> Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko obsługi toru oraz obsługi recepcji

OBSŁUGA TORU

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta na torze
  • prowadzenie szkoleń z zasad panujących na torze
  • czuwanie nad bezpieczeństwem klientów oraz przestrzeganiem regulamin
  • zarządzanie ruchem na torze
  • obsługa systemu kartingowego
  • dbanie o czystość floty oraz toru
  • prace porządkowe/konserwacyjne na torze

elastyczny grafik – praca dobra dla studentów
godziny pracy pon-pt 14-22 i/lub sb-ndz 10-22

Oczekujemy

  • dobrej kondycji fizycznej
  • spostrzegawczości
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  OBSŁUGA RECEPCJI

  • sprzedaż biletów i towarów z barku
  • udzielanie informacji o ofercie, promocjach i wydarzeniach
  • telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami
  • przyjmowanie rezerwacji
  • drobne prace administracyjne
  • obsługa imprez zorganizowanych
  • dbanie o zaopatrzenie (zamówienia)
  godziny pracy pon-pt 12-22 i/lub sb-ndz 10-22

  Oczekujemy

  • miłej aparycji
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w zależności od zaangażowania - premie i darmowe przejazdy.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z recepcją toru tel. 509-760-600.