrycznych, dostępny na torach w Polsce.
  • 8 młodzieżowych gokartów elektrycznych. Nasze gokarty, wywodzą się od tego samego producenta, pochodzenia francuskiego. Prawdziwego pioniera w produkcji gokart firmę SODI. Dysponujemy modelem SODI LR5. Do tego gokarta mogą wsiąść chłopcy, którzy osiągnęli minimum 135 centymetrów wysokości, aż do 160 centymetrów wysokości. Gokart osiąga moc 6,5 KM.
  • Elektryczny tandem inaczej elektryczny gokart dwuosobowy. Gokart dwuosobowy to również dzieło światowego lidera, firmy SODI. Dysponujemy modelem SODI TANDEM. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla chłopców niemogących samodzielnie wziąć udziału w wyścigu, jest to również dobra alternatywa dla osób chcących podszkolić swoje umiejętności wraz z profesjonalnym kierowcą. Do gokarta dwuosobowego, mogą wsiąść pasażerowie, którzy osiągnęli minimum 110 centymetrów wzrostu. Elektryczny gokart dwuosobowy osiąga moc 9 KM. Kierowca prowadzący gokart tandem powinien być osobą pełnoletnia oraz mającą zrealizowany przynajmniej jeden przejazd gokartem elektrycznym.